Jump to content

[GR][Discussion]Deja Vu


Emrys

Recommended Posts

Ακριβώς το ίδιο παθένω και εγώ.... :/

 

Από όσο έχω ακούσει, αυτό σημαίνει ότι έχεις ζήσει κάτι παρόμοιο, στην προιγούμενη ζω'η σου...

Νομίζω πως δεν είσαι σωστός! :P

Στην τωρινή μας ζωή μας ζούμε πράγματα τα οποία δεν ζήσαμε στην προηγούμενη. Για παράδειγμα στην προηγούμενη ζωή μας δεν είχαμε αμάξι και σε αυτή έχουμε. Αυτό το έχω διαβάσει κάπου στο ίντερνετ παλιά όταν διάβαζα για αυτά τα πράγματα.

 

@XxRxX : Αυτό πιστεύω πως είναι από την αγάπη σου για τους Iron Maiden. Αυτό δεν το έχω νιώσει συγκρότημα αλλά γενικά τέτοια πράγματα τα παθαίνω συχνά...Και δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια εξήγηση για αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν είσαι σωστός! :P

Στην τωρινή μας ζωή μας ζούμε πράγματα τα οποία δεν ζήσαμε στην προηγούμενη. Για παράδειγμα στην προηγούμενη ζωή μας δεν είχαμε αμάξι και σε αυτή έχουμε. Αυτό το έχω διαβάσει κάπου στο ίντερνετ παλιά όταν διάβαζα για αυτά τα πράγματα.

dn iparxi proigoymeni zoi.....

Link to comment
Share on other sites

dn iparxi proigoymeni zoi.....

Και πριν γεννηθείς τι είσουν? Αλλά εντάξει...Δεν έχω αποδείξεις για αυτό...Απλώς σου αναφέρω τι διάβασα παλιά...

Link to comment
Share on other sites

Και πριν γεννηθείς τι είσουν? Αλλά εντάξει...Δεν έχω αποδείξεις για αυτό...Απλώς σου αναφέρω τι διάβασα παλιά...

Ti imoyn?? TpT dn imoyn...

Link to comment
Share on other sites

Ti imoyn?? TpT dn imoyn...

Όλοι κάτι είμασταν...! Είτε αυτό λέγεται προηγούμενη ζωή είτε και γώ δεν ξέρω τι..!

Φέτος στο σχολείο είχα Φιλοσοφία...Παρότι που είναι δύσκολο και δυσνόητο μάθημα κατάφερα και έμαθα κάποια πράγματα που υποστήριζαν οι μεγάλοι Έλληνες φιλόσοφοι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το βιωνω αυτο καμια φορα (λιγο σπανια βεβαια) , οταν π.χ παω να κανω μια δουλεια, νομιζω οτι την εχω ηδη κανει, αλλα τελικα δεν ειναι ετσι.

BTW, το ταg σου με σκοτωσε. :P

+1 se ola.... xd

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Είδατε τον 12χρονο απο την Ρωσσία ο οπίος είχε αναμνήσεις απο τις προηγούμενες ζωες του?

Μάλιστα οι αναμνήσεις του ήταν τόσο αληθοφανείς που ο πιτσιρικάς έγινε αντικείμενο εξέτασης και ερευνών απο τους επιστήμονες.Πρέπει να το ψάξετε όλλοι, ειμαι σίγουρος πως θα μείνετε άναυδοι..

 

Στο θέμα μας τωρα..

Είμαι κ εγω ενας απο αυτούς που ζουν αυτο το αξιοπερίεργο φαινόμενο και μάλιστα πάρα πολυ συχνα.

Το παθαίνω συνήθως σε συζητήσεις με αλλα άτομα πιστεύοντας πως αυτες εχουν ξαναγίνει στο παρελθόν και πραγματικά εκείνη την στιγμή μου είναι ιδιαίτερα οικίες.Μακάρι να μπορούσα να το εξηγίσω στο 100% αλλα δυστηχώς οι γνώσεις μου δεν με βοηθουν και τόσο.

Link to comment
Share on other sites

file to exw pa9ei apires fores!! idika se sizitisis otan milaw me filous i akoma k me agnostous m fenete san na to exw dei k to exw zisi tn proigoumeni vradia k ginete 3ana.. episis k otan pezw m erxete kati k skeftomai pali ma afto dn to ekana extes?? poli periergo pragma afto k moiazei ali9ino..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...