Jump to content

[poll]l2jserver,l2jofficial,l2jfree


Snoopi

pio apo ola na diale3o gia compile?  

40 members have voted

  1. 1. pio apo ola na diale3o gia compile?

    • l2jFree
      15
    • l2jServer
      9
    • l2jOfficial
      16


Recommended Posts

HeLLo pedes exo mia idea skeftome na kano ena oreo preconfiguared alla exo ena e3is problem (e enta3i oxi kai akribos problem as to leme problem pistebo kalitera aporia)

 

ti apo ta tria na kano ?

 

  • L2jServer
  • L2jOfficial
  • l2jFree

Link to comment
Share on other sites

nai enta3ei , oloi oi imba devs pou milane parapanw me ta L2JOFF ktl ktl px gerero "l2jfree" fusika k olas ..

 

Kserete oti gia enan newb-mid dev to setup tis JFREE einai san na sou mpenei palouki ston kolo?Ante na doulepseis maven ktl (enoite se sxesi me ta alla pack)

 

+ Oti oloi oi imba devs ekei sto L2JFREE exoun ena style "uhm , giati na gami8w egw sto coding na to parei to ka8e noob?"

 

+1 Sto L2JServer

Link to comment
Share on other sites

ps , gatoules .. TO L2JOFF den einai L2OFF server .. einai java server me name tou project official .. NIWSTE OLIGON

Link to comment
Share on other sites

hello!!

ego psifizo l2jFree  an k den xero k apo poly kalo develop alla mono ta vasika..

elpizo na exei apo prostasia arketa fix giati ta perisotera preconfiguared einai prin tis laspes ^^

poly palia alla kai poly kala  ektos tis prostasia tous apo phx..

 

perimeno k ego me tin sira mou na do ti 8a ftiaxis........

 

mia 8ermi paraklisi ean ginete SuBzZ3Ro.....

vale k ta Dusk weapons... dld < Halisha,LF,DK , dual crokian, trident> einai ta agapimena mou k pistevo oxi mono se emena ... to halisha me fix glow axaxxa  :P :P :P :P

 

kali doulia k kali sinexia apo emena    ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

e an pote telioso 8a kano ena proconfiguared me ta pio pola custum items pou exi sto mxc kati san to share to criticalerror alla oso kai na 8elo dn ginete na kano tosa custum osa o criticalerror

 

ti peripou 8a periexei to pack?

 

-Buffer'

-Gmshop

-Gatekeeper

-agouments

-top 50 pvp/pk

-enchant skill

-parapola weapon pou exoune gini share alla apo ti blepo sto interlude exoune kali poli kali doulia ara 8a ta pira3o kai 8a ta pao se gracia final

-armors liges giati dn eimai kai toso kalos stis armors (ektos kai ama to palepso ligaki)

kai fisika fisika pola anti hacks

 

kai telika 8a kano enan l2jofficial kai enan l2jfree gia osous 8elete :) gia na exi mia pikilia :P

 

perimenete to share :)

@HαRǾC«

Request:Lock Topic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock