Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Ε ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΑΤΟΜΟΥΣΙΚΗ ΣΑΣ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ ΟΧΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ.

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟ ΠΙΟΟ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Ήσουν γήπεδο ;

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν γήπεδο ;

Οχι , σταματησα να πηγενω στα τελευταια ματσ γιατι εχω ξενερωσει.

 

 

 

 

 

 

 

@Pwnz0r γιατι ρε φιλε τι εχει η συλλογη απο μανγκα;

Link to comment
Share on other sites

Μετά  από αναζητήσεις στη περιοχή του Γέρακα συνελήφθησαν, από αστυνομικούς της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ., δύο Έλληνες, ηλικίας 29 και 22 ετών, γιατί λίγο πριν είχαν εμπλακεί σε επεισόδιο, με αποτέλεσμα τον τραυματισμό ενός 20χρονου οπαδού του Ολυμπιακού.

 

Από την έρευνα που διενήργησε η Υποδιεύθυνση Ασφάλειας Βορειοανατολικής Αττικής προέκυψε, ότι οι συλληφθέντες, οι οποίοι επέβαιναν σε μοτοσυκλέτα, προσέγγισαν στην περιοχή του Παπάγου δεύτερη μοτοσυκλέτα στην οποία επέβαιναν δύο επίσης Έλληνες, ηλικίας 20 ετών και απαίτησαν από τον οδηγό της να βγάλει τη μπλούζα του, η οποία έφερε διακριτικά του Ολυμπιακού.

 

Εκείνος αρνήθηκε και ο οδηγός της πρώτης μοτοσυκλέτας τον τραυμάτισε στο πόδι με αιχμηρό αντικείμενο. Στη συνέχεια, οι δράστες πήραν τα κλειδιά της μηχανής του θύματος, ανέπτυξαν ταχύτητα και απομακρύνθηκαν από τον τόπο του συμβάντος. Οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν στον Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών.

Link to comment
Share on other sites

από κάποιον που μένει σχεδόν δίπλα στο καραϊσκάκη και έδωσε το διαρκείας, υποδείξεις δε δέχομαι!

Επίσης, το τόπικ είναι δικό μου..αν γουστάρω αύριο το πρωί θα λέγεται επίσημο τόπικ συλλογών manga!

κκ;

 

και σκατομουσική είναι OI BDC και όλοι οι φλώροι που ακούς...

Link to comment
Share on other sites

Πασιένσια λέει το φαβορί ;o Άρα πάμε τελικά σε πορτογαλική λύση.

 

Α καλά κατάλαβα. Εγώ σου λέω. Θα έρθει κανένας τυχαίος πάλι και από εκεί που η ομάδα είναι έτοιμη να εκτοξευθεί θα είναι χειρότερη του χρόνου. Κάθε φορά αυτό γίνεται με κάθε ελληνική ομάδα. Όταν έχει την ευκαιρία να ξεφύγει, μένει στάσιμη ή πέφτει επίπεδο. Να μου το θυμηθείς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Α καλά κατάλαβα. Εγώ σου λέω. Θα έρθει κανένας τυχαίος πάλι και από εκεί που η ομάδα είναι έτοιμη να εκτοξευθεί θα είναι χειρότερη του χρόνου. Κάθε φορά αυτό γίνεται με κάθε ελληνική ομάδα. Όταν έχει την ευκαιρία να ξεφύγει, μένει στάσιμη ή πέφτει επίπεδο. Να μου το θυμηθείς αυτό.

Ο Πασιένσια είναι καλός, είχε οδηγήσει την Μπράγκα πέρυσι στο τελικό του Europa αλλά φέτος με τη Σπόρτινγκ δεν πήγε και τόσο καλά και το Φεβρουάριο απολύθηκε.Από ότι διάβαζα είναι της φιλοσοφίας Βαλβέρδε οπότε θα ταιριάξει στην ομάδα.Κατά την άποψη μου δε θα πρέπει να αποκλείουμε και το ενδεχόμενο Ασπιάθου..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι γενικά επιφυλακτικός λόγω του παρελθόντος. Πάντα κάτι γίνεται και γαμιούνται οι ομάδες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι γενικά επιφυλακτικός λόγω του παρελθόντος. Πάντα κάτι γίνεται και γαμιούνται οι ομάδες.

Και εγώ μια από τα ίδια.Δε θα μείνει κανένας από τους δανεικούς, κρίμα ήθελα να μείνει τουλάχιστον ο Ορμπάιθ ;/

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μια από τα ίδια.Δε θα μείνει κανένας από τους δανεικούς, κρίμα ήθελα να μείνει τουλάχιστον ο Ορμπάιθ ;/

 

Ε μόνο αυτός άξιζε. Ο Μακούν τραγικός, αυτός μάλλον ήθελε να μείνει για να ξενυχτά.

Link to comment
Share on other sites

Ε μόνο αυτός άξιζε. Ο Μακούν τραγικός, αυτός μάλλον ήθελε να μείνει για να ξενυχτά.

Και ο Μαρκάνο μια χαρά πολύ καλός ήταν.Θα δώσει πολλά λεφτά η Ρούμπιν για να τον πάρει από την Βιγιαρεάλ.Όσο για τον Μακούν συμφωνώ αν και πιστεύω ότι αν δεν είχε τραυματιστεί τότε με τον βάζελο ίσως βλέπαμε άλλα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Και ο Μαρκάνο μια χαρά πολύ καλός ήταν.Θα δώσει πολλά λεφτά η Ρούμπιν για να τον πάρει από την Βιγιαρεάλ.Όσο για τον Μακούν συμφωνώ αν και πιστεύω ότι αν δεν είχε τραυματιστεί τότε με τον βάζελο ίσως βλέπαμε άλλα πράγματα.

 

Ο Καζίμ;

 

χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ο Καζίμ;

 

χαχαχαχα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

ΜΑΛΑΚΑ ΟΣΟΙ ΜΠΛΕΚΟΥΝ ΜΕ ΤΟ TWITTER ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ! ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΛΕΟΝ!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

ΜΑΛΑΚΑ ΟΣΟΙ ΜΠΛΕΚΟΥΝ ΜΕ ΤΟ TWITTER ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ! ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΛΕΟΝ!

 

ΡΕ 1Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΤΙΤΙΒΙΣΜΑΤΑ.

 

ΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ 1Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΤΙΤΙΒΙΣΜΑΤΑ.

 

ΧΑΧΑΧΑ

ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΚΑΘΟΤΑΝ, ΒΑΖΑΜΕ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ TWEET KAI ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΠΗΚΕ ΓΚΟΛ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...