Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ;

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

 

Συνεχίστε να λέτε μαλακίες. Άλλοι θα γελάνε με αυτά που λέτε στο τέλος

Link to comment
Share on other sites

Λείπουν οι παίκτες-ηγέτες. Οι παίκτες που θα μάτωναν για την φανέλα.

 

Αυτό ακριβώς ρε φίλε. Θα ήθελα να πω κάτι , την γνώμη μου σε αυτό το θεμά. Δεν ασχολούμαι πολύ με το ποδόσφαιρο αλλά είναι απλό , παίζουν μερικοί καλή μπάλα τους παίρνει η ομάδα , 2/3 μεταγραφές στην ζωή τους τα άτομα τελειώσε έβγαλαν λεφτα για το υπόλοιπο της ζωής τους. Μα δεν παίζουν με πάθος απλά παίζουν σαν αγκαρία. Δεν είδα το match αλλά πιστεύω οι παίχτες του Ηρακλή έπαιζαν με ποιο πολύ πάθος.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι κράζουν τον Βαλβέρδε; Για ποιον λόγο; Οι ίδιοι δεν ήταν που φώναζαν ρυθμικά το όνομα του για να γυρίσει; Και τώρα τον κράζουν; Τί έκανε λάθος δηλαδή στο παιχνίδι;

Εγώ τον Βαλβέρδε τον υποστηρίζω και στο γήπεδο φώναζα ρυθμικά το όνομα του! Δεν νομίζω πως κάποιος σοβαρός φίλαθλος του Ολυμπιακού θα είπε σήμερα πως φταίει ο Βαλβέρδε! Είναι λογικό να θέλει και αυτός χρόνο στην ομάδα...Μην ξεχνάμε πως έχει 3 παιχνίδια (με το σημερινό) στην ομάδα! Εξάλλου και στην συνέντευξη που έδωσε όταν ήρθε είπε πως δεν είναι μάγος για να αλλάξει με την μια την ομάδα! Από το επόμενο παιχνίδι θα είμαστε πιο δυνατοί!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον Βαλβέρδε τον υποστηρίζω και στο γήπεδο φώναζα ρυθμικά το όνομα του! Δεν νομίζω πως κάποιος σοβαρός φίλαθλος του Ολυμπιακού θα είπε σήμερα πως φταίει ο Βαλβέρδε!

 

Τσέκαρε το φόρουμ του Ολυμπιακού.. Είναι κρίμα που δεν μπορώ να εγγραφώ για να τους τα ψάλω ένα χεράκι.

Link to comment
Share on other sites

Που είναι ο Τζόλε και ο Ζιοβάνι να διδάξουν λίγο ρε?

 

Τσέκαρε το φόρουμ του Ολυμπιακού.. Είναι κρίμα που δεν μπορώ να εγγραφώ για να τους τα ψάλω ένα χεράκι.

Εντάξει αυτοί νομίζουν πως επειδή ήρθε ο Βαλβέρδε θα ρίχναμε σήμερα καμιά 3αρα και θα πηγαίναμε για ντάμπλ με 2-3 ήττες. Δεν νομίζω να έχουν καταλάβει τι έχει αλλαγές έχει κάνει φέτος ο Ολυμπιακός...Είδα και κάτι πόστ που λέγανε για τον Νικοπολίδη. Λοιπόν εμένα ο Αντώναρος είναι ο αγαπημένος που παίχτης από μικρός! Ίσως μερικές φορές γέλαγα με τις μαλακίες που έκανε αλλά δεν παύει να είναι ο μεγαλύτερος Έλληνας τερματοφύλακας! Έχει πολλές επιτυχίες στο δυναμικό του και μας έχει χαρίσει παιχνίδια μόνος του. Δεν νομίζω να χάλασε κανέναν το περσινό τρομερό παιχνίδι που έκανε με την Άρσεναλ! Είχε γίνει πρώτο θέμα στις μεγαλύτερες αθλητικές εφημερίδες του κόσμου! Κάποια πράγματα πρέπει να τα εκτιμάμε και να μην είμαστε μια ζωή αχάριστοι!

Link to comment
Share on other sites

Που είναι ο Τζόλε και ο Ζιοβάνι να διδάξουν λίγο ρε?

Εντάξει αυτοί νομίζουν πως επειδή ήρθε ο Βαλβέρδε θα ρίχναμε σήμερα καμιά 3αρα και θα πηγαίναμε για ντάμπλ με 2-3 ήττες. Δεν νομίζω να έχουν καταλάβει τι έχει αλλαγές έχει κάνει φέτος ο Ολυμπιακός...Είδα και κάτι πόστ που λέγανε για τον Νικοπολίδη. Λοιπόν εμένα ο Αντώναρος είναι ο αγαπημένος που παίχτης από μικρός! Ίσως μερικές φορές γέλαγα με τις μαλακίες που έκανε αλλά δεν παύει να είναι ο μεγαλύτερος Έλληνας τερματοφύλακας! Έχει πολλές επιτυχίες στο δυναμικό του και μας έχει χαρίσει παιχνίδια μόνος του. Δεν νομίζω να χάλασε κανέναν το περσινό τρομερό παιχνίδι που έκανε με την Άρσεναλ! Είχε γίνει πρώτο θέμα στις μεγαλύτερες αθλητικές εφημερίδες του κόσμου! Κάποια πράγματα πρέπει να τα εκτιμάμε και να μην είμαστε μια ζωή αχάριστοι!

Ασε ολα πανω του τα ριχνανε ΡΕ ΧΑΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

Ασε ολα πανω του τα ριχνανε ΡΕ ΧΑΑΧΑΧΑ

Ετσι ειναι ο Ολυμπιακος

παντα οι προπονητες

πρωτα και καλα ο Βαλβερδε επαναφορα της ομαδας μετα τον αποκλεισμο απο την ΜΑΚΑΜΠΙ φερνει επανασταση(που στην πραγματικοτητα κατα την γνωμμη μου ηταν στημμενο)και τωρα που φαινεται οτι η ομαδα ειναι ανετοιμη φταει ο προπονητης

ο Ολυμπιακος θα πληρωσει ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ τα λαθη του Κοκκαλη

Link to comment
Share on other sites

Ασε ολα πανω του τα ριχνανε ΡΕ ΧΑΑΧΑΧΑ

Eίμαι σίγουρος 100% πως είσαι ανίδεος.
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε εγω στο ειπα το φιλικο me ROMA ηταν στημενο γινεται να ριχνει 5 και να μν μπορει να κερδισει τον ηρακλη? στησιμο για τον βαλβερδε στην πρωτη επισημη εμφανιση του.

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε εγω στο ειπα το φιλικο me ROMA ηταν στημενο γινεται να ριχνει 5 και να μν μπορει να κερδισει τον ηρακλη? στησιμο για τον βαλβερδε στην πρωτη επισημη εμφανιση του.

ρε παπάροβιτς,λίγο το πέναλτι που δε δόθηκε,λίγο ο χασογκόλης ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ,λίγο η αλλαγή του Ριέρα που αποδυνάμωσε την αριστερή πλευρά και λίγο η μαλακία που κουβαλάνε Μοδέστο και Αβράαμ μας γκάστρωσε.Το παιχνίδι το είχε ο Ολυμπιακός.
Link to comment
Share on other sites

ρε παπάροβιτς,λίγο το πέναλτι που δε δόθηκε,λίγο ο χασογκόλης ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ,λίγο η αλλαγή του Ριέρα που αποδυνάμωσε την αριστερή πλευρά και λίγο η μαλακία που κουβαλάνε Μοδέστο και Αβράαμ μας γκάστρωσε.Το παιχνίδι το είχε ο Ολυμπιακός.

και παλι

με τον Ηρακλη που ηταν 50-50 να πεξει και πηρε 12 καινουριους παιχτες;

Link to comment
Share on other sites

ρε παπάροβιτς,λίγο το πέναλτι που δε δόθηκε,λίγο ο χασογκόλης ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ,λίγο η αλλαγή του Ριέρα που αποδυνάμωσε την αριστερή πλευρά και λίγο η μαλακία που κουβαλάνε Μοδέστο και Αβράαμ μας γκάστρωσε.Το παιχνίδι το είχε ο Ολυμπιακός.

Στα παπάρια μας τι είχε ρε, είστε ομαδάρα ή δεν είστε?

Σους τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Eίμαι σίγουρος 100% πως είσαι ανίδεος.

Egw eimai sigouros pws dn eides t match kai apla milas pes oti htan kai kolofardos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...