Jump to content

[GR]Ελληνική Αστυνομία


Xplicit7

Recommended Posts

Αυτο εννοω coyote. Το ιδιο πραγμα για μενα κανει και ο μορτιφερ

 

Καταρχάς θα συνεχίσω πιστεύοντας το ίδιο.

Επίσης, θέλω να τονίσω πως κάποιος άγνωστος που ισχυρίζεται πράγματα όπως τα παραπάνω δεν μπορεί να συγκριθεί με τον Αδόλφο γιατί:

1) Ο Χίτλερ ήταν ένας σπουδαίος ηγέτης, όχι λόγω όσων έκανε, αλλά λόγω της ικανότητάς του.

2) Ο Χίτλερ ήταν ένας παρανοϊκός άνθρωπος που προκάλεσε μια παγκόσμια καταστροφή, και όχι ορισμένες διαμάχες σε μια ιστοσελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω διαβασει τιποτα απλα το πρωτο ποστ και θελω να απαντησω. Η αστυνομια ειναι σιγουρο οτι θα γινει χειροτερη στο μελλον γιατι υπαρχουν πολλα ατομα σαν και μενα που θελουν να δουλεψουν στην αστυνομια μονο και μονο για τα ευρω παρα επειδη του αρεσει το επαγγελμα ειτε απο μικρος ειτε για καποιο αλλο λογο. Αυτο σημαινει οτι θα γινει σιγουρα χειροτερη.

 

Οσον αφορα τη σημερινη αστυνομια εχω να πω πως μια δουλευει σωστα μια οχι. [τουλαχιστον στην πολη μου για Αθηνα δεν ξερω τι γινεται και δεν θελω να λεω χωρις να ξερω]. Και πιο συγκεκριμενα για τα ΜΑΤ πιστευω οτι δεν ξερουν τι κανουν. Νταξει εκτελουν διαταγες, ειναι και αυτοι ανθρωποι αλλα αυτη ειναι η δουλεια τους, η οποια παρεπιπτοντως δεν ειναι να βαραει τον κοσμο χωρις λογο. Οταν σε μια διαδηλωση δει οτι υπαρχουν αναμεσα σε 1000 ατομα, 50 που θελουν να ξεκινησουν φασαριες εκει ειμαι συμφωνος οχι μονο για ξυλο αλλα και για σκοτωμα.

 

Αυτη ειναι η γνωμη μου για την αστυνομια σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Και πιο συγκεκριμενα για τα ΜΑΤ πιστευω οτι δεν ξερουν τι κανουν. Νταξει εκτελουν διαταγες, ειναι και αυτοι ανθρωποι αλλα αυτη ειναι η δουλεια τους,

εργαζόμενοι ειναι και αυτοί , πληρώνονται αμα πουν όχι στις διαταγές που πέρνουν απο τους ανοτέρους αν αρνηθούν απο εκεί ειναι η πόρτα 8α τους πούνε...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να λογομαχούμε όταν η μια εκ των 2 πλευρών δεν δίνει επιχειρήματα.Γιατί δεν πρέπει, γιατί δεν μπορεί, γιατί δεν θέλει.Πάντως το θέμα είναι ότι ο καθένας μπορεί να έχει την άποψή του, λάθος ή σωστό το κρίνει ο ίδιος.

Link to comment
Share on other sites

Είτε το θέλετε είτε όχι η ζωή σας είναι ολόκληρη υπό έλεγχο κάτω από τους νόμους κάποιου... Εσάς όμως σας ενοχλεί η αστυνομία... Άλλοι έκαναν τους νόμους...

 

Μπορώ να μάθω γιατί εσύ χρησιμοποιείς δεύτερο πληθυντικό και όχι πρώτο?

 

Μήπως εσύ είσαι ένα είδος VIP και τα παραπάνω δεν ισχύουν και για εσένα?

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να μάθω γιατί εσύ χρησιμοποιείς δεύτερο πληθυντικό και όχι πρώτο?

 

Μήπως εσύ είσαι ένα είδος VIP και τα παραπάνω δεν ισχύουν και για εσένα?

Δεν αναγνωρίζω εγώ αυτούς τους νόμους... Εσείς διαμαρτύρεσθε γιατί θεωρείται ότι δεν τυρούνται σωστά απ' αυτούς που τους φυλάνε.

Link to comment
Share on other sites

A.C.A.B. uparxoun batsi kai batsoi iparxoun oi batsiou gamwspiti aka afti i batsi opos exoun gini kai exi trabixti kai se video p tin peftoun se olous kai tous arxizoun sta klotsidia kai i parxoun kai i batsoi p dn ftene gia tpt apla kanoun tin douleia alla stin ellada exoume mono to proto idos toulaxiston kana 99%

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναγνωρίζω εγώ αυτούς τους νόμους... Εσείς διαμαρτύρεσθε γιατί θεωρείται ότι δεν τυρούνται σωστά απ' αυτούς που τους φυλάνε.

 

Δηλαδή απο την στιγμή που δεν τους αναγνωρίζεις, ζείς σε μία Ελλάδα με δικούς σου νόμους και δεν δίνεις δεκάρα για αυτούς που κυβερνάνε εσένα και τη οικογενειά σου, και ακομα περισσότερο με τον τρόπο που σας "φέρονται"?

Τότε αγοράκι μου είτε δεν έχεις ιδέα τι γίνετε εκεί έξω, είτε ζείς στον δικό σου κόσμο και περιμένεις τον διάβολο να μας σώσει.

Link to comment
Share on other sites

Να μας σώσει?

 

Όσους περνάμε αυτά που δεν περνάς εσύ?Μιας και δεν "τα αναγνωρίζεις"...

 

Μπορεί...

 

Συνέχισε έτσι και θα φτάσεις μια μέρα πολύ ψιλά.Μπορεί να σε προσλάβουνε και για υπάλληλο στα Jumbo να ζείς τον κόσμο σου με χρώματα και παιχνίδια.

 

Cu Emo

Link to comment
Share on other sites

Όσους περνάμε αυτά που δεν περνάς εσύ?Μιας και δεν "τα αναγνωρίζεις"...

Και γιατί να θέλω να "σωθείτε" εσείς?

 

Συνέχισε έτσι και θα φτάσεις μια μέρα πολύ ψιλά.Μπορεί να σε προσλάβουνε και για υπάλληλο στα Jumbo να ζείς τον κόσμο σου με χρώματα και παιχνίδια.

Ο "κόσμος μου" δεν είναι ανάγκη να είναι καλός και παιδικός...

Link to comment
Share on other sites

Τότε αγοράκι μου είτε δεν έχεις ιδέα τι γίνετε εκεί έξω, είτε ζείς στον δικό σου κόσμο και περιμένεις τον διάβολο να μας σώσει.

 

Ουτε ο Χριστος θα ερθει να μας σωσει o_O

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να θέλω να "σωθείτε" εσείς?

Ο "κόσμος μου" δεν είναι ανάγκη να είναι καλός και παιδικός...

 

Βρε άντε στο διάολο, κάθομαι και προσπαθώ να συνεννοηθώ με έναν EMO

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock