Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

sistemul asta de l-a facut maxtor acum, cei care au rank de supporter sunt platiti pt cate threaduri au rezolvat iar svip platesc pt a putea cere ajutor de la supporter =)

Link to comment
Share on other sites

sistemul asta de l-a facut maxtor acum, cei care au rank de supporter sunt platiti pt cate threaduri au rezolvat iar svip platesc pt a putea cere ajutor de la supporter =)

mai bine mergi la munca

Link to comment
Share on other sites

eu ma gandeam sa-i ajut pe aia gratis doar ca sa le dau peste bot la support-eri :)) de asta intrebam, oare numai ei o sa poata posta acolo sau toti ?

 

munca ma asteapa peste 2 luni (daca ne angajeaza astia si nu ne mai amana :)) )

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=166924.msg1270326#msg1270326

merita sa-i fac update ?

Link to comment
Share on other sites

Raule daca tot reusesti sa te pilesti, nu-mi scoti si mie titlul asta naspa ? (daca nu ma intind prea mult deja, desigur)

da nu poate numa maxtor

Link to comment
Share on other sites

asta deja o da in spargatoare de parole winrar ceea ce inseamna timp pierdut aiurea

 

Website-urile care decripteaza sha1 face parte din "majoritatea". Dar un program poate decripta orice parola, aveam eu unu pe undeva terminat in proportie de 90%.

Link to comment
Share on other sites

Website-urile care decripteaza sha1 face parte din "majoritatea". Dar un program poate decripta orice parola, aveam eu unu pe undeva terminat in proportie de 90%.

poate dar in cat timp?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...