Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

ba ala nu e a-style?

nu stiu, totusi bun info asta

 

Salut ma, ce mai faceti ?

L2 mai bagati ?

 

Am un svr si n-am timp de el, ce ziceti ?

Caut om care mai joaca macar 4 ore pe zi, dau GM.

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=269204.0

ai si pretentii =)
Link to comment
Share on other sites

care mai e la scoala?

dati-i asta profei de romana

antimaterie-joi

e cuvantul / simandicos / citit cu coada ochiului pe fundul surioarei care azi joaca rolul de

stewardeza / 10.000 de metri in aer / savurand evolutia dintr-un pahar de plastic / fluviu / capcane

/ ostatic / de dragul tau dar nu pentru mult timp / traiesc in / coliba cu usi rabatabile si trepte

rulante numita capitalism in zona zoster / ma trezeam polonez din cauza nu stiu carui actor laconic

/ bolnav imaginar nu stiu care act anost 1459 vlad tepes / in exact acelasi loc in care acum ne dat

tepe scris t z de la/ esti un om bolnav iesi afara din casa du-te la / tarfe si spune saru' mana /

apoi du-te spre prova / popa / tribord si babord intr-un cimitir nipon cu dinti de dragon in loc de

cruce / in mod sigur o sa te ajute / claxoane cardiopate / am predat geometria regretului acum iti

dau meditatii / reminiscente tragice intr-un crescendo fatidic tot?odata simpatic /campionule / cu

pasii tai minuscului iesi din pestera / pana si tara are forma de peste / e momentul sa iti pierzi

controlul in caz ca cineva te hraneste / saracia anuleaza sinucideri de mare efect / gandurile scuza

gandirea cuvintele sunt fulgi de zapada / romania a murit cand fetita femeii de servici s-a hotarat

sa se prefaca / romania a murit cand al 10-lea domn distins a scuipat sonor un perete nevinovat de

piatra / radeti de mine pentru ca sunt diferit io rad de voi pentru ca sunteti toti la fel /

servesc grenade ca un tic puternic prins in viscol / cu o revista in care ma privesc cu un taco in

sud de bristol / flowu meu bionic vine spiralat de lipsuri ca intr-un clic bizar cu jules renard ,

elena si pericle /

abund in aripi ca un fuselaj ierarhic intre un heruvim flamand si un boeing 747 / ating climaxul ca

un cersetor in taxi in drum spre casa de cartoane / savurand viata la maxim / am bani de dat in

urmatorii zece ani pentru ca toti vecinii mei aveau geamuri de termopan stau / foarte prost cu

nervii nu iti forta norocul s-ar putea sa te trezesti rulat intr-un covor in flacari /

putin bolnav dar o sa iti treaca intro joi pentru ca joi e curat lung si slab ca o lacrïma .

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...