Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Είσαι χαζός... Ο Λούκας είναι παικταράς και ψηφίστηκε καλύτερος παίκτης της Λίβερπουλ πέρσι. Άμα δεν βλέπεις premier καλύτερα να το κρατάς κλειστό. Και υποθέτω αφού όλοι οι παίκτες από Λίβερπουλ είναι αποτυχία τότε ο "ηγέτης" σου μπαλέτο είναι αποτυχία..

 

Μα πόσο ταιριάζει εδώ το self pwned? Ξέρεις πόσο. ;o

O hgeths mou einai apo thn palia liverpool oxi apo to kainourio kouradi pou onomazetai liverpool!Phres ton riera ton paixtara mas eleges 8a sas gamaei tis manes edwses posa ekatomiria gia na pareis ena prwta8lima kalpiko gt apo eurwph dn epeze...Nomizeis oti an htan kalos paixths o riera 8a erxotane se sas?Egw prosopika sth 8esh tou 8a 3enerwna pou dn epe3a eurwph.Anyway o hgeths mou (kai o palios kai o kainourios) exoun apodei3ei epanhlimenes fores oti 1)a3izan ta lefta tous

2)oti 3exwrizoun apo tous upoloipous

3)oti sas kanoune kai klete

4)eiste omada tou kratous kai an dn to paradexteis kai vreis opoiadhpote dikaiologia eisai poly provato kai oxi mono esy opoios vrei dikaiologia...

 

Perimenw 10 xronh apanthsh aurio...

 

Edit: Kai epeidh to paizeis poly e-magkas otan evlepa egw premier league esy isouna sthn kounia sou provataki,kai akrivws gt vlepw premier league s lew oti oloi oi paixtes tis liverpool plhn suarez einai DEAD!

Link to comment
Share on other sites

Βρε δεν γαμιέσαι λέω εγώ.. Τυχαίνει η ομάδα που υποστηρίζω στην Αγγλία να είναι η Λίβερπουλ γι'αυτό λίγα τα λόγια σου. Κουράδι είναι η ομαδούλα σου ο ΠΟΑ. Το αν είναι κάλπικο το πρωτάθλημα φαίνεται από το ποιος έπαιξε μπάλα φέτος και ποιον κυνηγούσαν οι ίδιοι του οι οπαδοί. Τί πάει να πει αν ήταν παικταράς ο Ριέρα θα ερχόταν σε μας; Ο Σισέ που ήρθε σε σας δηλαδή είναι του πεταματού ε; Με τις μαλακίες που λες εκτίθεσαι μόνος σου. Για τους ηγέτες σου ένα έχω να πω. ΑΤΙΤΛΟΙ ΦΥΓΑΝΕ ΡΕ ΑΜΠΑΛΕ! ΑΤΙΤΛΟΙ! Ή ΜΕ ΕΝΑ ΝΤΑΜΠΛ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΥΧΕΡΟΙ. Αν είμαστε εμείς ομάδα του κράτους εσείς είστε ομάδα της χούντας. Επί εποχές καπετάνιου ειδικά που δεν άφηνε τίποτα να πέσει κάτω. Άσε μας ρε άμπαλε που βλέπεις και premier league. Αρχίδια μπλε βλέπεις 10χρονο. Άκου τι είπε: Όλοι πλην του Σουάρεζ είναι dead. Χαίρομαι καταρχάς που ξέρεις και αγγλικά. ;o

Ο Ρεϊνα δηλαδή είναι dead ρε άσχετε; Ο Μεϊρέλες και ο Λούκας πέρσι σου φάνηκαν για dead; Ο Μάξι με τα χατ τρικ στο τέλος; Ο Κάρολ θα τα παστελώσει φέτος και θα το δεις. Άντε που θα μιλήσεις και για την Λίβερπουλ ανύπαρκτε. Κουράδι να πεις την αλογοτροφή και όχι μια από τις πιο ιστορικές ομάδες της Αγγλίας και της Ευρώπης. Όσο για το ποιος είναι 10χρονο φαίνεται από το username σου.

Link to comment
Share on other sites

Πω και συ Λίβερπουλ ;; Αυτά είναι. Ωραίος! Ο άλλος πάνω παίζει να ναι Μάντσεστερ και να τους λέει όλους dead. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πω και συ Λίβερπουλ ;; Αυτά είναι. Ωραίος! Ο άλλος πάνω παίζει να ναι Μάντσεστερ και να τους λέει όλους dead. ;)

 

Όσοι αγαπούν και ξέρουν τα βασικά της μπάλας δεν μπορεί να μην έχουν έστω και μια μικρή συμπάθεια στην Λίβερπουλ! :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι αγαπούν και ξέρουν τα βασικά της μπάλας δεν μπορεί να μην έχουν έστω και μια μικρή συμπάθεια στην Λίβερπουλ! :)

Έτσι είναι. Πρέπει να σέβεσαι κάποιες ομάδες που έχουν τεράστια ιστορία στο Ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο.

Link to comment
Share on other sites

Βρε δεν γαμιέσαι λέω εγώ.. Τυχαίνει η ομάδα που υποστηρίζω στην Αγγλία να είναι η Λίβερπουλ γι'αυτό λίγα τα λόγια σου. Κουράδι είναι η ομαδούλα σου ο ΠΟΑ. Το αν είναι κάλπικο το πρωτάθλημα φαίνεται από το ποιος έπαιξε μπάλα φέτος και ποιον κυνηγούσαν οι ίδιοι του οι οπαδοί. Τί πάει να πει αν ήταν παικταράς ο Ριέρα θα ερχόταν σε μας; Ο Σισέ που ήρθε σε σας δηλαδή είναι του πεταματού ε; Με τις μαλακίες που λες εκτίθεσαι μόνος σου. Για τους ηγέτες σου ένα έχω να πω. ΑΤΙΤΛΟΙ ΦΥΓΑΝΕ ΡΕ ΑΜΠΑΛΕ! ΑΤΙΤΛΟΙ! Ή ΜΕ ΕΝΑ ΝΤΑΜΠΛ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΥΧΕΡΟΙ. Αν είμαστε εμείς ομάδα του κράτους εσείς είστε ομάδα της χούντας. Επί εποχές καπετάνιου ειδικά που δεν άφηνε τίποτα να πέσει κάτω. Άσε μας ρε άμπαλε που βλέπεις και premier league. Αρχίδια μπλε βλέπεις 10χρονο. Άκου τι είπε: Όλοι πλην του Σουάρεζ είναι dead. Χαίρομαι καταρχάς που ξέρεις και αγγλικά. ;o

Ο Ρεϊνα δηλαδή είναι dead ρε άσχετε; Ο Μεϊρέλες και ο Λούκας πέρσι σου φάνηκαν για dead; Ο Μάξι με τα χατ τρικ στο τέλος; Ο Κάρολ θα τα παστελώσει φέτος και θα το δεις. Άντε που θα μιλήσεις και για την Λίβερπουλ ανύπαρκτε. Κουράδι να πεις την αλογοτροφή και όχι μια από τις πιο ιστορικές ομάδες της Αγγλίας και της Ευρώπης. Όσο για το ποιος είναι 10χρονο φαίνεται από το username σου.

1)Kai egw apo to spiti mou kalipta ton katsourani

2)Afou eisai liverpool katse pese sto coca cola league dn 8a s pesei kai ligo

3)Ti hmouna h omada ths xountas?loool.Gia ante psa3e ligo poios eperne prwta8limata kai kupella,danika kai agirista epi xountas.(rwta papoudes klp)

4)MONO O SUAREZ einai PAIXTHS!Kai kakws paizei se aftin tin omada einai gia megalitera pragmata.

5)To poios einai 10xrono dn xreiazetai na to sizitisw fenetai

Link to comment
Share on other sites

Εκτέλεσα και εγώ βολές στο ΟΑΚΑ. Άλλα κι άλλα. Καλά δεν θα κάτσω να ξανασυζητήσω με ΤΟΣΟ άμπαλο. Τέλος δεν αξίζει να ασχολείται κανένας μαζί σου βλακαμά. Τα λες και τα πιστεύεις κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Εκτέλεσα και εγώ βολές στο ΟΑΚΑ. Άλλα κι άλλα. Καλά δεν θα κάτσω να ξανασυζητήσω με ΤΟΣΟ άμπαλο. Τέλος δεν αξίζει να ασχολείται κανένας μαζί σου βλακαμά. Τα λες και τα πιστεύεις κιόλας.

Ase re mlkismeno ti na mas peis kai sy apo th zwh sou...ENA SABBATO MOU EINAI OLH SOU H ZWH REEEEEEEEEEE!

Link to comment
Share on other sites

Ολυμπιακός μόνο για ένα ημίχρονο. Κάποιος να πει στο τεχνικό τιμ ότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΡΕΣΑΡΕΙΣ ΑΣΤΑΜΗΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ. Μπαίνεις σκασμένος στο 2ο και άντε γεια. Δεν είμαστε Μπαρτσελόνα που εκεί η ντόπα πέφτει σύννεφο. Δεν γίνεται να πρεσάρεις ένα ολόκληρο ημίχρονο. Καλύτερα 20 το 1ο και 20 το 2ο. Προσωπικά κρίνεται επιτακτική η ανάγκη απόκτησης ενός ΣΚΥΛΙΟΥ αμυντικού χαφ και ενός ΓΚΟΛΤΖΗ γιατί ο Πάντελιτς δεν κάνει για τον Ολυμπιακό πια!

Link to comment
Share on other sites

Α και οι Μαρκάνο και Παπάζογλου απέδειξαν ότι δεν κάνουν για βασικοί. Οπότε στρώσετε το κωλαράκι σας και δουλέψτε γιατί σήμερα με αυτούς για αμυντικό δίδυμο είμασταν σαν την άμυνα του ΠΑΟ. Φανταστείτε δηλαδή τραγικότητα. Επίσης αυτός ο Κάταϊ αν συνεχίσει να είναι ΤΟΣΟ τουρίστας θα δωθεί δανεικός σίγουρα. Α και φυσικά.. ΜΙΡΑΛΑΣ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΤΙ ΓΚΟΛΑΡΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Για ένα ημίχρονο είμασταν φοβεροί. Δεν τους αφήναμε να πάρουν ανάσα. Εγώ θέλω να δω την 11αδα που θα παίζει στα παιχνίδια. Εκεί θα φανεί αν υπάρχει πρόβλημα και που. Για το αμυντικό χαφ ναι, χρειαζόμαστε. Τι ότι δεν παίρνουμε δεν σημαίνει ότι δεν το βλέπει ο Βαλβέρδε. Δεν ξέρουμε τι έχει στο μυάλο του. Πάντως και σήμερα δείξαμε καλά στοιχεία αλλά μόνο στο πρώτο ημίχρονο.

Link to comment
Share on other sites

Ομαδάρα ρε. Μπάρτσα σου λέω. ΜΠΕΕΕΕΕ. Ε ρε που έχουμε μπλέξει. Δεν τους έκανε ο Ρόμενταλ στα δεξιά, ήθελαν Χαβίτο. Ο Γκρίμπιτς έχει φοβέρη τεχνική. Σε δύο φάσεις τους έκανε πλάκα στο χαλαρό. Οι Σέρβοι του Ντάρκο είναι τεράστια ταλέντα και πιστεύω το ίδιο και ο Φέισα. Στα στημένα είμαστε για κλάματα. Δεν βλεπόμαστε. Θέλω να πιστεύω πως θα αλλάξουν τα πράγματα αλλιώς στην Ευρώπη θα μας κάνουν πλάκα.

Μαρινάκη βάλε το χέρι βαθιά στην τσέπη και φέρα αμυντικό χαφ.

 

EDIT: Παρόλα αυτά έχω μια αισιοδοξία ότι η ομάδα θα αλλάξει πρόσωπο. Να δούμε και πια θα είναι η βασική μας 11αδα και βλέπουμε. Τώρα έχουμε τα δυνατά φιλικά. Για να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω στις επόμενες προπονήσεις ο Βαλβέρδε να τους μάθει ότι τα παιχνίδια δεν τελειώνουν στο ημίχρονο. Επίσης φάνηκε ότι η ομάδα είναι τελείως αδούλευτη στις στημένες φάσεις. Στο φιλικό με την Γουέστ Μπρομ εγώ μπορεί να είμαι μέσα. Και πρώτη φορά θα γιουχάρω παίκτη του Ολυμπιακού. Και μιλάω για τον Ουρτάδο αν τολμήσει και παίξει τόσο τραγικά. Αμυντικό χαφ και επιθετικό θέλουμε..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...