Jump to content

[GR]Programa pou ftiaxnei programata :D ....[GR]


_Iv0n6_

Recommended Posts

Gia sas tha sas mperdepsw ligaki alla kserw ena programataki pou mporeis na ftiaxneis programata . Visual Basic 2010 h opoiadipote alli ekdosi apla to 2010 einai pio kalo pisteuw.

Loipooon .... Ksekiname .

   Apla an den to exete to programa kai thelete apo kapou na to katevasete sas exw ena site :

http://www.microsoft.com/express/downloads/

Einai h istoselida tis microsoft kai episis kai to visual basic einai programa tis microsoft .... Pou simenei oti to eftiakse o Bill Gates  xax  ;D

Otan mpeite stin istoselida apla patiste  "Trial Version " Pou einai kato apo mia photo pou exei to paketo tou visual basic .

1zdsphc.jpg

Orea efoson kanate egkatastasi tote pigenete sto programa "visual basic 2010 " kai patiste "New project "

width=1024 height=576http://i29.tinypic.com/9j2gdy.jpg[/img]

Molis patisete "New project " Tha sas vgei ena parathiraki pou tha leei ti akrivos programa thelete na kanete opos ena WPF Browser Aplication h Class Library e kai eseis omos tha patisete " Windows Forms Aplication "

width=1024 height=576http://i32.tinypic.com/33kwx9v.jpg[/img]

Orea kai eiste etoimoi na ftiaksete ena program .... san pro alania pou eiste . Gt eistai gamatoi !!!  A mias kai eipa tin leksi gamatoi to gamato.info ksanaftiaxtheike alla oxi me afto to url   :

Gamato.me

Girname sto thema mas .... Gia na ftiaksete ena program mporeite na vreite diaforous tropous kai diafora programata opos computeraki pou kanei ipologismous ... opos 5x3  h 3:2  ee klp

Bevea mporeite na ftiaksete oti sas travaei to mialo arki na mathete na to xirizeste kai pistepste me einai ligaki diskolo ... Gia esas den kserw alla xriazete na ksereis kodika .

An thelete na sinexisw to post gia to pws tha ftiaksete aspoume ena computeraki " calculator " opos legete sta agklika apla postarete parolou pou iparxoun kai sto youtube kapia tutorials alla einai ligaki asxeta den einai kai toso kala an thelete deste ektos kai an deite kati kalo alla postarete an thelete gia tpt na kanw pio kalo to post. Gt pisteuw tha to diksw me pio megali analisi .

Link to comment
Share on other sites

[GR]Pws Na Ftiakseis To Diko Sou Programa ....[GR]

Hide posts 45 kala me doulebete balate hide posts...

kai na fantasto 8a leei pos na ftiaksis programma kati me visual basic

vb6 h vb.net ..... eleos....

Link to comment
Share on other sites

[GR]Pws Na Ftiakseis To Diko Sou Programa ....[GR]

Hide posts 45 kala me doulebete balate hide posts...

kai na fantasto 8a leei pos na ftiaksis programma kati me visual basic

vb6 h vb.net ..... eleos....

akoma den leei tpt... aplos dixneis pws na to katebaseis (LoL?)

 

kai dikio exei to paidi bgale to hide...

Link to comment
Share on other sites

Theeeemouuu !!! ti asxeta post .... eleos eiste ... o enas leei o titlos tou post einai lathos gt eprepe na grapsw oti afto to program ftiaxnei programs kai o allos leei gia to hide post !! spania vreiskeis kato apo 45 !! aftos einai allos kodikos mou an pate na peite kati oti kai egw eimai gt eipa ton maxtor na diagrapsei ton proigoumeno  ! ti allo tha akousw .

Link to comment
Share on other sites

1ta apolla iremise....

 

aftos einai allos kodikos mou an pate na peite kati oti kai egw eimai gt eipa ton maxtor na diagrapsei ton proigoumeno  ! ti allo tha akousw .

ela mou? Opios katalabei ti leei ti kerdizei? karma h adena?

 

spania vreiskeis kato apo 45 !!

pistebw na enoeis posts... ec exeis 16 dld 1/3 aposa exeis balei....

 

Stin ousia dixneis  pws na katebasoume to VB... 

Link to comment
Share on other sites

Vasika nai alla xoris ironia ekato leei opoios thelei na prosthesw sto post afto kai pws na ftiakseis ena computeraki ipologismon alla den dixnei mono pws na to katevaseis alloi mporei na to vlepoun pantou to program kai na min kseroun pws einai gia na ftiaxneis programata opote h ousia tou post afto einai .

Kai ti sxesi exei afto pou eipes me to proto ???????!!!!

ela mou? Opios katalabei ti leei ti kerdizei? karma h adena?

Kai diavase kai ligo ti grafw kai gia to deutero !! kai meta einai diko mou to post opote na min se niazei ti hide exw valei ! Eleos ! Re paidia ena post piga na kanw kai koitakste pou kataliksa na mou krinoun to titlo kai to hide post ! les kai sas niazei !! 45 hide evala re !! to miso maxcheaters einai 1000 post !! aman eiste eleos dld tora toxw se skepsi gia to na kanw kai allo post pou toulaxiston na exei ousia oxi erotisis kai tetia .

Ooooxouuu !!  pou emplexa o anthropos gamoto !

A ne ! kai den dixnei mono gia download an thes na ksereis kai an den eisai tiflos lew apo kato kai exw kai mia photo me to pou prepei na mpeis gia na arxisei h diadikasia kai lew pws iparxoun sto youtube kapia tutorials ! !!

Na mono enas mou eipe kati kalo re gamoto toulaxiston euxaristo to palikari re gamoto ! mou ftanei afto mono pou mou eipe ! toulaxiston mirastika gnosis pou kapoioi mporei  akoma kai na dimiourgisei kati kalo kai xaris pion ?? mporei pote na min to anakalipte aspoume pouthena afto ... enw oloi oi alloi olo kai kati asxeto petate les kai to kanete mono gia spam!Alla den me pirakse afto ... me pirakse pou mou legate mono kaaati asxeta parapona o allos gia to hide enw to  2/3 tou max einai pano apo 1000 na poume plaka mou kanete ???

 

 

 

 

 

Den milame tora e ??? ! kamia dikaiologia ??? prin mia xara ta legate !

 

Link to comment
Share on other sites

A mias kai eipa tin leksi gamatoi to gamato.info ksanaftiaxtheike alla oxi me afto to url  :

Gamato.me

 

1. Που...ες μπλε, το gamato.info δεν άνοιξε, αυτό είναι μια προσπάθεια που κάνουν κάτι παιδιά, απ' ότι είδα βλακεία μου φάνηκε το gamato.me, ότι έκανα search δεν μου το έβγαλε

 

2. GR tag έπρεπε να βάλεις διότι είναι γραμμένο στα ελληνικά(επειδή τώρα είδα το topic, σύμφωνα με το comment του "kr1n0s*" δεν είχες βάλει gr tags)

 

3.το να κατεβάσεις το "Microsoft Visual Studio" είναι κάτι απλό αλλά ένα μπράβο σου που προσφέρθηκες να μας βοηθήσεις με τα codes

 

 

Περιμένω με ανυπομονησία το επόμενο topic σου το οποίο όπως είπες θα είναι καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lathos kai pali lathos !! to gamato einai apo ta palia guys gt exoun to idio datavase ... h apodiksi ?? evala name gia register malon username kai mou leei oti iparxei idi afto to name . Kai patisa login kai mpike ! Apla malon theloun na kanoun kati new . Oute si allos den  nomizw na einai pano apo 15 xronwn aftoi pou toxoun

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...