Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Ai ban rofl.

 


 

By the way crys ma bag la somn, aseara am lucrat (java stuff) si sunt rupt. Have a good night.

 

Da, acum am facut un thread in Report Section, sa vedem poate se lamureste treaba.

Link to comment
Share on other sites

Da, acum am facut un thread in Report Section, sa vedem poate se lamureste treaba.

 

Il poti fraieri pe Maxtor pentru unban ca e mai..., g.mod-ul nu o sa-ti dea.

Link to comment
Share on other sites

tu in loc sa dovedesti ceea ce sustii, arati contrariul ...

Eu am spus tot ceea ce aveam de spus, dar vad ca nici un roman nu ma sustine, asta denunta mentalitatea de roman, nu mai am nimic de spus.

Link to comment
Share on other sites

dc jignesti cu ochii inchisi ?

 

=dupa cum bine vezi a fost un cont de sa dat drept "tu" si a facut scam.

="tu" acum vii dupa X timp si spui ca tiau fost sparte conturile ? fi serios... dc nu ai venit urmatoarea zi

=nimanui din "romanii" pe care ii acuzi ca nu te sustin nu iai spus ca tii sa spart contul, nimeni nu te stie personal si nu tii o legatura stransa (cel putin cu mine nu) eu habar nu am daca "tu" acum esti acelas "tu" ce ai creat contul asta/primul pe mxc :)

=sa spunem ca nu ai fost "tu" cel care a facut respectivul scam, dar eu nu am de unde sti ca tu esti "originalul MM sau tot cel care a facut scamul"

=plus, ca dupa ce ai fost csmod, ai vrut "MM mod" si pt ca nu ai obtinut ai dato cu "emoquit" ceea cemi prezinta un motiv mai plauzibil sa fi "tu" cel ce a facut scamul decat sa cred ca tia spart cineva contul si sa "razbunat"

=contunui sa acuzi si sa jignesti, dai dovada de comportament pueril, ceea ce iar nu ajuta /nu ma face sa te sustin

si inca continui cu "MM TRADE SERVICES" tinand cont de ceea ce sa intamplat.

 

da . dar presupun ca ai dreptate pe jumatate, mentalitatea de roman, prefera sa se gandeasca decat la el si nu si la cei din jur.

Link to comment
Share on other sites

dc jignesti cu ochii inchisi ?

 

=dupa cum bine vezi a fost un cont de sa dat drept "tu" si a facut scam.

="tu" acum vii dupa X timp si spui ca tiau fost sparte conturile ? fi serios... dc nu ai venit urmatoarea zi

=nimanui din "romanii" pe care ii acuzi ca nu te sustin nu iai spus ca tii sa spart contul, nimeni nu te stie personal si nu tii o legatura stransa (cel putin cu mine nu) eu habar nu am daca "tu" acum esti acelas "tu" ce ai creat contul asta/primul pe mxc :)

=sa spunem ca nu ai fost "tu" cel care a facut respectivul scam, dar eu nu am de unde sti ca tu esti "originalul MM sau tot cel care a facut scamul"

=plus, ca dupa ce ai fost csmod, ai vrut "MM mod" si pt ca nu ai obtinut ai dato cu "emoquit" ceea cemi prezinta un motiv mai plauzibil sa fi "tu" cel ce a facut scamul decat sa cred ca tia spart cineva contul si sa "razbunat"

=contunui sa acuzi si sa jignesti, dai dovada de comportament pueril, ceea ce iar nu ajuta /nu ma face sa te sustin

si inca continui cu "MM TRADE SERVICES" tinand cont de ceea ce sa intamplat.

 

da . dar presupun ca ai dreptate pe jumatate, mentalitatea de roman, prefera sa se gandeasca decat la el si nu si la cei din jur.

 

te astept oricand in Iasi, iti dau numar de telefon sa ne intalnim daca vrei sa vorbim daca tot ziceai ca nimeni nu ma cunoaste personal.

edit: si sunt cel real, intreaba-ma orice inainte de decembrie ce doar eu stiam si iti voi raspunde

edit2: si puteam sa-mi fac atunci cont imediat, crezi ca imi era greu? dar nu aveam nici o dovada ca eram eu MiddleMan pentru ca toate conturile mele erau deja furate si cu ce puteam dovedi ca sunt eu ?

Link to comment
Share on other sites

si @CryStaliN si restul care se stiu, si acum imi amintesc cat va durea pe voi in pula prin vara de maxcheaters cand era sub ddos si au venit moderatori noi si voi tot comentati fiecare actiune a lor ca sunt degeaba si nu mai stiu ce si acum ca v-ati luat mod inapoi, nu mai comentati deloc, vai de capul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit pretene ca pe tine nu da nimeni si nici nu a dat 2 bani .

Si nu o sa pacalesti pe nimeni cu toata povestea asta a ta cu zana maseluta.

 

PS:Tu ai fost pus mod de catre maxtor nu de restu stafferilor si din cate imi amintesc maxtor a pus toti faileri mods.

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit pretene ca pe tine nu da nimeni si nici nu a dat 2 bani .

Si nu o sa pacalesti pe nimeni cu toata povestea asta a ta cu zana maseluta.

prietenas, nu m-a interesat si nici nu o sa ma intereseze vreodata parerea ta, pentru ca esti un ass-licker si asta o sa fii intotdeauna

Link to comment
Share on other sites

Pretene eu am ajuns in staff ca am facut ceva.

Dar tu ? ai fost pus mod ca ai lins unde trebuia cand trebuia..ia ghici cine a fost asslickeru ? si cine a dat emoquit dupa ce no moar mm trades ? :(

Link to comment
Share on other sites

Pretene eu am ajuns in staff ca am facut ceva.

Dar tu ? ia ghici cine a fost asslickeru si cine a dat emoquit dupa ce no moar mm trades ? :(

ba baiatule eu am ajuns in staff cand pe voi va durea in pula de mxc si vroiati sa se inchida, si am facut multe ca cs mod si mai multe ca market mod, in timp ce voi doar criticati orice actiune de-a noastra, asa ca sa-ti spun, poti sa te duci in morti matii cu morala, nu ai tu dreptul sa-mi faci mie asa ceva, ai inteles?

Link to comment
Share on other sites

tell-em-why-u-mad-son-tell-em-why-u-mad.jpg

 

kk son vad ca mai ai putin si iti sare sangele din cap ahahahaha.

Ca tot vorbeam de mentalitate tipic romaneasca. (Fura,incearca sa pacaleasca,nu ii merge dupa da rage si injura ca un inapt copil ce e)

 

PS:Hai dute si latra in alta parte ca nu ne intereseaza pe nici 1 ce ai de zis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock