Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

pentru ca stai pe acest forum de multa vreme si tot ceea ce ai reusit sa ajungi aici este VIP.

 

Eu petrec 30 min/2-3 zile pe forum, daca stai sa te gandesti oricine vrea poate ajunge moderator, mare frectie nu faci, dar eu nu sunt ca tine sa ma zbat sa ajung un mod ca sa am si eu un rank diferit sau mai mare, pentru ca in fata altora tot acelas nimeni ramai orice rank ai avea. Nu-i asa? Respectul nu se castiga in rankuri.

 

 

 

+ cat am stat sa il fac si sa-l listez el doar vine si face c/p si il sterge pe al meu vechi si il pune sub numele lui, vad ca le ai cu c/p, pacat ca nu ai o treaba cu mod cs

 

Numai suferi atat, te zbati degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Eu petrec 30 min/2-3 zile pe forum, daca stai sa te gandesti oricine vrea poate ajunge moderator, mare frectie nu faci, dar eu nu sunt ca tine sa ma zbat sa ajung un mod ca sa am si eu un rank diferit sau mai mare, pentru ca in fata altora tot acelas nimeni ramai orice rank ai avea. Nu-i asa? Respectul nu se castiga in rankuri.

 

 

 

Numai suferi atat, te zbati degeaba.

 

Eu am facut ceva sa merit rankul respectiv, respectiv market mod ( la cs mod am restructurat tot section-ul ) iar market mod am facut mm pentru multi useri asa ca nu-mi vorbi tu mie.

Link to comment
Share on other sites

In timp ce altii stateau degeaba si ma criticau iar serverul era sub ddos, eu faceam ceva pentru forum si am venit cu initative asa ca ciocul mic copii.

 

Esti un adevarat erou. =)))))

Link to comment
Share on other sites

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=227503.0

 

cristalin mare moderator de cs, mi-a luat topicul meu vechi si l-a insusit pe numele lui, fail mare.

 

Ba cs module topicul ala e mai vechi ca tine pe forumu asta , tu cand ai devenit moderator ai sters topicu si ai luat toate linkurile de la AIO'ul lui Carmine numai vorbi ca prostu ca ai facut un 0 mare in cs section. (Habar nu ai sa schimbi un protocol si vorbesti ca moara stricata). Carmine angelo a fost ultimu care a avut AIO'ul.

 

Eu am facut ceva sa merit rankul respectiv, respectiv market mod ( la cs mod am restructurat tot section-ul ) iar market mod am facut mm pentru multi useri asa ca nu-mi vorbi tu mie.

 

Ce ai facut sa ajungi cs mod ? (shares nu , support nu , guides nu ? ce ai facut?) si market mod ? Wtf ai demonstrat ce fel de scursura a comunitati esti.

 

+ cat am stat sa il fac si sa-l listez el doar vine si face c/p si il sterge pe al meu vechi si il pune sub numele lui, vad ca le ai cu c/p, pacat ca nu ai o treaba cu mod cs

 

Mare lucru ai facut ca ai luat topicu de la CarmineAngelo . (Sa nu uit ai adaugat la sfarsit TOPIC CODED BY MM =))) CODED ai pus un titlu cu galben si 3 stelute =)) tare asta)

 

Zici ca nu le am cu cs mod ? Ia dute in AIO si uitate cine a facut 80% din topicul ala si dupa vi aici si latri ca un frustrat ce esti ok ? :))

 

In timp ce altii stateau degeaba si ma criticau iar serverul era sub ddos, eu faceam ceva pentru forum si am venit cu initative asa ca ciocul mic copii.

 

Ai fost carpa de vreme rea :)) trance are dreptate chiar merita o medalie ma baiatu =))

 

 

 

PS:Numai manca cacat aiurea ca te faci de ras si mai rau, eu cand lucram la AIO'ul ala tu probabil invatati alfabetul la scoala. (+ ca AIO'ul a fost creat inainte ca tu macar sa te fi inregistrat asa ca numai urla ca tarzan pe aici ca ti-am furat inghetata)

 

PS2:Numai da rage-uri/emoquituri ca numai te asculta/baga in seama nimeni de acum.

Link to comment
Share on other sites

@CryStaliN

 

Asta sufera ma ;D. =))))

 

Lasal ma si tu ..ca nu da nimeni 2 bani pe el si el se cearta cu noi ca vai domne noi suntem aia de vina ca a luat el ban si ca de ce nu ii oferim suport. (Eu cu opinia mea el cu a lui dar se pare ca omu nu poate sa asculte si opinia la alte persoane mai ales cand ii se zice adevarul)

Si nu sunt singurul care are aceiasi opinie despre ce se intampla aici,sido a explicat situatia actuala destul de concret ptr toti.

 

/END. (sa terminam odata cu circu asta)

 

 


 

 

Baga asta la maxim trance  ;D

 


 

Ce dreacu faci cu conturi de youtube raule ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...