Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

βεντικ εσύ και κάτι παιδιά απο την παρέα μου ρε φίλε είστε πραγματικά πολύ κομπλεξικοί βάζελοι..με κάτι τέτοιους μαλάκες δεν πάει μπροστά η χώρα..τι να πεις.

Link to comment
Share on other sites

να γυρίζεις τελικό από το -19 και 12 λεπτά πριν το τέλος;

nai twra 8a me peis to ena kai to allo alla nomizw oti o palios basketikos aris eixe anatrepsi kati antistixo to eixa diavase ex8es dn eimai kai sigouros wmos giauto s lew..
Link to comment
Share on other sites

kai egw xarika pou kerdise o olympiakos kai mporw na pw oti h skini pou o mpampas ton metoxon htan sta apoditiria kai tragoudouse.. bravo..

 

alla den nomizw oti einai h megaliteri anatropi pou legan kapioio ex8es

Έχεις δει κάποια μεγαλύτερη ανατροπή στο ευρωπαϊκό μπάσκετ ; Στο 27' να χάνεις για 19 πόντους και να νικάς ;

για τον ολυμπιακό μπορεί να ήταν..

Για πες μας μία του ΠΑΟ που είναι μεγαλύτερη.Όσο και αν τσούζει η κατάταξη λέει 1.Ολυμπιακός,4.Παναθηναϊκός.Και στα αρχίδια μου τα 6 αστέρια για να σε προλάβω.

Link to comment
Share on other sites

βεντικ εσύ και κάτι παιδιά απο την παρέα μου ρε φίλε είστε πραγματικά πολύ κομπλεξικοί βάζελοι..με κάτι τέτοιους μαλάκες δεν πάει μπροστά η χώρα..τι να πεις.

ωραία παρέα http://media.tumblr.com/tumblr_lwozs1Cvy91qbnd1c.png
Link to comment
Share on other sites

βεντικ εσύ και κάτι παιδιά απο την παρέα μου ρε φίλε είστε πραγματικά πολύ κομπλεξικοί βάζελοι..με κάτι τέτοιους μαλάκες δεν πάει μπροστά η χώρα..τι να πεις.

λάθος φίλε..εγώ χάρηκα που δεν το πήραν οι σκατωρώσσοι,αλλά αν έχεις κάτι κομπλεξικούς γαύρους σαν εσένα τότε βγαίνεις έξω απο τα ρούχα σου..που κόλλαγε γαμώ το κερατό σου χθες ο παναθηναικός στο πόστ σου?
Link to comment
Share on other sites

τι λέτε ρε σκατόζωα;

Την ώρα που εμείς πανηγυρίζουμε το μεγαλύτερο μπασκετικό έπος σε επίπεδο Γιουρολίγκ, εσείς προσπαθείτε να το υποβαθμίσετε...

ΈΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΠΑΟ ΑΕΚΑΑΑΑΑΑΑΑΚΙΙΙΙΙΙ, ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑΚΗΗ!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι χτες αποδείχτηκε ότι τα μπάτζετ δεν παίζουν μπάσκετ(σε αντίθεση με το ποδόσφαιρο).Α επίσης αποδείχτηκε ότι αν δεν έχεις προπονητή και το καλύτερο ρόστερ να έχεις, κούπα δε σηκώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι χτες αποδείχτηκε ότι τα μπάτζετ δεν παίζουν μπάσκετ(σε αντίθεση με το ποδόσφαιρο).Α επίσης αποδείχτηκε ότι αν δεν έχεις προπονητή και το καλύτερο ρόστερ να έχεις, κούπα δε σηκώνεις.

μπα, δε θα μας χάλαγε να είχαμε 2 τεσσαροπεντάρια βαρόμετρο χτες...ίσα ίσα..
Link to comment
Share on other sites

μπα, δε θα μας χάλαγε να είχαμε 2 τεσσαροπεντάρια βαρόμετρο χτες...ίσα ίσα..

Ναι ρε παιδί μου δε λέω αλλά και η ΤΣΣΚΑ που έχει τους καλύτερους έχει κακό προπονητή και πολύ απλά δεν παίρνει κούπες ;p

Link to comment
Share on other sites

Κι ο Ίβκοβιτς να ξέρεις στο πρώτο ημίχρονο λάθος προσέγγιση του ματς είχε κάνει..

Link to comment
Share on other sites

Κι ο Ίβκοβιτς να ξέρεις στο πρώτο ημίχρονο λάθος προσέγγιση του ματς είχε κάνει..

Δεν είχε κάνει κάτι λάθος απλά δεν είχε λύσεις επιθετικά επειδή πλην Σπανούλη και Παπανικολάου δε σκόραρε κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε κάνει κάτι λάθος απλά δεν είχε λύσεις επιθετικά επειδή πλην Σπανούλη και Παπανικολάου δε σκόραρε κανείς.

δεν βγάλαμε ούτε μια επίθεση από σύστημα στις αρχές...
Link to comment
Share on other sites

δεν βγάλαμε ούτε μια επίθεση από σύστημα στις αρχές...

Ναι όντως μόνο στις καύλες του καθενός βασιζόμασταν αλλά στο 2ο ημίχρονο και ειδικά στο 12λεπτό της ανατροπής έδωσε ρεσιτάλ ο Ντούντα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως μόνο στις καύλες του καθενός βασιζόμασταν αλλά στο 2ο ημίχρονο και ειδικά στο 12λεπτό της ανατροπής έδωσε ρεσιτάλ ο Ντούντα.

ναι συμφωνώ... :
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...