Jump to content

[GR]Ti mixanaki pisteuete oti einai kalitero? (125-135cc)


Versus

Recommended Posts

Aurio 8a m danisei o filos m to modenas XCite t k 8a parw sbarna ta magazia me mixanakia edw stin kriti.

 

Prwta apo ola 8a paw stin Yamaha gia na dw to Crypton X na rwtisw diafores plirifories gia doseis ktlp :P

 

Meta 8a paw se alla katastimata me metaxeirismena MIPWS to tonizw mipws brw kana me liga xiliometra k ftino. Pantws exw porw8ei agria ^^

 

btw me to name m exw sini8isei pleon.. akoma k sta pms la8os einai ;D

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο την γνώμη μου την ξέρεις.

 

Yamaha Z και Suzuki FX, αυτά θεωρώ ως τα καλύτερα. Από εκεί και πέρα κοίτα για Innova και για Modenas Dynamic. Μιλάω πάντα για 125 και 135...

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο την γνώμη μου την ξέρεις.

 

Yamaha Z και Suzuki FX, αυτά θεωρώ ως τα καλύτερα. Από εκεί και πέρα κοίτα για Innova και για Modenas Dynamic. Μιλάω πάντα για 125 και 135...

suzuki fx antalaxtika akriva kai disevreta , apo 2xrono Z fisika gt ta  modenas einai moufa

Link to comment
Share on other sites

2xrono dn to protimw, k idietera afou 8a nai k metaxeirismeno (i moni periptwsi na breis Z)

 

ladia, benzines.. dn exw ore3i ka8e treis k ligo na trexw. Afou twra ekatse to crypton x k einai edw dipla, oute p xreiazetai na psa3w p leei o logos einai i 1h m epilogi..

Link to comment
Share on other sites

2xrono dn to protimw, k idietera afou 8a nai k metaxeirismeno (i moni periptwsi na breis Z)

 

ladia, benzines.. dn exw ore3i ka8e treis k ligo na trexw. Afou twra ekatse to crypton x k einai edw dipla, oute p xreiazetai na psa3w p leei o logos einai i 1h m epilogi..

to 3erw giauto s lew crypto x egw exw ena Tiara120 2xrono kai m exei vgei sto sinolo pola euro kai to exw pali anigmeno tn kinitira.

Link to comment
Share on other sites

suzuki fx antalaxtika akriva kai disevreta , apo 2xrono Z fisika gt ta  modenas einai moufa

 

Sofi i malakia sou...ti allo tha doume edw mesa panagia mou..epidi kikloforei o kathe mlkas me ena Z tha vgaloune ta modenas moufa...Episis esi prepei na eisai aftos pou eipe mia mlkia gia ta KTM..meine makria kai tetoia..an den eisai esi sorry lathos mou...alla pws ginete na lete ston allon meine makria apo afto/min pareis ekeino ktlp akoma kai an exete dei 3-4 apo afta..borei esena i tou filou sou i tou patzanaki sou na s evgale provlima to KTM alla den borw na akouw mlkies gia prwtis poiotitas mixanakia..ktm kai Husky...

 

Fakoyka oti kai na pareis na to prosexeis kai tha se adameipsei analoga...an pareis tetraxrono tha eisai ok..an pali pareis 2xrono den zitaei kai polla to kaimeno..na tou vazeis apo ta kalitera ladia sixna pikna..kai na min tou pineis to aima...Enoite oti to dineis pou kai pou na kseboukwnei...

 

afta apo mena..pantos gia crypton X se kovw...to mavro me tis xrises zantes pare..an den to exei kane paraggelia...gt enas filos pire to kokkino me tis aktinwtes kai einai ligo mlkia....Aftaaa

Link to comment
Share on other sites

afta apo mena..pantos gia crypton X se kovw...to mavro me tis xrises zantes pare..an den to exei kane paraggelia...gt enas filos pire to kokkino me tis aktinwtes kai einai ligo mlkia....Aftaaa

Simera imoun sti yamaha, ta maura teleiwsan k apo aurio 8a tous er8oun pali.

 

Gnwrizete peripou poso kairo 8a parei gia ta xartia kai genika se poso kairo 8a exw to mixanaki? Elpizw na mi perimenw kana mina!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...