Jump to content

Πως Θα Ανοίξετε Έναν L2J Gracia Final Server.(Και Πως Κάνουμε Compile)!


Recommended Posts

Μπορεί να είμαι ο μόνος που θα πω τα παρακάτω επειδή τα πιστεύω, όμως δεν πειράζει.

Το συγκεκριμένο τοπικ δεν είναι τίποτα παρά 500 εικόνες που δείχνουν σε ηλίθιους πως να κάνουν install 5 προγράμματα λες και είναι καμια δύσκολη διαδικασία, γράμματα σε τεράστιο size για να φαίνεται ο οδηγός ογκώδης και πληροφορίες που ήδη υπάρχουν, απλώς είναι συγκεντρωμένες σε διαφορετικά topics.

Αυτό που χρειαζόταν, αν ήθελες τόσο πολύ να κάνεις κάτι ολοκληρωμένο, ήταν να επιλέξεις συγκεκριμένες πληροφορίες και να κάνεις κάτι σαν μικρό ΑΙΟ, αντί να αντιγράφεις - ακόμη αναλυτικότερα - κάτι που έχουν γράψει άλλοι 200 εδώ μέσα.

 

Κατ'εμέ είναι κάτι που έγινε μόνο και μόνο για να πάρει τα μπράβο από άτομα που ενδιαφέρονται για ποσότητα και όχι ποιότητα.

 

ΥΓ: Και δεν ανέφερα καν τα λάθη που βρήκα.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είμαι ο μόνος που θα πω τα παρακάτω επειδή τα πιστεύω, όμως δεν πειράζει.

Το συγκεκριμένο τοπικ δεν είναι τίποτα παρά 500 εικόνες που δείχνουν σε ηλίθιους πως να κάνουν install 5 προγράμματα λες και είναι καμια δύσκολη διαδικασία, γράμματα σε τεράστιο size για να φαίνεται ο οδηγός ογκώδης και πληροφορίες που ήδη υπάρχουν, απλώς είναι συγκεντρωμένες σε διαφορετικά topics.

Αυτό που χρειαζόταν, αν ήθελες τόσο πολύ να κάνεις κάτι ολοκληρωμένο, ήταν να επιλέξεις συγκεκριμένες πληροφορίες και να κάνεις κάτι σαν μικρό ΑΙΟ, αντί να αντιγράφεις - ακόμη αναλυτικότερα - κάτι που έχουν γράψει άλλοι 200 εδώ μέσα.

 

Κατ'εμέ είναι κάτι που έγινε μόνο και μόνο για να πάρει τα μπράβο από άτομα που ενδιαφέρονται για ποσότητα και όχι ποιότητα.

 

ΥΓ: Και δεν ανέφερα καν τα λάθη που βρήκα.

 

Ευχαριστώ.

 

Ευχαριστούμε κύριε Coyote,

Για την προσωπική σας άποψη την οποία την θεώρουμε τελείως ΑΝΟΥΣΙΑ!! για αρχή το post έιναι ένα απο τα καλύτερα και δεν το λέω εγω αυτο αλλα τα reply τα οποία ειναι 781 εκ των οποίον τα 50 να είναι δικά μου, (και πολλά λέω) και το 1 δικό σας ;)

 

Για τους εξής λόγους:

  • 1ων: Ειναι αναλυτικότατο ώστε να μπορεί και ο καθένας που δεν εχει γνώση πανω στο αντικείμενο να μπορεί να το διαβάσει και να αφομοιώση τις παραπάνω πληροφορίες.
  • 2ων: Οι εικόνες ειναι 126 και οχι 500 και τα γράμματα ειναι στα ελληνικά γι' αυτό και ειναι και μεγάλα για να διακρίνονται έυκολα.
  • 3ων: Ανεφέρετε μας τα λάθη που έχω κάνει στο post (αν ειχα κάνει λάθη το ξέρετε και εσεις πολυ καλα απο οτι εχετε δειξει οτι και το παραμικρό λάθος μπορεί να μην ανοίξει τον server) και βρείτε μας τις ίδιες αντιγραμμένες φωτογραφίες,παραγράφους κατα τα λεγόμενα σας γιατι αν ξέρετε να ξεχωρίζετε ανάμεσα σε windows xp και windows 7 υπάρχει μια τεράστια διαφορά και δεν εννοώ μονο το γραφικό περιβάλλον πιστέυω να καταλαβένετε τι εννοώ...
  • 4ων: Δεν εχω κάνει ποτε copy/paste εαν πιστέυετε το αντίθετο αποδείξτε το μας με στοιχεία.
  • 5o: Και καλύτερα ασχολειθείτε με την ανάπτυξη του forum παρα να κάθεστε και να "δικάζετε" τα post του κάθε μέλους.
  • 6ο: Χωρίς να ξέρω τι εχει συμβεί όσον αφορά το staff του forum απο global moderator βρέθηκατε σε απλό member :'(. Χωρίς να θέλω να σας προσβάλλω-μειώσω στα υπολοιπα member-staff του forum. Θέλει πολυ ταλέντο για να το καταφέρετε. Συγχαρητήρια για την προσπάθεια σας αυτη. ;)
     

 

Απο εμας συγχαρητήρια για ακόμη μια φορά και καλή σας συνέχεια κύριε Coyote.

 

Ευχαριστώ,

Papaditsa

 

 

Y.Γ: Έχω μόνο μια μικρή ερώτηση να σας κανω κύριε Coyote για πιο λόγο έχετε απαντήσει αρνητικά στα δικά μου Post αυτές τις μέρες?

Link to comment
Share on other sites

Για την προσωπική σας άποψη την οποία την θεώρουμε τελείως ΑΝΟΥΣΙΑ!!

 

Εσείς και 781 spammers, κύριε παπαδίτσα; Διότι δεν είναι και η καλύτερη φήμη να σου λένε "bravo" wannabe developers, ή post hunters =]

 

και το 1 δικό σας ;)

 

Επειδή προφανώς είμαι ο μόνος που ξέρει τι σημαίνει ποιότητα, ανάμεσα στους έλληνες developers του forum, άσχετα από τις ικανότητές μου (εξάλου αξιόλογοι devs όπως ο Issle δεν έδωσαν ΚΑΝ σημασία σε αυτό το topic).

 

  • 1ων: Ειναι αναλυτικότατο ώστε να μπορεί και ο καθένας που δεν εχει γνώση πανω στο αντικείμενο να μπορεί να το διαβάσει και να αφομοιώση τις παραπάνω πληροφορίες.

 

1"ω"ν: Παρακαλώ γυρίστε το σε greeklish, ανορθόγραφα ελληνικά κάνουν το κείμενο λιγότερο ευανάγνωστο. Και ο καθένας που δεν έχει γνώση στο αντικείμενο, θα περιοριστεί σε όσα του προσφέρετε σε αυτόν τον "οδηγό", θα επαναπαυτεί και αντί να αναζητήσει περισσότερα από μόνος του, θα περιοριστεί στις γενικοποιημένες πληροφορίες που του παρείχατε.

 

  • 2ων: Οι εικόνες ειναι 126 και οχι 500
 
2"ω"ν: Σας είχα για πιο έξυπνο, κρίμα.
 
τα γράμματα ειναι στα ελληνικά γι' αυτό και ειναι και μεγάλα για να διακρίνονται έυκολα.
 
Επομένως όλοι οι υπόλοιποι που γράφουν φυσιολογικά είναι χαζοί ή μήπως δεν θέλουν ο κόσμος να διαβάζει όσα γράφουν;
Σοβαρευτείτε παρακαλώ.
 

  • 3ων: Ανεφέρετε μας τα λάθη που έχω κάνει στο post (αν ειχα κάνει λάθη το ξέρετε και εσεις πολυ καλα απο οτι εχετε δειξει οτι και το παραμικρό λάθος μπορεί να μην ανοίξει τον server) και βρείτε μας τις ίδιες αντιγραμμένες φωτογραφίες,παραγράφους κατα τα λεγόμενα σας γιατι αν ξέρετε να ξεχωρίζετε ανάμεσα σε windows xp και windows 7 υπάρχει μια τεράστια διαφορά και δεν εννοώ μονο το γραφικό περιβάλλον πιστέυω να καταλαβένετε τι εννοώ...

 

3"ω"ν: Ως έμπειρος developer, ήλπιζα να ξέρατε πως το γεγονός πως κάτι δουλεύει, δεν σημαίνει ότι έχει φτιαχτεί σωστά. Όσο για τις φωτογραφίες, δεν νομίζω να απευθύνεστε σε 7χρονα άτομα, που δεν έχουν ξαναανοίξει ποτέ υπολογιστή, για να μην ξέρουν πως να εγκαταστήσουν ένα πρόγραμμα.

 

  • 4ων: Δεν εχω κάνει ποτε copy/paste εαν πιστέυετε το αντίθετο αποδείξτε το μας με στοιχεία.

 

4"ω"ν: Δείξτε μου το μέρος της δημοσίευσής μου, κατά το οποίο σας κατηγόρησα πως κάνατε copy/paste άλλους οδηγούς. Το να παρερμηνεύετε εσκεμμένα όσα λέω δεν θα σας βοηθήσει καθόλου.

 

  • 5o: Και καλύτερα ασχολειθείτε με την ανάπτυξη του forum παρα να κάθεστε και να "δικάζετε" τα post του κάθε μέλους.

 

5ο: Να ασχοληθώ με την ανάπτυξη του forum; Ένα ταπεινό regular member; ^^

Και δεν "δικάζω" απολύτως τίποτα, πολύ απλά αφήνω τα σχόλιά μου, βασισμένα στην προσωπική μου άποψη, και όχι σε όσα έγραψε "ο από πάνω" ;]

 

  • 6ο: Χωρίς να ξέρω τι εχει συμβεί όσον αφορά το staff του forum απο global moderator βρέθηκατε σε απλό member :'(. Χωρίς να θέλω να σας προσβάλλω-μειώσω στα υπολοιπα member-staff του forum. Θέλει πολυ ταλέντο για να το καταφέρετε. Συγχαρητήρια για την προσπάθεια σας αυτη. ;)

 

6ο: Χαίρομαι ιδιαίτερα που το αναφέρατε. Φαίνεται ξεκάθαρα πως μη έχοντας κάποιο σοβαρό επιχείρημα για να με "ταπώσετε", καθώς είναι ολοφάνερο πως αυτό προσπαθείτε να πετύχετε, χρησιμοποιείτε κάτι εντελώς εκτός θέματος. Να σας πληροφορήσω λοιπόν, πως υπάρχει κόσμος που προτιμά να ζήσει λίγο κάτι που ονομάζεται ζωή, αντί να ξυπνά το πρωί και αντί να φάει να ανοίγει το pc, αντί να βγει να περπατήσει να μπαίνει maxcheaters. Επίσης, υπάρχει κάτι που λέγεται self-request. Μπορεί ένας staffer ο ίδιος να δηλώσει κάποιου είδους παραίτηση, για τους x,y λόγους.

Εάν θέλετε να εξακριβώσετε πόσο ηλίθιο ήταν αυτό που είπατε, και πόσο αληθές ήταν αυτό που είπα εγώ, είστε ελεύθερος να μιλήσετε με τον Maxtor ή οποιονδήποτε Global Moderator =]

 

Y.Γ: Έχω μόνο μια μικρή ερώτηση να σας κανω κύριε Coyote για πιο λόγο έχετε απαντήσει αρνητικά στα δικά μου Post αυτές τις μέρες?

 

Για να πετύχω αυτό που μόλις πέτυχα, κύριε παπαδίτσα.

Link to comment
Share on other sites

Θα ξεκινήσω απο το τέλος και σιγά σιγά θα φτάσω  στην αρχή!!

 

Λοιπόν Με την φράση  :

Για να πετύχω αυτό που μόλις πέτυχα, κύριε παπαδίτσα.

 

Μου δίχνεις πραγματικά πόσο ανώριμος μπορεί να είναι ενας άνθρωπος και το πόσο μυαλό μπορεί να διαθέτει γιατί δεν είμαι ο μόνος που δικάζεις και κάθε φορά προσπαθείς να κρυφτείς οχι πίσω απο το δακτυλό σου αλλα απο αυτά που γράφεις δηλώνοντας οτι μάλλον έχεις κάτι προσωπικό να το πώ???? Η μάλλον καλύτερα για να το κάνεις αυτό στον καθένα ο οποίος κάνει ενα Share εδώ σημαίνει οτι πραγματικά δεν είσαι μόνο No Life  και οτι δεν σου δίνει κανένας σημασία αλλά  προσπαθείς μέσα απο αυτά που γράφεις να δίξεις οτι είσαι ο "Κάποιος" στους υπόλοιπους...

 

5ο: Να ασχοληθώ με την ανάπτυξη του forum; Ένα ταπεινό regular member; ^^

Και δεν "δικάζω" απολύτως τίποτα, πολύ απλά αφήνω τα σχόλιά μου, βασισμένα στην προσωπική μου άποψη, και όχι σε όσα έγραψε "ο από πάνω" ;]

 

Για άλλη μια φορά με το σημείο το οποίο λές  "Ένα ταπεινό regular member; ^^" και με την υποτιθέμενη "φάτσα" ( ^^ ) να το πω έτσι για να το καταλάβεις προσπαθείς να δίξεις τι ??? Οτι είσαι ανώτερος?? Οτι Ο Coyote παλιά ήταν κάποιος???

Και ποιός σου είπε οτι εσύ μπορείς να αφήνεις πάντοτε αρνητικά σχόλια γιατί απο εσένα το καλύτερο σχόλιο που εχω δεί είναι : "Αυτο το Share υπάρχει ήδη" δεν μπορείς εσυ να κρίνεις κανέναν και ούτε να λές την αποψή σου γιατί δεν στην ζήτησε κανένας!!!! Θα μου πείς οτι για αυτό είναι το Forum αλλά πραγματικά γράψε ενα καλό σχόλιο πρώτα και μετά μίλα οσο θές αρνητικά και μην κάτσεις να μου κάνεις post σε ποιούς έχεις πει καλά λόγια γιατί αυτοί η θα είναι γνωστοί σου η θα έχετε κάνει κάποια δουλειά μαζι....

 

4"ω"ν: Δείξτε μου το μέρος της δημοσίευσής μου, κατά το οποίο σας κατηγόρησα πως κάνατε copy/paste άλλους οδηγούς. Το να παρερμηνεύετε εσκεμμένα όσα λέω δεν θα σας βοηθήσει καθόλου.

 

Αυτό που χρειαζόταν, αν ήθελες τόσο πολύ να κάνεις κάτι ολοκληρωμένο, ήταν να επιλέξεις συγκεκριμένες πληροφορίες και να κάνεις κάτι σαν μικρό ΑΙΟ,αντί να  αντιγράφεις

 

Το : "Αντι να αντιγράφεις" σε ποιά γλώσσα δεν σημαίνει οτι για άλλη μια φορά κρίνεις το Share μου ???

Αν είναι έτσι θα ήθελα να την μάθω και εγώ για να μπορώ να απαντάω έτσι όπως εσυ ώστε να μην με κατηγορούν...

 

3"ω"ν: Ως έμπειρος developer, ήλπιζα να ξέρατε πως το γεγονός πως κάτι δουλεύει, δεν σημαίνει ότι λεχει φτιαχτεί σωστά. Όσο για τις φωτογραφίες, δεν νομίζω να απευθύνεστε σε 7χρονα άτομα, που δεν έχουν ξαναανοίξει ποτέ υπολογιστή, για να μην ξέρουν πως να εγκαταστήσουν ένα πρόγραμμα.

 

Εδώ μου δίχνεις οτι δεν ξέρεις και πολλά διότι ένας λάθος να κάνεις στα Config, ένα λάθος να κάνεις στο Install τις DB και οπουδήποτε αλλού τότε θα έχεις σφάλμα στην κονσόλα του Gameserver και έτσι δεν θα δουλέψει σωστά το Pack.

 

Όσο αφορά το κομμάτι για τις φωτογραφίες άν καθόσουν πραγματικά να διαβάσεις είτε στο request dev help είτε σε μέρη συζήτησεις του Forum θα έβλεπες οτι υπάρχουν άτομα που δεν ξέρουν να κάνουν αυτά που δίχνω... Δέν θέλω να τους θίξω απλώς να τους βοηθήσω για να μπορέσουν να κάνουν κάτι δικό τους....Αλλά που να κάτσεις να τα διαβάσεις πάντα έκρινες απο το "Subject"....

 

Επομένως όλοι οι υπόλοιποι που γράφουν φυσιολογικά είναι χαζοί ή μήπως δεν θέλουν ο κόσμος να διαβάζει όσα γράφουν;

Σοβαρευτείτε παρακαλώ.

 

Ξέρεις πάρα πολύ καλά , και έχεις δεί πάρα πολλά post να είναι κακογραμένα και να έχουν ένα χρώμα το οποίο να σε κουράζει πολύ στην ανάγνωσή του ! Το ότι προτίμισα το άσπρο και το οτι τα έκανα μεγάλα τα γράμματα σαφώς δεν το έκανα για να φένετε μεγάλο απλώς για να είναι όμορφο και να βολεύει πολύ στην ανάγνωση... Εδώ έχουμε μια διαφορά, δεν είμαι Coyote εγώ να τους βρίζω η να μιλάω σε όποιον δεν ξέρω όπως εσυ....

 

2"ω"ν: Σας είχα για πιο έξυπνο, κρίμα.

Μάλλον εγώ σε είχα για πιο έξυπνο... ϊσως επειδή δεν είχες τι να πείς για το Share και λές ας πώ και για τις φωτογραφίες...

 

 

1"ω"ν: Παρακαλώ γυρίστε το σε greeklish, ανορθόγραφα ελληνικά κάνουν το κείμενο λιγότερο ευανάγνωστο. Και ο καθένας που δεν έχει γνώση στο αντικείμενο, θα περιοριστεί σε όσα του προσφέρετε σε αυτόν τον "οδηγό", θα επαναπαυτεί και αντί να αναζητήσει περισσότερα από μόνος του, θα περιοριστεί στις γενικοποιημένες πληροφορίες που του παρείχατε.

Για άλλη μία φορά "δίχνεσε" στα Member του Maxcheaters.... Με αυτό δεν θα κερδίσεις +1 απλώς πιάνεσε απο τις λέξεις εκ τον οποίων απο αυτές κρύβεσε...

 

Επειδή προφανώς είμαι ο μόνος που ξέρει τι σημαίνει ποιότητα, ανάμεσα στους έλληνες developers του forum, άσχετα από τις ικανότητές μου (εξάλου αξιόλογοι devs όπως ο Issle δεν έδωσαν ΚΑΝ σημασία σε αυτό το topic).

 

Θέλεις να μου πείς οτι ο ExTrEmEDwarf που είπε : "γιατί δεν είναι ακόμα Sticky" ή ο Ventic που το έκανε Sticky δεν ξέρουν απο ποιότητα στο Forum και ξέρεις εσυ ????

 

Εσείς και 781 spammers, κύριε παπαδίτσα; Διότι δεν είναι και η καλύτερη φήμη να σου λένε "bravo" wannabe developers, ή post hunters =]

Αν θεωρείς όλα τα member Spammer τότε μπράβο σου διότι για άλλη μια φορά επαληθεύεις οτι είπα οτι δικάζεις όλους τους άλλους ενώ ο Coyote είναι Coyote.... Και ποίος σου είπε οτι το έκανα για να μου πούν μπράβο η οτι δίποτε το έκανα γιατί ήθελα να βοιθήσω παρά να κρίνω τον καθέναν που δεν ξέρει πως να φτίαξει Server η να κάνει κάτι δικό του !!!

 

Ευχαριστώ και ελπίζω να σου έλυσα όλες τις απορίες... Εγώ θα το σταματήσω εδώ διότι δεν θέλω να λερώνω άλλο το Post μου με ανούσια πράγματα ούτε εχω όρεξη να τσακώνομε μέσα σε ένα Forum γιατί δεν βγάζει νόημα η συζήτηση με κατότερου επιπέδου άτομα...

Link to comment
Share on other sites

ποιός σου είπε οτι εσύ μπορείς να αφήνεις πάντοτε αρνητικά σχόλια γιατί απο εσένα το καλύτερο σχόλιο που εχω δεί είναι : "Αυτο το Share υπάρχει ήδη" δεν μπορείς εσυ να κρίνεις κανέναν και ούτε να λές την αποψή σου γιατί δεν στην ζήτησε κανένας!!!! Θα μου πείς οτι για αυτό είναι το Forum αλλά πραγματικά γράψε ενα καλό σχόλιο πρώτα και μετά μίλα οσο θές αρνητικά και μην κάτσεις να μου κάνεις post σε ποιούς έχεις πει καλά λόγια γιατί αυτοί η θα είναι γνωστοί σου η θα έχετε κάνει κάποια δουλειά μαζι....

 

Αυτό που σε εκνευρίζει είναι που υπήρξε κάποιος για να σε κατεβάσει από τα σύννεφα λέγοντάς σου πως ο οδηγός σου δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Γιατί πρώτα να γράψω ένα καλό σχόλιο; Γιατί είναι κάποια παράδοση, ή για να ευχαριστήσω τον άλλον για τον κόπο του; Ε όχι, αν δεν βοηθήθηκα, δεν πρόκειται να γράψω κάτι καλό. Προτιμώ να λέω να πράγματα όπως έχουν, παρά να λέω ότι λένε και οι άλλοι, ακόμη κι αν δεν το πιστεύω.

 

Μου δίχνεις πραγματικά πόσο ανώριμος μπορεί να είναι ενας άνθρωπος και το πόσο μυαλό μπορεί να διαθέτει γιατί δεν είμαι ο μόνος που δικάζεις και κάθε φορά προσπαθείς να κρυφτείς οχι πίσω απο το δακτυλό σου αλλα απο αυτά που γράφεις δηλώνοντας οτι μάλλον έχεις κάτι προσωπικό να το πώ???? Η μάλλον καλύτερα για να το κάνεις αυτό στον καθένα ο οποίος κάνει ενα Share εδώ σημαίνει οτι πραγματικά δεν είσαι μόνο No Life  και οτι δεν σου δίνει κανένας σημασία αλλά  προσπαθείς μέσα απο αυτά που γράφεις να δίξεις οτι είσαι ο "Κάποιος" στους υπόλοιπους...

 

Να κρυφτώ; Αν ήθελα να κρυφτώ πίσω από το δάχτυλό μου θα σε έθαβα όσο ήθελα πίσω από την πλάτη σου, άκρως ανώνυμα. Δεν θα ερχόμουν για να σου πω στα ίσια ορισμένα πράγματα. Μάλλον το ακριβώς αντίθετο συμβαίνει εδώ πέρα. Α και δεν κατάλαβες καν τι ήθελα να πετύχω, επομένως δεν σε παίρνει να μιλάς. Καταννοητόν; Ελπίζω.

 

Το : "Αντι να αντιγράφεις" σε ποιά γλώσσα δεν σημαίνει οτι για άλλη μια φορά κρίνεις το Share μου ???

Αν είναι έτσι θα ήθελα να την μάθω και εγώ για να μπορώ να απαντάω έτσι όπως εσυ ώστε να μην με κατηγορούν...

 

Μην το παίζεις χαζός, η 10χρονος. Καταρχάς όλοι έκριναν το 'share' σου, στις 53 αυτές σελίδες. Η διαφορά είναι πως εγώ το έκρινα αρνητικά, για τους λόγους που προανέφερα. Ω και δεν σου ζήτησα να μην με κατηγορήσεις. Σεβάστηκα την απάντησή σου, και την απέρριψα με τη 2η μου δημοσίευση.

 

Όσο αφορά το κομμάτι για τις φωτογραφίες άν καθόσουν πραγματικά να διαβάσεις είτε στο request dev help είτε σε μέρη συζήτησεις του Forum θα έβλεπες οτι υπάρχουν άτομα που δεν ξέρουν να κάνουν αυτά που δίχνω...

 

Απαιτώ να έχω απευθείας 2 σοβαρά παραδείγματα. Μην μιλάμε και γενικά κι αόριστα.

 

Εδώ μου δίχνεις οτι δεν ξέρεις και πολλά διότι ένας λάθος να κάνεις στα Config, ένα λάθος να κάνεις στο Install τις DB και οπουδήποτε αλλού τότε θα έχεις σφάλμα στην κονσόλα του Gameserver και έτσι δεν θα δουλέψει σωστά το Pack.

 

Μην παραφράζεις όσα λέω επειδή δεν τα καταλαβαίνεις. Ανέφερα λάθος σε config ή σε οποιοδήποτε installation? Δεν νομίζω.

Επομένως μόλις ΕΣΥ μάθεις περισσότερα θα καταλάβεις για τι μιλάω αυτή τη στιγμή.

 

Εδώ έχουμε μια διαφορά, δεν είμαι Coyote εγώ να τους βρίζω η να μιλάω σε όποιον δεν ξέρω όπως εσυ....

 

Και πάλι γενικοποιείς τα πάντα, δείχνοντάς μου πως δεν είσαι άξιος σεβασμού. Και να σου θυμίσω πως είχες απευθυνθεί σε αυτό το τομάρι τον Coyote για βοήθεια κάποτε.

 

Για άλλη μία φορά "δίχνεσε" στα Member του Maxcheaters.... Με αυτό δεν θα κερδίσεις +1 απλώς πιάνεσε απο τις λέξεις εκ τον οποίων απο αυτές κρύβεσε...

 

Με δικά σου λόγια, γιατί πέρα από την πλάκα δεν κατάλαβα τίποτα.

 

Θέλεις να μου πείς οτι ο ExTrEmEDwarf που είπε : "γιατί δεν είναι ακόμα Sticky" ή ο Ventic που το έκανε Sticky δεν ξέρουν απο ποιότητα στο Forum και ξέρεις εσυ ????

 

Στον συγκεκριμένο τομέα; Ναι. Στο λέω πολύ απλά, ναι.

 

Ευχαριστώ και ελπίζω να σου έλυσα όλες τις απορίες... Εγώ θα το σταματήσω εδώ διότι δεν θέλω να λερώνω άλλο το Post μου με ανούσια πράγματα ούτε εχω όρεξη να τσακώνομε μέσα σε ένα Forum γιατί δεν βγάζει νόημα η συζήτηση με κατότερου επιπέδου άτομα...

 

Όπα ρε μεγάλε, είσαι και ανώτερος; Σου βρομίζω το post; Ε σεβασμός τότε στο ανώτατο ον, λέω μάλιστα να αλλάξουμε τη θρησκεία μας, να απορρίψουμε την ορθοδοξία και να λατρεύουμε εσένα, ώ ανώτερε. Ένα ζώον είσαι που δεν έχεις μάθει να μιλάς, που η αγωγή σου δεν σου το επιτρέπει καν. Ντρέπομαι για σένα.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου απαντήσω και θα είναι το τελευταίο... Διότι οπως προ ανέφερα είπα οτι θα το σταματίσω εδώ...

 

Όπα ρε μεγάλε, είσαι και ανώτερος; Σου βρομίζω το post; Ε σεβασμός τότε στο ανώτατο ον, λέω μάλιστα να αλλάξουμε τη θρησκεία μας, να απορρίψουμε την ορθοδοξία και να λατρεύουμε εσένα, ώ ανώτερε. Ένα ζώον είσαι που δεν έχεις μάθει να μιλάς, που η αγωγή σου δεν σου το επιτρέπει καν. Ντρέπομαι για σένα.

 

Δεν θα μιλίσω για αγωγή γιατί όπως φένετε δεν σε έβρισα και ούτε θα το κάνω για άλλη μια φορά δίχνεις ποιος είναι ο Coyote!!! Και όσο αφορά για την βοήθεια που σου ζήτησα μου την έδωσες και δεν μίλισα καν για αυτό εσυ μάλλον καθισες και πιάστικες απο κάπου... Και το τελευταίο τα παραδείγματα που ζήτησες υπάρχει το κουμπάκι "Search" όπως λες και εσύ...

 

Τέλος...Απο εδώ και πέρα η "Σιωπή μου προς Απαντησή σου "

 

 

 

Με αγάπη,

Papaditsa

Link to comment
Share on other sites

όπως φένετε δεν σε έβρισα

 

δεν θέλω να λερώνω άλλο το Post μου με Και το τελευταίο τα παραδείγματα που ζήτησες υπάρχει το κουμπάκι Search" όπως λες και εσύ...

 

Εσύ ανέφερες κάτι, από εσένα περιμένω να με καλύψεις. Είπες πως γίνεται χαμός με requests, ε δείξε μου 2.

Εγώ προσωπικά έψαξα και δεν βρήκα τίποτα, γι'αυτό ζητάω από εσένα να με διαφωτίσεις, ανώτερε.

Γι'αυτό την επόμενη φορά μην χρησιμοποιήσεις ψευδή επιχειρήματα για να στηρίξεις τις ψευτοαπόψεις σου.

 

Θα σου απαντήσω και θα είναι το τελευταίο... Διότι οπως προ ανέφερα είπα οτι θα το σταματίσω εδώ...

 

Προφανώς επειδή σου τελειώσαν τα επιχειρήματα. Σε ευχαριστώ που απέδειξες επομένως πόσο δίκιο είχα.

 

Ευχαριστώ για την ανάγνωση, ελπίζω να μην συνεχίσεις με αυτού του είδους ανούσια guides και μαθαίνοντας περισσότερα να μεταδώσεις ουσιώδεις γνώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Τα 2 Request που ζήτησες ....

 

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=178267.0

 

Οι περισσότεροι έχουν πρόβλημα με την Java ορίστε λοιπόν άλλο ενα

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=103664.0

 

Τώρα κατάλαβες γιατί τους δίχνω πώς τα κάνουν Install????

 

Ω??? Μεγάλε Coyote!!

 

Την επόμενη φορά που θα κάνω κάποιο Share να είσα σίγουρος οτι πρώτα θα το κρίνεις εσυ και μετά θα το κάνω Post!!!

 

Με αγάπη,

 

Papaditsa!!!

 

Υ.Γ Το μοναδικό Post που ίσως να έχει βοηθήσει κόσμο απο εσένα είναι με τις Buffer!!!(You don't meet the Creteria)

Συγκριτικά με αυτό το Post, που τουλάχιστον έχει βοηθήσει μακράν περισσότερα Member θα σε παρακαλούσα να μην ξανα σχολείασεις... Γιατί το όνομα σου χαλάς....

 

Link to comment
Share on other sites

 

Το topic του φτιάχτηκε μετά από τον οδηγό σου. Και αφού είπε πως έχει διαβάσει πολλά, αλλά τίποτα δεν βοήθησε, πάει να πει πως ο οδηγός σου του φάνηκε άχρηστος.. Εναντίον σου χρησιμοποιήθηκε αυτό το παράδειγμα.

 

Οι περισσότεροι έχουν πρόβλημα με την Java ορίστε λοιπόν άλλο ενα

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=103664.0

 

Πουθενά στον οδηγό σου δεν λύνεις ένα τέτοιο πρόβλημα ο.Ο

 

Υ.Γ Το μοναδικό Post που ίσως να έχει βοηθήσει κόσμο απο εσένα είναι με τις Buffer!!!(You don't meet the Creteria)

 

Ένα άτομο με μηδενική εμπειρία δεν είναι σε θέση να το κρίνει αυτό.

 

Συγκριτικά με αυτό το Post, που τουλάχιστον έχει βοηθήσει μακράν περισσότερα Member θα σε παρακαλούσα να μην ξανα σχολείασεις... Γιατί το όνομα σου χαλάς....

 

Δεν σχολίασα μόνο αυτό το post αλλά και πολλά άλλα που έχουν ψευτοβοηθήσει πολλούς spammer να ανεβάσουν το postcount τους.

Και δεν νομίζω να χαλάω το όνομά μου, με το να δημοσιεύω τις απόψεις μου επάνω σε ορισμένα θέματα, μέσα σε ένα forum.

Link to comment
Share on other sites

Το topic του φτιάχτηκε μετά από τον οδηγό σου. Και αφού είπε πως έχει διαβάσει πολλά, αλλά τίποτα δεν βοήθησε, πάει να πει πως ο οδηγός σου του φάνηκε άχρηστος.. Εναντίον σου χρησιμοποιήθηκε αυτό το παράδειγμα.

 

Πραγματικά δεν το είδες οτι ο FighterBoss του έστειλε το guide μου και μετά δεν ξανά απάντησε στο topic ???

 

Πουθενά στον οδηγό σου δεν λύνεις ένα τέτοιο πρόβλημα ο.Ο

 

Οταν λέω java εννοώ με το Install τις για άλλη μια φορά έβγαλες συμπέρασματα απο το Subject!!!

 

Ένα άτομο με μηδενική εμπειρία δεν είναι σε θέση να το κρίνει αυτό.

Για άλλη μια φορά προσβάλεις ??? Ω?????

 

Δεν σχολίασα μόνο αυτό το post αλλά και πολλά άλλα που έχουν ψευτοβοηθήσει πολλούς spammer να ανεβάσουν το postcount τους.

Και δεν νομίζω να χαλάω το όνομά μου, με το να δημοσιεύω τις απόψεις μου επάνω σε ορισμένα θέματα, μέσα σε ένα forum.

Εδώ μιλάμε για το δικό μου post όχι για άλλα!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά προσβάλεις ??? Ω?????

 

Εάν ξέρεις ελληνικά και ανάγνωση δεν νομίζω να θεωρείς τη συγκεκριμένη παρατήρηση προσβολή.

 

Εδώ μιλάμε για το δικό μου post όχι για άλλα!!!

 

Και πάλι, δεν είσαι σε θέση να μου απαγορέψεις να εκφράσω τη γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Εάν ξέρεις ελληνικά και ανάγνωση δεν νομίζω να θεωρείς τη συγκεκριμένη παρατήρηση προσβολή.

Δεν δέχομαι ούτε τις παρατηρήσεις "σου" ούτε τίποτε θα σε παρακαλούσα να το σταματίσεις εδώ...

 

Και πάλι, δεν είσαι σε θέση να μου απαγορέψεις να εκφράσω τη γνώμη μου.

Δεν σου απαγόρεψα να εκφράσεις την γνώμη σου γενικά αλλά όταν μιλάς για ένα post να μιλάς για αυτο...!

Link to comment
Share on other sites

Δεν δέχομαι ούτε τις παρατηρήσεις "σου" ούτε τίποτε θα σε παρακαλούσα να το σταματίσεις εδώ...

Δεν σου απαγόρεψα να εκφράσεις την γνώμη σου γενικά αλλά όταν μιλάς για ένα post να μιλάς για αυτο...!

 

Mε το 2ο αναιρείς το 1ο.

Ποτέ δεν μίλησα για άλλο post, εσύ ανέφερες που "σου επιτίθεμαι σε όλα τα topic σου".

Link to comment
Share on other sites

Αφού αυτο κάνεις τέλος πάντων το θέμα θεωρείται λήξαν... Ελπίζω την επόμενη φορά που θα μου μιλίσεις να έχεις να πεις κάτι ποιο εποικοδομητικό!

Τα ξανά λέμε.....

Link to comment
Share on other sites

Αφού αυτο κάνεις τέλος πάντων το θέμα θεωρείται λήξαν... Ελπίζω την επόμενη φορά που θα μου μιλίσεις να έχεις να πεις κάτι ποιο εποικοδομητικό!

Τα ξανά λέμε.....

 

εποικοδομητικό.. πφφφφ

Τέλως πάντων, ό,τι είχα να πω το είπα, και κρίνοντας από τις απαντήσεις σου φαίνεται πως είχα δίκιο.

 

Ευχαριστώ για την ανάγνωση, ελπίζω να μην συνεχίσεις με αυτού του είδους ανούσια guides και μαθαίνοντας περισσότερα να μεταδώσεις ουσιώδεις γνώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Posts

    • Welcome to SmurfsZone   Buy League of Legends accounts across all servers and jump straight into Ranked Games with amazing quality and support.   Why Choose SmurfsZone? 24/7 Instant Delivery: Get your full access LoL smurf account immediately. 100% Hand-Leveled: High-quality accounts leveled by hand. Versatile MMR Options: High MMR, Standard MMR, Fresh MMR (ARAMs), and Ranked accounts available. Valorant Accounts: Expand your gaming experience. Our Commitment to You: Unopened Loot: Customize your champion pool. Lifetime Warranty: Valid if you change the email, username, and password upon purchase. Password Changeable: Ensure your account's security. Full Recovery Information: Complete access to account recovery details. Unverified and Changeable Email: Easy to personalize and secure your account. Completely Unranked: Fresh start with no ranked history in any season. Responsive Customer Support: Our dedicated team is available to assist you 24/7.   Experience the best place to buy League of Legends accounts with exceptional quality and dedicated support. We're here for YOU!
    • Thanks! I'll take a second look and let you know if my implementation of the clearCircle() helps with the stuttering once I find time for some extensive testing.
    • Thank you for your reply. I have removed it from the L2Server.exe file, but the L2Server still crashes. It doesn't crash if I don't start l2npc, otherwise it will crash within a few days at the latest.
    • Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11 Telegram : https://t.me/ultrastore1 Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11
    • L2 ArenaWar: Low Rate PvP Server with Free Buffs & Autofarm [PVP]⚔️ [Free]🆓 Classic Interlude with  3x XP rates! Free starter pack(no grade) to kickstart your adventure! Autofarm for convenient grinding! Free buffs to keep you fighting fit! (2 job buffs) No experience loss on death! (Except with Karma) Clear Karma system to keep things fair! ⚖️ Active community of 800-1k players! Join our Discord to learn more! >> Discord <<     Server website: https://l2arenawar.com/en/    
  • Topics

×
×
  • Create New...