Jump to content

[Share][gracia T2]AIO Buffer By DarkTerror


Recommended Posts

Geia Sas meloi tou MaxCheaters edw sas exw mia NPC Buffer....

 

Download:

http://rapidshare.com/files/208847004/9998_AIOBuffer.rar

 

Descriptions and NPC edits:

 

Tωρινή ώρα buffs:2 ώρες  για ολα τα buffs(Dances,Songs,Mage buffs,Fighter buffs,Orc buffs)

 

Πληροφορίες:

 

Η buffer αυτή μπορει να σας δώσει όλων των ειδών τα buffs με σκοπό να δειναμώσεις τον/την παίκτι/Παίκτρια σου

 

 

Credits

 

-DarkTerror  για την επεξεργασία και την μετοχή/Charus για την δημιουργεία της buffer

 

SS comming soon :)

 

Επεξεργασίες

Τιτλος επεξεργάστηκε

Το θεμα επεξεργάστηκε

Link to comment
Share on other sites

Βαλε και πως μπορει κανεις να την περασει την buffer πολλα παιδια δν ξερουνε.. Βασηκα εχει και guide αλλα θα διχνει πιο ωραιο το topic..

Link to comment
Share on other sites

Gia Gracia 2 einai afou to leei sto topic.

Όταν είδα εγώ το τόπικ δεν είχε τέτοιο ... Αφού σου λέει ότι το έκανε edit! Anyway περιμένουμε ss !

Και κάτι άλλο.. γιατί μιλάς αγγλικά σε ελληνικό sectiOn? :-\

Link to comment
Share on other sites

Καλη η buffer, ομως δεν ειπες οτι δουλευει μονο για Emu (για αλλα packs θελει αλλαγες το _init_).

Ακομα, δεν εχεις πει οτι πρεπει να κανεις ενα folder μεσα στο custom με name 9998_AIOBuffer.

(δεν δουλευει με το συνηθισμενο 9999_NPCBuffer, αρα πρεπει να το addarete στο _init_ του custom folder.)

 

 

P.S : Βαζε και κανα SQL. Σε μερικους κανεις τη ζωη ευκολοτερη. ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλη η buffer, ομως δεν ειπες οτι δουλευει μονο για Emu (για αλλα packs θελει αλλαγες το _init_).

Ακομα, δεν εχεις πει οτι πρεπει να κανεις ενα folder μεσα στο custom με name 9998_AIOBuffer.

(δεν δουλευει με το συνηθισμενο 9999_NPCBuffer, αρα πρεπει να το addarete στο _init_ του custom folder.)

 

 

P.S : Βαζε και κανα SQL. Σε μερικους κανεις τη ζωη ευκολοτερη. ;)

 

 

 

Οκ φιλε μου απλα εγω ξερω πως σε emu packs δεν εχει sql μέσα.... αλλα οκ θα το διορθώσω ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...