Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

tocmai mi-am dat seama ca stric mai multi bani pe mancarea pisicii decat stricam io la scoala :poker face:

nu-i ajung resturile ?

sincer, nu zic de tine ca nu stiu cum procedezi tu si nu te judec insa mi se pare stupid sa cumperi la animal mancare de la magazin... e ca si cu copiii din ziua de azi... sunt dopati cu tot felu de prostii. nesquik si alte prostii = fix proteinele de le iau culturistii. atunci cum sa nu se dezvolte ? sau cum sa mai aibe ei anticorpi ?

Link to comment
Share on other sites

nu-i ajung resturile ?

sincer, nu zic de tine ca nu stiu cum procedezi tu si nu te judec insa mi se pare stupid sa cumperi la animal mancare de la magazin... e ca si cu copiii din ziua de azi... sunt dopati cu tot felu de prostii. nesquik si alte prostii = fix proteinele de le iau culturistii. atunci cum sa nu se dezvolte ? sau cum sa mai aibe ei anticorpi ?

:happyforever:

i-am luat 10 kg de whiskas si ii iau lapte :happyforever:

a facut pisici :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

:happyforever:

i-am luat 10 kg de whiskas si ii iau lapte :happyforever:

a facut pisici :happyforever:

vinde puii...daca is de rasa...

 

mi-ar placea un animal, chiar si o pisica, dar locuiesc cu parintii intr-un apartament, asa ca o sa mai am de stat...

 

totusi....daca inveti pisica doar whiskas si cu lapte nu e bine..cel putin din experienta pe care am avut-o cu prietenamea...ma duceam la ea, mancam la ea si ne ramaneau resturi care o pisica de casa normal le-ar manca....eh, asta nu o mancat si cand i-am dat mancare cumparat gen whiskas o infulecat imediat un bol plin....

 

deci, eu voiam sa-i dau oase,piele(de gaina) si alte resturi bune si bogate in proteine si alte minerale importante si pisica nu voia....deci cam naspa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...