Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

cristi mc: si ai si tu gagici?

**xAddytzu .: da

**xAddytzu .: cu sutele

**xAddytzu .: in fiecare zi

**xAddytzu .: ies cu una

cristi mc: ba ai gagici in lista

**xAddytzu .: am crezut ca zici daca am eu

**xAddytzu .: am dar nu pot sa le dau

**xAddytzu .:

**xAddytzu .: sunt impartite pe zile

**xAddytzu .: luni cu una marti cu alta

cristi mc: ba dute dracu ca esti nebun

cristi mc: ai femei multe tu

**xAddytzu .: da,,

 

Doamneee =))))

Link to comment
Share on other sites

Lol omule, asa am avut si eu inainte un id..si m-am saturat sa mi se blocheze pc-u cand intram pe yahoo de la atatea massuri :)), am schimbat id-u si am doar pe cei care-i cunosc.

Link to comment
Share on other sites

Dar nici nu cereti multi :)) ,nu vreti lvl instant max,argumente,arme/armuri+ max,itemuri dynasty+max,bani/aa+max,hero perm la toti din clan,speed de gm,sckiluri la clan de lvl max,ceva comenzi de Gm,clan hall de aur cu placute de diamante swarovski+castel si 500 Ron pe zi doar sa intrat sa jucati pe server.

 

Link to comment
Share on other sites

LINE]ro.png[AGE Na frate nustiu ce are de nu ma pot intra pe server imi zice ca bag parola gresita,iar pe sait cand cer din nou parola imi zice cam am bagat gresit email :| Inainte imi dadea disconnect and intrat ,acuma imi zice ca nu am bagat bine parola :|

Link to comment
Share on other sites

Dariuse..nu mai pierde timpu' pe dex..e prea vechi serveru..

spune-mi ce sa fac.... sa invat sa lucrez cu c++ ,sa invat sa lucrez cu adobe after effect ? :P
Link to comment
Share on other sites

Dar nici nu cereti multi :)) ,nu vreti lvl instant max,argumente,arme/armuri+ max,itemuri dynasty+max,bani/aa+max,hero perm la toti din clan,speed de gm,sckiluri la clan de lvl max,ceva comenzi de Gm,clan hall de aur cu placute de diamante swarovski+castel si 500 Ron pe zi doar sa intrat sa jucati pe server.

 

eu nam cerut asta, am vrut doar sa stiu ce oferi, dar am specificat oferta ta sa nu fie una mai mica decat cea a unui clan de plateste playerii pt CRP :)

+ nishte info pentru motivu care ne vrei acolo, vrei sati faci un clan, vrei crp, vrei vrei... ce ? sa aduci playeri pe dex si atat ?

 

@ raule, dex a mai deschis un 4x acu in februarie :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...