Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Ναι μωρέ η κλασσική τακτική αντιολυμπιακών. Απαξιώνετε παίκτες πριν καν τους δείτε στο γήπεδο. Και για τον Ιμπαγάσα λέγατε πρώην παίκτης, συνταξιούχος κτλ..

 

e nai gt vlepoume tis omades pou epezan vlepe liverpool kai villareal.

Link to comment
Share on other sites

fainotan o riera teleiwmenos sthn liverpool,dn mporouse na pe3ei mpala

 

Πολλοί ήταν για το πέος πέρσι στην Λίβερπουλ. Και δεν έφυγε για το ότι δεν έπαιζε μπάλα αλλά επειδή είπε μαλακία σε δηλώσεις του και άνοιξε βεντέτα με οπαδούς και διοίκηση...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πιστεύω ότι φέτος θα μας προκύψει πρόβλημα από το πουθενά. Και αυτό αφορά την θέση του τερματοφύλακα. Δεν θέλω να γίνω μάντης κακών αλλά ο Κοστάνσο φαίνεται ασταθής και το απέδειξε και σήμερα. Πολλές φορές και σήμερα έπιασε την μπάλα με δεύτερη προσπάθεια και γενικά δεν φαίνεται να εμπνέει εμπιστοσύνη. Αχ ρε Νικοπολίδη.. :(

Link to comment
Share on other sites

Παύλο, μακάρι να κάνεις λάθος αλλά και εγώ δεν είμαι 100% υπέρ του..

Ο Ριέρα σήμερα έδειξε καλύτερος, όπως και ο Ουρτάδο (αν και δεν αλλάζω άποψη πως πρέπει να φύγει και να πάρουμε έναν καλύτερο).

Επίσης μου άρεσαν πολύ οι Γκρμπιτς,Χαβίτο, Χολέμπας :Ρ

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα! Όντως σήμερα ο Ουρτάδο έπαιξε καλά όπως και ο Ριέρα. Ο Γκρίμπιτς αξίζει να μείνει στην ομάδα και να μην φύγει δανεικός. Ο Κονστάντσο μου αρέσει και τον προτιμώ από τον Πάρντο. Αντώναρος δεν είναι όμως ! Με τον καιρό πιστεύω πως αυτή η μερική αστάθεια θα διορθωθεί. Γενικά η ομάδα έδειξε καλά στοιχεία σήμερα και ότι φιλικό με φιλικό γίνονται καλύτεροι και δένουν περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι πιστεύω..

Είναι το 3ο μας φίλικο ενώ της Βέρντερ ήταν το 9ο.

Λέει πολλά αυτό!

Link to comment
Share on other sites

http://thrylos24.blogspot.com/2011/07/blog-post_2832.html

 

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΗ ΧΩΡΙΣΤΡΑ !

Link to comment
Share on other sites

http://thrylos24.blogspot.com/2011/07/blog-post_2832.html

 

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΗ ΧΩΡΙΣΤΡΑ !

χαχαχαχαχαχα! Πάντως δεν νομίζω να χάλαγε κανέναν μια καλή πρόταση.

Link to comment
Share on other sites

gavros.jpg

 

Ωχ δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα. Τι πάει να πει Σούπερ ή Τίποτα; ΡΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕ ΤΑ ΜΠΑΜ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΜΠΑΜ. ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΣΑΣ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΧΕΣΜΕΝΗ ΤΗ ΦΩΛΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΜ. ΧΑΦ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΕΜΕΙΣ ΛΕΓΑΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ. ΡΕ ΟΥΣΤ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ ΡΕ. ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑΣ. ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΝΤΖΕΣ 5 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

gavros.jpg

 

Ωχ δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα. Τι πάει να πει Σούπερ ή Τίποτα; ΡΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕ ΤΑ ΜΠΑΜ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΜΠΑΜ. ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΣΑΣ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΧΕΣΜΕΝΗ ΤΗ ΦΩΛΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΜ. ΧΑΦ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΕΜΕΙΣ ΛΕΓΑΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ. ΡΕ ΟΥΣΤ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ ΡΕ. ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑΣ. ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΝΤΖΕΣ 5 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

paixtes apo liverpool=apotyxia!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι χαζός... Ο Λούκας είναι παικταράς και ψηφίστηκε καλύτερος παίκτης της Λίβερπουλ πέρσι. Άμα δεν βλέπεις premier καλύτερα να το κρατάς κλειστό. Και υποθέτω αφού όλοι οι παίκτες από Λίβερπουλ είναι αποτυχία τότε ο "ηγέτης" σου μπαλέτο είναι αποτυχία..

 

Μα πόσο ταιριάζει εδώ το self pwned? Ξέρεις πόσο. ;o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...