Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

In fiecare dimineata cand deschid ochii simi dau seama unde dracu mam trezit, imi doresc sa nu ajung urmatorul George Carlin(google it. Maretul lui quote e si in Zeitegist). A fost un geniu...si nu-mi doresc o viata de geniu. Plm uneori e asa frumos sa fii prost si uncuiat, sa vezi decat in fata...

 

asa ca nu, nu vreau mai bine sau mai mult

:))

 

 

Edit : ba asta tot cu intrebarile sa mor :))))

Link to comment
Share on other sites

In fiecare dimineata cand deschid ochii simi dau seama unde dracu mam trezit, imi doresc sa nu ajung urmatorul George Carlin(google it. Maretul lui quote e si in Zeitegist). A fost un geniu...si nu-mi doresc o viata de geniu. Plm uneori e asa frumos sa fii prost si uncuiat, sa vezi decat in fata...

 

asa ca nu, nu vreau mai bine sau mai mult

:))

 

 

Edit : ba asta tot cu intrebarile sa mor :))))

degeaba nu vrei..ca tot "cresti" :S

 

Totusi care zici ca-i preferatu' tau ?

Link to comment
Share on other sites

doamne mah ... am si eu niste intrebari si vreau sa ma ajute cineva ... esti chiar asa inchuiat ?? X(

 

daca dai search gasesti raspuns la aproape orice intrebare..

Link to comment
Share on other sites

Imediat ajungem la 1k replici ca Cumicu si Ryu :))

 

Da vad ca suntem pe aceeasi lungime de unda pe mai multe flancuri.

 

Preferat? Nam...

 

Preferati? Afo, Cedry2k, PAA PAAAAAA PATRUSHAPTEEEE, Cumicu imi place pe toate albumele, Ryu are si in voce si in cap, e bun, Mutu (Viollent...am pus un clip mai sus cu ei) si restu mai comerciali se stiu, plm...Spike, Guess Who, CIA...

 

Vreau sa mentionez ca desi nu am mai ascultat de mult Bitza mia ramas in suflet. Chiar de curand am fost la un concert si am ramas si eu masca cand am vazut ca inca stiam versuri la melodii care nu le mai auzisem de ani buni.

 

Pe sfarsit...ce sa...facem records sociopateeeeeeeeeeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

daca mai pui un link dasta o sati dedic si tie versurile alea care i leam dedicat lu setekh...

 

deocamdata...

 

Poti fi ditamai malacu` cheama si babacu`

Ma-ntreb doar cum p**a mea o sa car sacul

Fara sa-mi patez de sange hanoracul

Link to comment
Share on other sites

Da vad ca suntem pe aceeasi lungime de unda pe mai multe flancuri.

 

Preferat? Nam...

 

Preferati? Afo, Cedry2k, PAA PAAAAAA PATRUSHAPTEEEE, Cumicu imi place pe toate albumele, Ryu are si in voce si in cap, e bun, Mutu (Viollent...am pus un clip mai sus cu ei) si restu mai comerciali se stiu, plm...Spike, Guess Who, CIA...

 

Vreau sa mentionez ca desi nu am mai ascultat de mult Bitza mia ramas in suflet. Chiar de curand am fost la un concert si am ramas si eu masca cand am vazut ca inca stiam versuri la melodii care nu le mai auzisem de ani buni.

 

Pe sfarsit...ce sa...facem records sociopateeeeeeeeeeeeeeeee

Imi place si Mutu..plm nici eu nu stiu.. facemrecords si furnici coapte sunt tirani + dragonu, specii kaziman plm sunt multi de sub pamant..comerciali cred ca unele a lu grasu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...