Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Salut baieti/fete va rog frumos as vrea si eu sa fac un server de epilogue mid rate cine ma poate ajuta?? nu am mai facut asta de 2 ani:) am uitat multe lucruri + ca as vrea sa invat mult mai multe ! :) daca doreste cineva contact : gaby_jilava@yahoo.com sau pm Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut , nu am mai intrat aici demult ideea e ca vreau sa caut oameni care sa ma ajute sa fac o comunitate pe un forum . E vorba despre www.scriptzone.tk ... nu are rost sa zik mai multe care credeti ca sunteti dispusi sa postati si sa ma ajutati sa fac ceva din forumul ala v-a astept . Si o sugestie e foarte bine venita . Numa bine

Link to comment
Share on other sites

Salut , nu am mai intrat aici demult ideea e ca vreau sa caut oameni care sa ma ajute sa fac o comunitate pe un forum . E vorba despre www.scriptzone.tk ... nu are rost sa zik mai multe care credeti ca sunteti dispusi sa postati si sa ma ajutati sa fac ceva din forumul ala v-a astept . Si o sugestie e foarte bine venita . Numa bine

 

Fara un mic start cu o suma de bani nu faci nimic, crede-ma lumea se mai uita si la domain, organizarea team-ului.

Link to comment
Share on other sites

Fara un mic start cu o suma de bani nu faci nimic, crede-ma lumea se mai uita si la domain, organizarea team-ului.

 

In primu rand la domain + website .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...