Jump to content

[GR] Ρατσιμος και Ελληνες


Belzebul

Recommended Posts

Βγάζει νόημα αν είσαι κατά της παγκοσμοιοποίησης. Και...

. Ο LaVey έχει πεθάνει 13 χρόνια τώρα...

. Ποτέ δεν θεώρησα τον LaVey σεβαστό άτομο για να θέλω να τον γνωρίσω κιόλας...

 

Παράδειγμα σου έδωσε.

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει νόημα αν είσαι κατά της παγκοσμοιοποίησης. Και...

. Ο LaVey έχει πεθάνει 13 χρόνια τώρα...

. Ποτέ δεν θεώρησα τον LaVey σεβαστό άτομο για να θέλω να τον γνωρίσω κιόλας...

Παράδειγμα έδωσα τέσπα.

 

Γιατί αν καταστραφούν δεν θα έρχονται στην Ελλάδα πια...

 

Ε θα έρχονται άλλοι ποια η διαφορά?Αντί να έχεις πχ Αλβανούς η Πακιστανούς η άλλους μετανάστες θα έχεις Ρουμάνους , Βούλγαρους οπότε σου λέω δεν έχει νόημα , το θέμα είναι να μάθεις να συνυπάρχεις αρμονικά , και τότε όλα τα προβλήματα λύνονται.

 

Link to comment
Share on other sites

Παράδειγμα έδωσα τέσπα.

 

Ε θα έρχονται άλλοι ποια η διαφορά?Αντί να έχεις πχ Αλβανούς η Πακιστανούς η άλλους μετανάστες θα έχεις Ρουμάνους , Βούλγαρους οπότε σου λέω δεν έχει νόημα , το θέμα είναι να μάθεις να συνυπάρχεις αρμονικά , και τότε όλα τα προβλήματα λύνονται.

 

pos na sunuparxeis armonika tin stigmh pou se klevune se skotonune se varane se vrizune kai ala posa?
Link to comment
Share on other sites

pos na sunuparxeis armonika tin stigmh pou se klevune se skotonune se varane se vrizune kai ala posa?

 

Αυτά τα κάνουν και οι Έλληνες 1ον και δεύτερον εμείς κάναμε την βλακεία και δεν τους σεβαστήκαμε όταν ήρθαν στην χώρα μας και τώρα μας κάνουν αυτοί τα ίδια.Μπορείς να συνυπάρξεις κανονικά από την στιγμή που έχεις διάθεση να το κάνεις.

 

Εντιτ: Δεν μιλάμε για τόσο ακραίες περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παράδειγμα έδωσα τέσπα.

Και εγώ απάντησα ότι το παράδειγμά σου δεν ήταν σωστό. Και ούτε πρόκειται να βρεις σωστό παράδειγμα, γιατί δεν υπάρχει λόγος ένας Έλληνας να φύγει απ' την Ελλάδα...

 

Ε θα έρχονται άλλοι ποια η διαφορά?Αντί να έχεις πχ Αλβανούς η Πακιστανούς η άλλους μετανάστες θα έχεις Ρουμάνους , Βούλγαρους οπότε σου λέω δεν έχει νόημα , το θέμα είναι να μάθεις να συνυπάρχεις αρμονικά , και τότε όλα τα προβλήματα λύνονται.

Ποιος σου είπε ότι μιλάω μόνο για συγκεκριμένους μετανάστες? Πριν είπα ότι ακόμα και οι τσιγγάνοι πρέπει να αντιμετωπιστούν ως εχθροί.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απάντησα ότι το παράδειγμά σου δεν ήταν σωστό. Και ούτε πρόκειται να βρεις σωστό παράδειγμα, γιατί δεν υπάρχει λόγος ένας Έλληνας να φύγει απ' την Ελλάδα...

To ότι η χώρα είναι σκατά , ότι την έχουν καταστρέψει οι πολιτικοί και γενικά η οικονομία είναι χάλια , το θέμα της παιδείας και το θέμα της υγείας δεν τα συζητάω καν , δεν είναι λόγοι για να φύγει κάποιος και να πάει στο εξωτερικό προς αναζήτηση μιας ευκαιρίας?Το ίδιο ακριβώς έκαναν και οι μετανάστες.

 

Ποιος σου είπε ότι μιλάω μόνο για συγκεκριμένους μετανάστες? Πριν είπα ότι ακόμα και οι τσιγγάνοι πρέπει να αντιμετωπιστούν ως εχθροί.

Γιατί τέτοια αντιμετώπιση προς όλους δεν μπορώ να καταλάβω.

Link to comment
Share on other sites

To ότι η χώρα είναι σκατά , ότι την έχουν καταστρέψει οι πολιτικοί και γενικά η οικονομία είναι χάλια , το θέμα της παιδείας και το θέμα της υγείας δεν τα συζητάω καν , δεν είναι λόγοι για να φύγει κάποιος και να πάει στο εξωτερικό προς αναζήτηση μιας ευκαιρίας?Το ίδιο ακριβώς έκαναν και οι μετανάστες.

 

Γιατί τέτοια αντιμετώπιση προς όλους δεν μπορώ να καταλάβω.

Δεν μπορώ να απαντήσω, θα φάω ban...

Link to comment
Share on other sites

Πρωτον Ζemial αγορινα μου, απο αυτα που γραφεις μπορω να σε χαρακτηρισω το λιγοτερο ανιστοριτο και ισως βαρβαρο?? Εσυ που αγαπας τοσο πολυ αυτη τη χωρα, πιστεψε με αν ξυπνουσες καθε μερα παλιοβλακα και υπηρχε κινδυνος να πεθανεις, αν καθημερινα εβλεπες διπλα σου τον θανατο την πεινα και τις αρρωστιες θα εφευγες πρωτος απο τη χωρα (τα ξερω αυτα τα πατριωτακια του στυλ σου)...

 

Και πρωτον να σου ανοιξω λιγο τα ματακια επειδη μου φαινετε εσυ κοιτας μονο τον πακιστανο και οχι ποιος τον οδηγησε σε αυτη την εξαθλιωση!

 

ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ!!!! ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΔΟΓΗΣΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ (σιγα σιγα και εμας) ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΛΕΝΞΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ???

 

Αντε αποβρασμα της κοινωνιας! Μαθε πρωτα τι ειναι τα ανθρωπινα δικαιωματα και η ανθρωπινη αξιοπρεπεια και μετα ελα να μιλησεις. Αιντε γιατι καταταντησες αηδια.. Ακου εκει να πεθανουν ολοι! Ισα ρε τρελο αγορι, μαθε πρωτα για την αληθινη ζωη και βγες πλεον απο τα ορια αυτης της κολοκοινωνιας...

 

Ps* Οσον αφορα αυτο που λες, πως αν πεθανουν ολοι δεν θα εχουμε πια προβληματα... 1 προβλημα εισαι εσυ απο μονος σου!

Link to comment
Share on other sites

Πρωτον Ζemial αγορινα μου, απο αυτα που γραφεις μπορω να σε χαρακτηρισω το λιγοτερο ανιστοριτο και ισως βαρβαρο?? Εσυ που αγαπας τοσο πολυ αυτη τη χωρα, πιστεψε με αν ξυπνουσες καθε μερα παλιοβλακα και υπηρχε κινδυνος να πεθανεις, αν καθημερινα εβλεπες διπλα σου τον θανατο την πεινα και τις αρρωστιες θα εφευγες πρωτος απο τη χωρα (τα ξερω αυτα τα πατριωτακια του στυλ σου)...

 

Και πρωτον να σου ανοιξω λιγο τα ματακια επειδη μου φαινετε εσυ κοιτας μονο τον πακιστανο και οχι ποιος τον οδηγησε σε αυτη την εξαθλιωση!

 

ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ!!!! ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΔΟΓΗΣΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ (σιγα σιγα και εμας) ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΛΕΝΞΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ???

 

Αντε αποβρασμα της κοινωνιας! Μαθε πρωτα τι ειναι τα ανθρωπινα δικαιωματα και η ανθρωπινη αξιοπρεπεια και μετα ελα να μιλησεις. Αιντε γιατι καταταντησες αηδια.. Ακου εκει να πεθανουν ολοι! Ισα ρε τρελο αγορι, μαθε πρωτα για την αληθινη ζωη και βγες πλεον απο τα ορια αυτης της κολοκοινωνιας...

 

Ps* Οσον αφορα αυτο που λες, πως αν πεθανουν ολοι δεν θα εχουμε πια προβληματα... 1 προβλημα εισαι εσυ απο μονος σου!

 

Ηρέμησε φίλε, με το να βρίζεις τον άλλον δεν θα βρεις το δίκιο σου αλλά θα το χάσεις...Ο καθένας μπορεί να λέει ό,τι θέλει και ό,τι πιστεύει αυτός σωστό.

Link to comment
Share on other sites

μην μπλεκεσε με τραγουδια κτλ, και εγω το ξερω αυτο το τραγουδι.

 

Δεν μπορεις να λυσεις η να συγκρινεις ενα τεραστιο προβλημα με ενα τραγουδι, απλα δεν γινεται ;)

Link to comment
Share on other sites

μην μπλεκεσε με τραγουδια κτλ, και εγω το ξερω αυτο το τραγουδι.

 

Δεν μπορεις να λυσεις η να συγκρινεις ενα τεραστιο προβλημα με ενα τραγουδι, απλα δεν γινεται ;)

dn to linw etc apla exigei pola ..

Link to comment
Share on other sites

Ηρέμησε φίλε, με το να βρίζεις τον άλλον δεν θα βρεις το δίκιο σου αλλά θα το χάσεις...Ο καθένας μπορεί να λέει ό,τι θέλει και ό,τι πιστεύει αυτός σωστό.

 

Μαλλον εχεις δικιο :)

 

 

Αλήθεια νομίζεις ότι περιμένω τους μετανάστες να μου "διευρύνουν τους ορίζοντες", ή ότι ενδιαφέρομαι να μάθω για το πολιτισμό τους? Ο πολιτισμός τους θέλω να καταστραφεί και όχι να τον μάθω.

 

Αντε ρε ελληναρα :) Εχε χαρη που οι αρχαιοι ημων προγονοι δεν ειχαν τα ιδια μυαλα, και ηταν ανοιχτοι σε ολες τις γνωσεις απο οπουδηποτε και αν προερχονταν αυτες, γιατι ακομα θα τρωγαμε μπανανες και θα πηδουσαμε απο δεντρο σε δεντρο!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απάντησα ότι το παράδειγμά σου δεν ήταν σωστό. Και ούτε πρόκειται να βρεις σωστό παράδειγμα, γιατί δεν υπάρχει λόγος ένας Έλληνας να φύγει απ' την Ελλάδα...

Ποιος σου είπε ότι μιλάω μόνο για συγκεκριμένους μετανάστες? Πριν είπα ότι ακόμα και οι τσιγγάνοι πρέπει να αντιμετωπιστούν ως εχθροί.

vre vlima.... 1on ama pethanoun oloi ti tha katafereis???? pes m ligo ti tha katafereis??? tha kanies tpt kalo nomizis??? antithetos perissotera problimata tha exeis... k kata 2ron to problima dn einai oi 3enoi pou erxontai stn xwra sou.. na sou pw kati??? xestikan gia tn xwra sou aplws epeidi dn exoun lefta na fane erxontai na paroun kana frago ekei pou ekei.. k 3es gt antidroun etc opos antidroun gt esi tous ferese etc.. k sou kanoun to idio.. an aniges ta matia sou k simperiferosoun se aftous tous an8ropous allios tha koitazes pws tha itan oi koinonia sou twra... aplws theloun na se ekdikithoun me aftn tn tropo.... esi ftes pou sou simperiferontai opos sou simperiferontai.....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην το συνεχίσετε, θα ζητήσω ban και dekarma σε μερικούς. Δεν μπορείτε ποτέ να μιλήσετε σαν άνθρωποι σε αυτό το forum? Να συζητήσετε? Το κάνει ένας (10χρονο), το κάνει δεύτερος (11χρονο) αλλά στο τέλος βλέπω πως οι περισσότεροι το κάνετε. Τι διάολο όλοι παιδάκια είστε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...