Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Εδώ πήγε η Μπράγκα ρε μπαγλαμά.. Νομίζεις ότι ΟΣΦΠ/ΠΑΟ δεν μπορούν;

όσο και να λέμε, άμα δεν μπορεί ο ολυμπιακός, ο παναθηναικός δεν μπορεί για κανένα λόγο έτσι όπως είναι τώρα.
Link to comment
Share on other sites

“Περιπτωσάρα” είναι το νέο μεταγραφικό απόκτημα του Παναθηναϊκού, Κουίνσι Οβούσου Αμπέγιε. Πέρσι ο Γκανέζος επιθετικός αγωνιζόταν στη Μάλαγα, ώσπου μια ωραία πρωία αποφάσισε να την …κάνει. Από τις 19 Απριλίου ως τα τέλη Μαΐου παραθέριζε μεταξύ Καραϊβικής και Λονδίνου και μόλις έμαθε πως η διοίκηση της Μάλαγα θα προχωρούσε σε διακοπή του συμβολαίου του αποφάσισε να επικοινωνήσει με τους υπεύθυνους του ισπανικού συλλόγου μέσω Twitter! Ακόμη και όταν βρισκόταν στην Ιβηρική Χερσόνησο, ο Κουίνσι ήταν …ανήσυχος. Τα ξενύχτια και τα ποτά ήταν στη καθημερινότητα του εκκεντρικού μεσοεπιθετικού, ενώ όταν βαριόταν στις προπονήσεις της ομάδας, έφευγε πριν ολοκληρωθεί το πρόγραμμα! Γκοβού έφυγε και “Γκοβού” ήρθε στον Παναθηναϊκό. Και σε πολύ βελτιωμένη έκδοση!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει δυνατά του Τζιόλη λέει.. Ας γίνει καμιά τέτοια κίνηση να δείτε κράξιμο που έχει να πέσει..

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνω ένα review...

 

Δασκαλάκης, Κοστάντζο θετικοί όταν χρειάστηκε να επέμβουν.

Τοροσίδης,Μανιάτης επίσης.

Βαλεριάνος πολύ φοβησμένος δεν βοηθούσε καθόλου από αριστερά και έκανε πολλές απρόσεκτες μεταβιβάσεις.

Αβραάμ βράχος, Μέλμπερκ αρνητικός.

Παπάζογλου οκ, Μαρκάνο καλός ειδικά με την μπάλα στα πόδια.

Χολέμπαρος θεός τι να λέμε τώρα

Ριέρα,Μιραλάς, Φέτφα ανύπαρκτοι.

Πάντελιτς, Τζεμπούρ δεν τροφοδοτήθηκαν αλλά ο 2ος το παστέλωσε.

Κάταϊ ΔΕΝ, Γκρμπιτς καλά στοιχεία αλλά δεν ξέρω αν κάνει για Ολυμπιακό..

Ουρτάδο,Μοντέστο δεν πάμε πουθενά μ'αυτούς στην Ευρώπη ο ένας ανύπαρκτος ο άλλος απλά φιλότιμος.

Ιμπαγάσα μπήκε αλλά δεν άλλαξε θεαματικά ο τρόπος ανάπτυξης και κυκλοφορίας, λογικό αφού στα 35 είναι και σιγά μην κάθεται να γαμιέται στα φιλικά..

Χαβίτο ανύπαρκτος για κανέναν Άρη καλός είναι.

 

Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε θα αναλωθώ σε κριτική των παικτών γιατί πάνω κάτω συμφωνώ με τον Παύλο.Απλά ένα αμυντικό χαφ θέλουμε κλάσης θέλουμε..

Link to comment
Share on other sites

Όταν έλεγα για κόφτη μου λέγατε μαλακίες και πως και έτσι να πηγαίνουμε δεν έγινε και κάτι..

Ερώτηση τώρα..Μήπως, όταν ο Βαλβέρδε εξετάσει τελικά ποιούς άλλους 3-4 παίχτες θα κόψει, θα πρέπει να είναι αντικειμενικός και να σκεφτεί να κόψει και τον Ουρτάδο;

Link to comment
Share on other sites

Όταν έλεγα για κόφτη μου λέγατε μαλακίες και πως και έτσι να πηγαίνουμε δεν έγινε και κάτι..

Ερώτηση τώρα..Μήπως, όταν ο Βαλβέρδε εξετάσει τελικά ποιούς άλλους 3-4 παίχτες θα κόψει, θα πρέπει να είναι αντικειμενικός και να σκεφτεί να κόψει και τον Ουρτάδο;

 

Μην τσουβαλιάζεις πότε το είπες αυτό σ'εμένα και σου είπα πως δεν χρειαζόμαστε; Όντως ο Ουρτάδο πρέπει να κοπεί δεν είναι κατάσταση αυτή.. Και στον Ριέρα δίνω διορία 2 μηνών να δείξει κάτι. Δεν γίνεται να πληρώνεσαι με 2,7 εκ. τον χρόνο και να έχεις ΤΟΣΑ πολλά κενά διαστήματα σ'ένα παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

Μην τσουβαλιάζεις πότε το είπες αυτό σ'εμένα και σου είπα πως δεν χρειαζόμαστε; Όντως ο Ουρτάδο πρέπει να κοπεί δεν είναι κατάσταση αυτή.. Και στον Ριέρα δίνω διορία 2 μηνών να δείξει κάτι. Δεν γίνεται να πληρώνεσαι με 2,7 εκ. τον χρόνο και να έχεις ΤΟΣΑ πολλά κενά διαστήματα σ'ένα παιχνίδι...

το είχα γράψει στο τόπικ αυτό και μου είχαν απαντήσει ο νικολούδος και ο ζίρο αν θυμάμαι καλά..ή ο γουίρντο..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας μην βγάζουμε βιαστικά συμπεράσματα. Ήταν μόλις το δεύτερο φιλικό ενώ αυτοί σε 5 μέρες έχουν την πρώτη αγωνιστική για το πρωτάθλημα. Πρέπει να δούμε την ομάδα σε δυνατά φιλικά και με την 11αδα που θα παίζει. Ναι, δεν βλεπόμασταν αλλά υπάρχει καιρός ακόμα. Εξάλλου ο Μαρινάκης με τον Βαλβέρδε έχουν πει ότι πιθανόν να γίνουν 1-2 μεταγραφές. Λογικά θα πάρουν και αμυντικό χαφ. Όντως όμως με Ουρτάδο και Μοντέστο...δεν....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...