Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

da sigur, au fost camere vidoe daca n-ai stiut.

 

 

si la noi au fost..dar sunt Fake ma..:)))  plm nea lasat aia o ora sa scriem de capu nostru si apoi a venit una cu un caiet intrun ziar..si nea spus de 5.. si am luat 9 :)) la sport 10 :))) si 7 la franceza..la romana 9 la scris si la oral 10 ..:)) dama naibi in viatza mea nu luasem 10 la romana..si la bac am luat :))
Link to comment
Share on other sites

:))) ai copiat daten branza :)) pun pariu..unde ai avut biletzelele??

o clasa intreaga a fost prinsa cu fituici , doar 2 nu le aveau (probabil leau inghitit) :))
Link to comment
Share on other sites

si la noi au fost..dar sunt Fake ma..:)))  plm nea lasat aia o ora sa scriem de capu nostru si apoi a venit una cu un caiet intrun ziar..si nea spus de 5.. si am luat 9 :)) la sport 10 :))) si 7 la franceza..la romana 9 la scris si la oral 10 ..:)) dama naibi in viatza mea nu luasem 10 la romana..si la bac am luat :))

la voi n-au fost camere cois, asta a fost primu an cu camere

Link to comment
Share on other sites

si la noi au fost..dar sunt Fake ma..:)))  plm nea lasat aia o ora sa scriem de capu nostru si apoi a venit una cu un caiet intrun ziar..si nea spus de 5.. si am luat 9 :)) la sport 10 :))) si 7 la franceza..la romana 9 la scris si la oral 10 ..:)) dama naibi in viatza mea nu luasem 10 la romana..si la bac am luat :))

a si nu se mai da la sport bac:))

plm nici sa ne miscam nu ne-a lasat.

Link to comment
Share on other sites

la voi n-au fost camere cois, asta a fost primu an cu camere

cica erau..asea zisara aia..da pwla mii..ai trecut asta e..bravoo..peste 1 an o sa plangi dupa scoala..

 

eu deabia am asteptat sa termin..si acum sa mor ca mas mai duce la liceu makar...:D sa numi pese de nimic...

Link to comment
Share on other sites

clar! pana acum toti au avut 9 si 10 dar de cand a bagat camere s-a mediocrizat lumea

100% sunt fake ma..cine drq sta sa se uite la 10 clase deodata la camerea??si sa vada tot??..plm..prostie..maine poimane o sa stea astea cu AVP-u langa capul tau sa dai un simplu test..si cu Tankul la vreo Teza si cu Bomba Atomica la Bac..bagio pwla in legea lor...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...