Jump to content

[HoN][GR]Greek Tranlation Demo 1


Recommended Posts

Εδώ έχω ένα demo από την δουλεία μας!

Κατεβάστε από εδώ :

http://rapidshare.com/files/303719730/HoN_-_Greek_Demo1.rar

 

Πρώτη εικόνα :

2lvmhok.jpg

 

 

Note: Topic Remains Temporally Here.

Υ.Γ: Looking for translators!

Link to comment
Share on other sites

:O

Επιτέλους!

BTW ώρα να αποκαλύψω ότι το "σύστημα γάμου" aka matchmaking δική μου δουλειά ήταν :X

 

GJ!

Link to comment
Share on other sites

yeah!!!

Downloading!

 

 

Edit: How we will put them on hon  system xD?

Έχει instructions σε txt.

Demo is Stable

Link to comment
Share on other sites

παιδες συγχαρητηρια για τη δουλεια σας και ειμαι πολυ ευχαριστημενος που πηρατε αυτη τη πρωτοβουλια, αλλα ειλικρινα καποια πραγματα δεν βγαζουν κανενα νοημα απολυτως, που φτανει σε σημειο εξευτελιστικο. πχ δείτε το sig του coyote, και δν ειναι μονο αυτο. μην χρησιμοποιείται google translator θα βγαζουν τα ματια τους οταν παει live.

 

 

ελπιζω να με καταλαβαινετε και να μην νομιζετε πως ειμαι κανας μπαμπουλας. στο κατω-κατω ρεζιλευονται οι ελληνεσ (δλδ εμεις), και ιδιαιτέρως οι dev/translators.

 

 

Υ.Σ: αν θελετε help πουθενα δεν εχω κανενα πρόβλημα να επικοινωνήσετε μαζι μου να σας βοηθήσω σε τυχον προβλημα μεταφρασης

 

Link to comment
Share on other sites

παιδες συγχαρητηρια για τη δουλεια σας και ειμαι πολυ ευχαριστημενος που πηρατε αυτη τη πρωτοβουλια, αλλα ειλικρινα καποια πραγματα δεν βγαζουν κανενα νοημα απολυτως, που φτανει σε σημειο εξευτελιστικο. πχ δείτε το sig του coyote, και δν ειναι μονο αυτο. μην χρησιμοποιείται google translator θα βγαζουν τα ματια τους οταν παει live.

 

 

ελπιζω να με καταλαβαινετε και να μην νομιζετε πως ειμαι κανας μπαμπουλας. στο κατω-κατω ρεζιλευονται οι ελληνεσ (δλδ εμεις), και ιδιαιτέρως οι dev/translators.

 

 

Υ.Σ: αν θελετε help πουθενα δεν εχω κανενα πρόβλημα να επικοινωνήσετε μαζι μου να σας βοηθήσω σε τυχον προβλημα μεταφρασης

 

Θες να μπεις στο team?

Επίσης σύμφωνο απολύτως.

de borw na kane update

What do u mean?

Link to comment
Share on other sites

nope sas eipa i ora p dia8etw dn m arkei, alla dn exw provlima na voi8isw se mikra keimenakia apla pm me

ki 5 lepta na exis poli einai.. edo alli oyte kn 2 lepta den kanoyn metafrasi..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...