Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Δεν έχει σημασία. Η Βαλένθια έχει ομαδάρα.

και η καύλα μας έχει πάρτυ στις 18 του μάρτη ;)
Link to comment
Share on other sites

Ρε μην υποτιματε τις αλλες ομαδες οπως την μπιλμπαο για παραδειγμα γιατι θα την παθετε αν παιξετε αντιπαλοι , δεν το λεω απο κακια το λεω γιατι ετσι ειναι , στους 8 θα περασετε δεν θα σας χαρισουν την κουπα

 

Δηλαδη αμα πεσουμε στους 8 με Αλκμααρ και στους 4 με Ατλεντικο και παμε στον τελικο με καμια Μπιλμπαο ειναι ακατορθοτο ;

Μη ξεχνας οτι προς το παρων και οι 2 Ματσεστερ ειναι οφφ.Και κυριος η Γιουναιτεντ

Καλα περιμενε εσυ να περασεις απο την Ατλετικο....
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε οκ άμα είναι να παίξουμε με Βαλένθια ή Σίτι. Οκ.

Δεν λεω οτι δεν θελω να το παρει ο γαυρος , μπορει να ειμαι Παναθηναικος αλλα θελω να το σηκωσει μια Ελληνικη ομαδα οποιαδηποτε και αν ειναι ακομα και ο Ολυμπιακος και ας μας πρηξουν τα @@@ μετα :P (και μαγκια τους θα ναι) αλλα πρεπει να βλεπουμε τα πραγματα λιγο πιο αντικειμενικα
Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω οτι δεν θελω να το παρει ο γαυρος , μπορει να ειμαι Παναθηναικος αλλα θελω να το σηκωσει μια Ελληνικη ομαδα οποιαδηποτε και αν ειναι ακομα και ο Ολυμπιακος και ας μας πρηξουν τα @@@ μετα :P (και μαγκια τους θα ναι) αλλα πρεπει να βλεπουμε τα πραγματα λιγο πιο αντικειμενικα

 

Δεν λέμε να πάμε να το σηκώσουμε κι αν το λέμε το λένε πιο πολύ για χαβαλέ. Κάτσε να περάσουμε την Πέμπτη, να δούμε και με ποιον θα παίξουμε μετά και τα υπόλοιπα στην συνέχεια. Σε τέτοιο επίπεδο οποιοσδήποτε αντίπαλος δεν είναι εύκολος, ειδικά για ελληνική ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοβάμαι πολύ την Μπιλμπάο, αν και πιστεύω πως ο Ολυμπιακός στην Ευρώπη δεν είχε πρόβλημα με τα σέντερ φορ τούμπανα( γιορέντε) αλλά με γρήγορους ντριμπλαδόρους(τάισον και άλλοι σε στυλ ρόμπεν, μέσσι, ριμπερύ κτλπ) !

Τώρα η Μπιλμπάο έκανε ένα καλό ματς αλλά η Γιουνάιτεντ ήταν πολύ πεσμένη και δεν έπαιξε τίποτα...

Η Σίτυ επίσης πολύ πεσμένη και κάτι μου λέει πως θα αφήσει το Γιουρόπα ή το πρωτάθλημα για να επικεντρωθεί σε ένα από τα 2!

Τη Βαλένθια δεν την έχω παρακολουθήσει αλλά αυτός ο Soldado είναι παιχτούρα(όχι το στυλ του φορ που φοβόμαστε tho)!

Συμπέρασμα: Ένας σοβαρός ολυμπιακός μπορεί τουλάχιστον να το παλέψει και ως αουτσάιντερ..Ποτέ δεν πήγαμε καλά ως φαβορί αλλά αρκετές φορές κάναμε θαύματα ως αουτσάιντερς...Λοιπόν, ΒΟΥΝΤΟΥ ΒΟΥΝΤΟΥ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ!

προέχε όμως το διπλό στις 18 του μήνα..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοβάμαι πολύ την Μπιλμπάο, αν και πιστεύω πως ο Ολυμπιακός στην Ευρώπη δεν είχε πρόβλημα με τα σέντερ φορ τούμπανα( γιορέντε) αλλά με γρήγορους ντριμπλαδόρους(τάισον και άλλοι σε στυλ ρόμπεν, μέσσι, ριμπερύ κτλπ) !

Τώρα η Μπιλμπάο έκανε ένα καλό ματς αλλά η Γιουνάιτεντ ήταν πολύ πεσμένη και δεν έπαιξε τίποτα...

Η Σίτυ επίσης πολύ πεσμένη και κάτι μου λέει πως θα αφήσει το Γιουρόπα ή το πρωτάθλημα για να επικεντρωθεί σε ένα από τα 2!

Τη Βαλένθια δεν την έχω παρακολουθήσει αλλά αυτός ο Soldado είναι παιχτούρα(όχι το στυλ του φορ που φοβόμαστε tho)!

Συμπέρασμα: Ένας σοβαρός ολυμπιακός μπορεί τουλάχιστον να το παλέψει και ως αουτσάιντερ..Ποτέ δεν πήγαμε καλά ως φαβορί αλλά αρκετές φορές κάναμε θαύματα ως αουτσάιντερς...Λοιπόν, ΒΟΥΝΤΟΥ ΒΟΥΝΤΟΥ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ!

προέχε όμως το διπλό στις 18 του μήνα..

Προέχει να νικήσουμε αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Egw to eipa kai prin, o Valverde kai tin Valencia kai tin Bilbao, an kliro8oume me mia ek ton dio kai oxi me kamia Twente h Hannovero (makari) :P 3erei na tous diaxiristei kai na tous blockari kai tous 2. Pantos oneiro 3eoneiro, egw pisteuw oti to Maio 8a paizoume Voukouresti

Link to comment
Share on other sites

Egw to eipa kai prin, o Valverde kai tin Valencia kai tin Bilbao, an kliro8oume me mia ek ton dio kai oxi me kamia Twente h Hannovero (makari) :P 3erei na tous diaxiristei kai na tous blockari kai tous 2. Pantos oneiro 3eoneiro, egw pisteuw oti to Maio 8a paizoume Voukouresti

Το λες αυτο επειδη ειναι Ισπανος ? Αν ειναι οντως ετσι τοτε θα μπορει να μπλοκαρει και την Μπαρτσα
Link to comment
Share on other sites

Το λες αυτο επειδη ειναι Ισπανος ? Αν ειναι οντως ετσι τοτε θα μπορει να μπλοκαρει και την Μπαρτσα

 

Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

Το λες αυτο επειδη ειναι Ισπανος ? Αν ειναι οντως ετσι τοτε θα μπορει να μπλοκαρει και την Μπαρτσα

Epidi einai Ispanos kai epidi tis 3erei aftes tis omades kai ton tropo paixnidiou tous para polu kala. Kai epidi o Olympiakos exei paiktes sto roster tou pou mporoun na paroun paixnidia san afta.
Link to comment
Share on other sites

αν φτάσουμε τελικό θα το πάρουμε...αλλά μεταξύ μας, είναι ελάχιστες οι πιθανότητες να φτάσουμε..είναι πολύ δύσκολο..

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...