Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Neata,

 

Ma puteti ajuta va rog cu niste pareri?

Am fost informat cum ca pe serverul de L2J (Freya) pe care joc ar exista un bug legat de optiunea send/receive mail, in sensul in care se pot duplica itemele.

 

La ce m-am gandit a fost faptul ca s-ar putea sa mearga sa dai accept/cancel in acelasi timp si atunci sa primesti si tu si celalalt caracter continutul mailului insa din pacate nu aceasta este metoda. Aveti vreo alta idee? :)

 

Multumesc,

Link to comment
Share on other sites

si tu ai jucat pe Fury ? :) eu eram liderul la alianta de romani de pe fury x5000

singurul clan pe fury de romani si mai de doamne ajuta era Aqua, condus de Rekinul, un fost coleg de clasa.

sa spart clanu un timp au intrat ca royala in cel mai mare clan de pe serv, apoi sa reformat si au mai stat cateva saptamani pana au iesit de pe serv.

 

alt clan de romani era eternalnuj cum. am fost si in ala, dar era clan de spartani fara ajutor de la alte aliante era praf.

 

si un al treilea clan de romani ce a avut castel, a fost Uchiha, fiind clanul lui B0mB0nika, al carui sub-lider era Odis, iar mai tarziu Sido (schimbandumi charu).

am avut castelu Gludio decat cu ajutor aliantei care surprinzator sa grupat bine la comanda.

 

in rest erau straini...

eu unul nu stiu de nici un 3clanuri de romani cu 3castele.

si am jucat cam de cand sa deschis pana cand sa inchis.

Link to comment
Share on other sites

Neata,

 

Ma puteti ajuta va rog cu niste pareri?

Am fost informat cum ca pe serverul de L2J (Freya) pe care joc ar exista un bug legat de optiunea send/receive mail, in sensul in care se pot duplica itemele.

 

La ce m-am gandit a fost faptul ca s-ar putea sa mearga sa dai accept/cancel in acelasi timp si atunci sa primesti si tu si celalalt caracter continutul mailului insa din pacate nu aceasta este metoda. Aveti vreo alta idee? :)

 

Multumesc,

Descarca L2PHX ( sau ce sniffer de packete vrei, L2PHX are descriere la packetele de la L2.)

Trimiti mail  / accepti mail , incearca sa spamezi pachetele, joacate cu ele pana dai de bug.

Link to comment
Share on other sites

singurul clan pe fury de romani si mai de doamne ajuta era Aqua, condus de Rekinul, un fost coleg de clasa.

sa spart clanu un timp au intrat ca royala in cel mai mare clan de pe serv, apoi sa reformat si au mai stat cateva saptamani pana au iesit de pe serv.

 

alt clan de romani era eternalnuj cum. am fost si in ala, dar era clan de spartani fara ajutor de la alte aliante era praf.

 

si un al treilea clan de romani ce a avut castel, a fost Uchiha, fiind clanul lui B0mB0nika, al carui sub-lider era Odis, iar mai tarziu Sido (schimbandumi charu).

am avut castelu Gludio decat cu ajutor aliantei care surprinzator sa grupat bine la comanda.

 

in rest erau straini...

eu unul nu stiu de nici un 3clanuri de romani cu 3castele.

si am jucat cam de cand sa deschis pana cand sa inchis.

 

middle liddle man o jucat pe fury.gr

ce stiti voi :)) =))

 

si acu o sa zica gigicu asta  ceva de genu ...

 

te simti mai incult acum decat de obicei ? sau ti-a crescut egoul sau care parte din tine ?

 

tragic ...

 

atunci mi-am taiat o vena ..

 

acu o sa-mi tai 2 :((

Link to comment
Share on other sites

middle liddle man o jucat pe fury.gr

ce stiti voi :)) =))

 

si acu o sa zica gigicu asta  ceva de genu ...

 

tragic ...

 

atunci mi-am taiat o vena ..

 

acu o sa-mi tai 2 :((

ba baiatule, stai ca-ti zic acum cum se chema clanul meu si alianta de romani

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...