Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

@Raule fix-urile la karma sunt ok dar daca iti aduci aminte ca lua karma pe zi omu ca facea guide cum sa joci cu dwarf/spoiler pe l2 :))) ce lame motiv sa ia pixel

Link to comment
Share on other sites

@Raule fix-urile la karma sunt ok dar daca iti aduci aminte ca lua karma pe zi omu ca facea guide cum sa joci cu dwarf/spoiler pe l2 :))) ce lame motiv sa ia pixel

si face o gramada de post pe zi..plm :))
Link to comment
Share on other sites

pai dak e mod, numai pe "lock" si prosti d'astea cate face.

 

El avea 6k posts oricum pana sa fie mod :)

 

si face o gramada de post pe zi..plm :))

 

Ezact ban 1 an :))

 

Link to comment
Share on other sites

Salut/Neaţa.Cine se pricepe la Photoshop?Vreau să modific header-ul de la un tracker[personal].

chiar de sar pricepe careva in ziua de azi nu mai face nimeni nimic free.. frecui in nas.. eu de cateva sap.. ma tot chinui sa  ma rog sami faca si mie careva un signature si un avatar..xD si nimic :))
Link to comment
Share on other sites

@Raule fix-urile la karma sunt ok dar daca iti aduci aminte ca lua karma pe zi omu ca facea guide cum sa joci cu dwarf/spoiler pe l2 :))) ce lame motiv sa ia pixel

sa-mi bag pula in ea de karma, ca n-ai ce face cu ea, numa daca esti un fanatic d-asta.

Link to comment
Share on other sites

sa-mi bag pula in ea de karma, ca n-ai ce face cu ea, numa daca esti un fanatic d-asta.

nah laso... eu bag pwla in el skarbich.. acum la 2 trebuie sa plec .. mnezooo :))
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...