Jump to content

[GR]Gia Mixanaki...


EvadeTube

Recommended Posts

Hello Paidia Kalispera Katarxin

Lipon I eksis erotisi m einai

 

Exo ena Gilera Runner 70cc To Opio Prin Ligo Epese kai exi katagratzounistike lipon 8elo na ma8o

Giro sta Posa Kostizi ena Xroma...

i apantisis sas na einai kapo etc

 

Apsro Me xrisi Perla = Timi?

Metaliko Galazio Me aspro = Timi?

 

K kati alo to opio to protinete esis

Einai to Kenourgio Montelo Runner 8a I8ela na akouso diafora....

 

Thanks prokatabolika...

Link to comment
Share on other sites

Tpt dn einai stadar sta bapsimata o ka8enas pernei oti 8elei kai analoga ti 8a xrhsimopoihsei panw t enoo poiothta xrwmatos kai tetoia

Link to comment
Share on other sites

re file sorry kiolas alla farnatzidiko mas perases? lol polu efkola mporeis na mas se ena farnatzidiko ekei pou meneis i se kana mastora kai 8a soupei xD.. tespa gia vapsimo egw eixa dosei 150-200 evro gia metallic me perla!

Link to comment
Share on other sites

i apantisi einai mia....trava k rwta se kapoio magazi...(opos ipan k pio pano...dn iparxoun standar times...gia auto pare gnomes apo polla magazia)

nai logiko na pao narotiso pera apo afto ti gnomes exete dld pos na bapso to mixanaki...

skeftome

Aspro me mabro.... Sto aspro xrsi perla

kai

Metaliko Galazio me aspro... ti gnomes exete?

exo afto to mixanaki

http://s2.bikewalls.com/pictures/Gilera_Runner_Simoncelli_2009_01_1024x768.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

nai logiko na pao narotiso pera apo afto ti gnomes exete dld pos na bapso to mixanaki...

skeftome

Aspro me mabro.... Sto aspro xrsi perla

kai

Metaliko Galazio me aspro... ti gnomes exete?

exo afto to mixanaki

http://s2.bikewalls.com/pictures/Gilera_Runner_Simoncelli_2009_01_1024x768.jpg

 

den aksizi kan i perla se gillera sorry pou 8a sto pw 8a fenete san tsirko xD natane kana glx i kana tetio style ok :P
Link to comment
Share on other sites

den aksizi kan i perla se gillera sorry pou 8a sto pw 8a fenete san tsirko xD natane kana glx i kana tetio style ok :P

ksero exis dikio giaftw skebome

Galazio metaliko me aspro sketo!

aplo re pedes oreo den einai to mixanaki opos ine? idio me tin photo

aplos epese "den epesa" kai exoune xalasi ta aftokolita tis mias plebras + to xroma... opote QQ

giaftw psaxno ena xroma....

 

Lete Kokino Metaliko Pali me aspro? :d

Link to comment
Share on other sites

Tpt dn einai stadar sta bapsimata o ka8enas pernei oti 8elei kai analoga ti 8a xrhsimopoihsei panw t enoo poiothta xrwmatos kai tetoia

 

akribos o ka8e enas exi kai diaforetikh timh alla gia mia gratsounia 8a bapsis ollo to mixanakh kai esi ? siga more den epa8e kai tpt

Link to comment
Share on other sites

akribos o ka8e enas exi kai diaforetikh timh alla gia mia gratsounia 8a bapsis ollo to mixanakh kai esi ? siga more den epa8e kai tpt

file mou natane mia gratzounia 8a ekana toumpes exoune xalasi gia petama ine an ta dis... olo to mixanaki einai aftokolita.... den photo pio pano 8a katalabis...aplos den mporo na to blepo etc k leo na to bapso outosi ki alios 8a bafotane opote...

Link to comment
Share on other sites

ksero exis dikio giaftw skebome

Galazio metaliko me aspro sketo!

aplo re pedes oreo den einai to mixanaki opos ine? idio me tin photo

aplos epese "den epesa" kai exoune xalasi ta aftokolita tis mias plebras + to xroma... opote QQ

giaftw psaxno ena xroma....

 

Lete Kokino Metaliko Pali me aspro? :d

koita ama epese mono tou apokliete na epa8e megali zimia to polu polu kana plastiko na espage i kamia lakouva parapano apokliete gt den ginete xD
Link to comment
Share on other sites

Panta einai analoga me to ti 8a pareis.. mporeis na dwseis apo 80~ ews 400 3erw gw..

 

gia auta p les pisteuw kapou sta 200 k mi lete blakeies i perla paei se ola ta mixanakia

Link to comment
Share on other sites

Panta einai analoga me to ti 8a pareis.. mporeis na dwseis apo 80~ ews 400 3erw gw..

 

gia auta p les pisteuw kapou sta 200 k mi lete blakeies i perla paei se ola ta mixanakia

min to les den teriazi se ola exw dei gillera vameno me perla giafto to lew... einai opos kai to kourema den sou teriazoun ola ta kouremata ena kourema teriazi ston ka8ena mas xD mlkia paradigma edwsa alla tespa afto mou hr8e!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...