Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

In puscarie, pe un detinut il apuca mereu rasul cand era chemat la masa.Curios, un coleg il intreaba:

-Ce ai de te amuzi asa ?Ce-i asa comic?

-Pai astia m-au bagat la puscarie ca am furat o paine sa mananc, si acum ma cheama la mancare moca!

 

...Tzara lui Papura Voda

Link to comment
Share on other sites

ba cacatule tu crezi ca daca te bagi tu in seama asa ca ai revenit pe cs mod esti tu mare smecher? zii mersi ca nu am mai stat eu pe cs mod impreuna cu sX ca altfel mai intrai tu o pula in staff baiatule asa ca gura mica, sa nu aud de copii ca tine, si stai tu linistit, crezi ca daca mi-a dat retardatul ala ban pe middleman e sfarsitul? imi da maxtor unban inapoi si ala o sa-si ia demote si o sa-mi suga pula dupa aia, vedeti voi cum o sa fie.

Link to comment
Share on other sites

Nu, esti doar tu retardat, iti recomand sa faci un consult medical pentru ca ai probleme cu capul copile, prea mult 9gag si alte cacaturi ti-au daunat creiurului tau si asa minuscul.

Link to comment
Share on other sites

chiar crezi? eu sunt utilizator vechi cu alt cont de care nici nu ai idee si nu o sa-l afli vreodata, asa ca daca nu stii nu vorbi, eu sunt dinaintea voastra cu mult timp inainte, inca din 2006.

Link to comment
Share on other sites

Nu, esti doar tu retardat, iti recomand sa faci un consult medical pentru ca ai probleme cu capul copile, prea mult 9gag si alte cacaturi ti-au daunat creiurului tau si asa minuscul.

 

ba cacatule tu crezi ca daca te bagi tu in seama asa ca ai revenit pe cs mod esti tu mare smecher? zii mersi ca nu am mai stat eu pe cs mod impreuna cu sX ca altfel mai intrai tu o pula in staff baiatule asa ca gura mica, sa nu aud de copii ca tine, si stai tu linistit, crezi ca daca mi-a dat retardatul ala ban pe middleman e sfarsitul? imi da maxtor unban inapoi si ala o sa-si ia demote si o sa-mi suga pula dupa aia, vedeti voi cum o sa fie.

 

what-if-im-retarded-and-no-one-is-mean-enough-to-tell-me.jpg

 

 

me haz acc from 1999 and cookiez so u noob kk ?

Link to comment
Share on other sites

Tu de ce crezi ca mi-a dat Maxtor unban si o sa-mi dea unban in continuare? hahaha, prosti sunteti si prosti o sa ramaneti, si asa nu aveti o facultate ( ma refer la una adevarata nu FEAA sau alte prostii )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...