Jump to content

[Οδηγός]Soultaker [IL]


Recommended Posts

Διαβασα σχεδον 2 σελιδες και ειδα τρελα πραγματα. Να σου πω φιλε ΗλιολουστεΜαυρε.

 

Ξερεις τι ακριβως κανει το καθε dye?? Λοιπον μιας και μιλαμε για μαγο να σου εξηγησω τι κανει το MEN. Οταν κατεβαζεις MEN κατεβαζεις το MP και παραλληλα λιγο απο το mdef σου. Επισης, μπορεισ να ανεβασεις μεχρι +5, αρα ποιος ο λογος να βαλεις 2 +4 και οχι 1 +4 και αλλο ενα +1;;; Ποιος ο λογος να κατεβασεις παραπανω mp ενω μπορεις να εχεις το ιδιο casting με περισσοτερο mp;;;; Γιατι να κατεβασεις παραπανω mdef ενω μπορεις να εχεις παραπανω;;;

 

Επισης, ειδα καπου οτι ελεγες πως ειναι ο πρωτος σου οδηγος και θα πρεπει να ειμαστε πιο ελαστικοι [αυτο ειναι δικο μου το συμπερασμα]. Γιατι να ειμαστε;;; Υποτιθεται οτι οταν καποιος κανει εναν οδηγο ειναι καλος σε αυτο που κανει και ξερει τι κανει. Αρα δεν ειναι newbie εως noobie. Γιατι λοιπον να μην πουμε τοσο αρνητικα σχολια οταν κανει καποιος εναν οδηγο που στο κατω κατω δεν ξερει να παιζει τοσο καλα οσο πρεπει αυτον τον παικτη για να κανει αυτον τον οδηγο;;;

Ρε φιλε δεν ειπα οτι δεν ξέρω να παίζω necro αλλα εγώ με αυτο το guide παιζω necro και γαμαω αν θες κανε καλύτερο guide και δεν σημαίνει αν δεν ξέρω  guide δεν ξέρω να παίζω απλά μερικοι είσαστε βλάκες και θέλετε να σπάσετε τα νεύρα του άλλου , εγώ ενα εχω να πω οτι όλοι βρίζετε χωρις να ξέρετε μερικοι μονο για guide ειναι εδω περα κ απο l2 μουφες δεν σημαινει οτι πάντα πρεπει να τα ξέρουμε όλα και κατι άλλο αρνητικα σχόλια το λες αυτο εσεις ειρονευεστε σαν να λέτε " αχαχα τη λεει το ζωο ρε οταν τα εγραφα εγω αυτα αυτος κοιμοταν" ετσι οπως κάνετε τα σχόλια ετσι ειναι τοσο ειρωνια και σκεψου λιγο πριν κάνεις ενα post. Και ΗλιολουστεΜαυρε ?? μπραβο +1 10χρονο στο forum αυτα που ξερω εγώ και θα μάθω ακόμα δεν τα ξέρεις εσυ πάντως μένεις σε ενα συμιο και δεν σ σχολιασα το ψευδονιμο . κοιριε μαπριξα αντε τρέχα να κάνεις κανα post να πάρεις karma χωρις να ξέρεις l2 βλακα!
Link to comment
Share on other sites

το οτι γαμας αν θελουμε το πιστευουμε. Στον l2iamthebeston γαμαω και εγω. Επισης, το οτι ξερεις να παιζεις αυτον τον παικτη οπως λες σημαινει πως μπορεις και να τον διδαξεις καπου αλλου τοσο καλα οσο καλα τον ξερεις [με αυτον τον οδηγο δηλαδη].Επισης, το οτι παιζεις σε εναν server ονοματι Dominion, Mafia και οτιδηποτε αλλη βλακεια σημαινει οτι πραγματικα εισαι πολυ pro. Απο κει και περα εγω δεν εχω να πω τιποτα. Οπως και εγω ετσι και εσυ ξερεις οτι εισαι noobas και τα σχολια ειναι περιττα. Εμενα σκασιλα μου αυτος ο οδηγος ξερω 10 φορες παραπανω να παιζω necro απο σενα και φυσικα δεν ειναι ο καλυτερος παικτης. Πραγματικα ειναι ο χειροτερος. Ο πιο αχρηστος μαγος.

 

Οσο για αυτο για την ηλικια και 10 χρονος να ειμαι τετοιες πιπες δεν λεω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε δεν ειπα οτι δεν ξέρω να παίζω necro αλλα εγώ με αυτο το guide παιζω necro και γαμαω αν θες κανε καλύτερο guide και δεν σημαίνει αν δεν ξέρω  guide δεν ξέρω να παίζω απλά μερικοι είσαστε βλάκες και θέλετε να σπάσετε τα νεύρα του άλλου , εγώ ενα εχω να πω οτι όλοι βρίζετε χωρις να ξέρετε μερικοι μονο για guide ειναι εδω περα κ απο l2 μουφες δεν σημαινει οτι πάντα πρεπει να τα ξέρουμε όλα και κατι άλλο αρνητικα σχόλια το λες αυτο εσεις ειρονευεστε σαν να λέτε " αχαχα τη λεει το ζωο ρε οταν τα εγραφα εγω αυτα αυτος κοιμοταν" ετσι οπως κάνετε τα σχόλια ετσι ειναι τοσο ειρωνια και σκεψου λιγο πριν κάνεις ενα post. Και ΗλιολουστεΜαυρε ?? μπραβο +1 10χρονο στο forum αυτα που ξερω εγώ και θα μάθω ακόμα δεν τα ξέρεις εσυ πάντως μένεις σε ενα συμιο και δεν σ σχολιασα το ψευδονιμο . κοιριε μαπριξα αντε τρέχα να κάνεις κανα post να πάρεις karma χωρις να ξέρεις l2 βλακα!

stous super-high star wars donate server fisika den xreiazontai ta dye,vazeis oti nane

alla ena guide prepei na apef8inetai apo mid ews high(borei k low ekastote)kai gia na kaneis guide simenei 3ereis na pezeis tn char teleia,kai mporeis na rippareis opoion allon exei same gear me esena ston server sou

Link to comment
Share on other sites

as grapsei einai gia pvp server x10000 opoy den vgazoume kan pet k kanoyme oti nane dyes mono k mono epeidh exoume 2x kalytero gear apo tous allous

Link to comment
Share on other sites

Akou na deis , fenete oti dn exeis idea peri tinos prokite to class tou necromancer. Gt kaneis guide ? Katalaveneis oti ta guide ta diavazoun new lineage players etc ... opote esu to monadiko pragma pou kataferneis einai na tous doseis lathos plirofories kai simvoules pos na apotixoun na buildaroun enan necro.

 

Exeis sto mialo sou tous lol pvp servers, opote kalo tha itan na alakseis to title tou topic sou se kati px ''guide how to keel people in noobrates'' i kati paromio telos panton.

Link to comment
Share on other sites

dyes akoma la8os...bara p dn exei kan silence(katarxas dn pezeis necro me mia bara...)

buffs dn exei resist shock/mental shield

 

kai kyriotero...PRWTA GLOOM META VAMPIRIC CLAW META VORTEX..gg

Link to comment
Share on other sites

dyes akoma la8os...bara p dn exei kan silence(katarxas dn pezeis necro me mia bara...)

buffs dn exei resist shock/mental shield

 

kai kyriotero...PRWTA GLOOM META VAMPIRIC CLAW META VORTEX..gg

 

Πρώτα gloom, μετά vortex και μετά το claw. Συμφέρει πιο πολύ, διότι το vortex κατεβάζει dark resist.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα gloom, μετά vortex και μετά το claw. Συμφέρει πιο πολύ, διότι το vortex κατεβάζει dark resist.

swpa...to 90% tn L2 players to 3erei...ektos apo to pedi p einai sto 10% k 8elei na di3ei stous allous(p einai pi8anotata sto 10%)tn idi la8os tropo toy
Link to comment
Share on other sites

swpa...to 90% tn L2 players to 3erei...ektos apo to pedi p einai sto 10% k 8elei na di3ei stous allous(p einai pi8anotata sto 10%)tn idi la8os tropo toy

 

Εσύ είπες πρώτα claw και μετά vortex.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...