Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

nici chimie nu mi se pare cine stie ce dar comparabil cu altii... gen "flow rege", nah.. sa zicem.

poate e doar gustul meu, dar eu caut ceva sens in versuri nu doar cuvinte din dex legate prin rima.

Link to comment
Share on other sites

 

Ii stiu... ce sa zic am ascultat destul rap/hip-hop dar momentan simt nevoia de ceva chill... si chimie e exact c imi place.

Link to comment
Share on other sites

nici chimie nu mi se pare cine stie ce dar comparabil cu altii... gen "flow rege", nah.. sa zicem.

poate e doar gustul meu, dar eu caut ceva sens in versuri nu doar cuvinte din dex legate prin rima.

esti la inceput inca, peste cativa ani o sa iti para rau ca ai nrglijat unii mc

Link to comment
Share on other sites

probabil...  :dat:

ma gandeam ca poate spune de "mc" ca sunt noi acum si ca nu ar trebui neglijati ca cine stie cat de vechi se fac pe viitor.

despre mine, ascult hh/rap de ceva vreme si pana acum nu mi-a parut rau de nici un mc pe care l-am neglijat. (exemplu, puya, bug mafia... )

Link to comment
Share on other sites

tre sa recunoastem ca daca adn se tinea, devenea cel mai bun mc din lume, si nu, nu glumesc, se caca si in engleza pe juma de asa zisi mcs americani

Link to comment
Share on other sites

tre sa recunoastem ca daca adn se tinea, devenea cel mai bun mc din lume, si nu, nu glumesc, se caca si in engleza pe juma de asa zisi mcs americani

bine punctat.

america, nu e atat de imp. tara cat genul sau mai bine zis stilul...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...