Jump to content

New Game Apo Tin NcSoft


Recommended Posts

http://eu.aiononline.com/en/

epishmh selida gia eyrwph exei videos k kapoies foto.. vevaia kikloforun k pola video se youtube

prepei na exeis kanei proegrafh apo oso xerw gia na eisai apo tous prwtous tyxerous tou game..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

to exo kani k ego post afto

lipon o beta tha aniksei stin korea to 2008 dld opou nane,kai meta apo kapious mines tha erthi kai stin evropi.Psaxno na vro an ginete na peksoume kai emis ston beta alla malon den tha ginete,apoti exo diavasei lene stin evropoi einai oi xiroteroi game testers giayto protimoun koreates kai tetia makari na mas dosoun tin dinatotita na peksoume ston beta giati to game einai ola ta lefta kai pistevo pos poli tha paratisoun ta online pou pezoun gia na arxisoun to aion

Pados akoma den exoun apofasisei ama tha gini f2p i p2p alla malon tha plironis giati exi pesi poli douleia.Ama matho tpt neotero tha sas po

http://eu.aiononline.com/en/

epishmh selida gia eyrwph exei videos k kapoies foto.. vevaia kikloforun k pola video se youtube

prepei na exeis kanei proegrafh apo oso xerw gia na eisai apo tous prwtous tyxerous tou game..

Ego exo kani pados giayto kade kai eseis grigora

Link to comment
Share on other sites

na s pw re

exi kamia sxesh me l2?

3eret clans sieges rce lvl classes?

3eroume ti opla 8a xi?

vsk 8a i8ela na ma8w oti xerete

a kai kati telefteo

peripou sti mesi toy 2008 8a r8i greece?i argotera ayta :D

Link to comment
Share on other sites

loipon sweety

 

Exei ligo veltiomena grafika se sxesh me to l2, kai 8a exei poly pio kalodoulemeno kosmo pou 8imizei wow. 8a xekinhsei me 3 files, apo tis opoies h mia einai npc race, pou dra monh ths kai epilegei me pias apo tis alles to meros 8a parei. Vevaiws borei kai na allaxei gnwmh, na prodwsei ktl ktl... Max level dn xerw, alla xerw oti den 8a einai mono grind grind, alla 8a xei thn fash tou to leveling. Apo opla 8a exei megalh poikilia , san to l2. Ta pvp 8a einai enaeria, 8a exei siegies, 8a exei wars, clans, ola ta kala.

 

8a r8ei kalokairaki, h telh anoixhs edw.

 

Auta :)

Link to comment
Share on other sites

fenete kai poliiii gamato to game so.. prepare :)

edited :to egrapsa grigora :P xexasa na po oti erxete arxes 2008 kai 8a exi skills kai classes me lineage kapos etc kai grafika kai alla pola me enosi tou guild wars apla G@maei

Link to comment
Share on other sites

to exo kani k ego post afto

lipon o beta tha aniksei stin korea to 2008 dld opou nane,kai meta apo kapious mines tha erthi kai stin evropi.Psaxno na vro an ginete na peksoume kai emis ston beta alla malon den tha ginete,apoti exo diavasei lene stin evropoi einai oi xiroteroi game testers giayto protimoun koreates kai tetia makari na mas dosoun tin dinatotita na peksoume ston beta giati to game einai ola ta lefta kai pistevo pos poli tha paratisoun ta online pou pezoun gia na arxisoun to aion

Pados akoma den exoun apofasisei ama tha gini f2p i p2p alla malon tha plironis giati exi pesi poli douleia.Ama matho tpt neotero tha sas poEgo exo kani pados giayto kade kai eseis grigora

 

Den boroume peksoume korea gt den eine opos europe p bazoume pass kai id alla stin korea kathe politi eine ena noumera.Bazeis kai afto.Ara ....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...