Jump to content

(Guide) Οδηγός για Kamael Trickster


Phoenix4

Recommended Posts

KamaelFemale.png

 

Καλησπέρα παιδιά σας παρουσιάζω τον 2ερο οδηγό μου που περιέχει πληροφορίες για το Kamael class Trickster.

Απόψεις δέχομαι για να με διορθόσεται όπου έχω ξεχάσει τίποτα ή έχω κάνει λάθος!

Παρακαλώ να μην βγει κανείς εκτός θέματος βρίζοντας "τι %#@ λες ρε" κ.τ.λ. Έκανα ότι μπορούσα.

 

Ο οδηγος περιεχει:

-Eικόνες

-Κείμενο

 

Ερωτίσεις:Κίτρινο χρώμα

Απαντίσεις:Κανονικό χρώμα [άσπρο]

 

Ξέρω να παίζω καλά LineageII αλλά δεν έχω παίξει ποτέ με Trickster ...

Πως επιτίθονται?

 

 

Οι Trickrest είναι ένα Kamael class που επιτίθονται χρησιμοποιόντας ψυχές.Είναι τοξότες και χρησιμοποιούν Βαλέστρα με μικρά βέλη.Επίσης χαρακτηρίζονται για την μεγάλη ταχύτητα και την υπεκφυγή τους.Ένα από τα πράγματα που τους κάνουν ξεχωριστούς είναι ότι μπορεί να είναι τοξότες αλλά χρησιμοποιούν και μαγεία.

Εδώ είναι οι χρήσιμες κινήσεις τους.

 

Betrayal MarkBetrayalMark.jpg-->Σταμπάρει το σημάδι της προδοσίας πάνω στον εχθρό.Όταν ο εχθρός επιτεθεί υπάρχει ελπίδα να κάνεις ζημιά στην ομάδα του.

Binding TrapBindingTrap.jpg-->Βγάζεις μία παγίδα που μπορεί να παγιδεύσει τον εχθρό σου.

Bleeding ShotBleedingShot.jpg-->Εκτοξεύεις ένα μυτερό βέλος στον εχθρό με αποτέλεσμα να αιμοραγεί.Χρειάζεσαι μια βαλέστρα για αυτή την κίνηση.Χρειάζεσαι 5 ψυχές και 1 ξεχωριστό βέλος.

Change WeaponChangeWeapon.jpg-->Μεταμορφόνει ένα γενικό όπλο σε ένα όπλο φτιαχμένο για Kamael παίχτες.Μπορεί να γίνει και η αντίθετη διαδικασία.

Create Dark SeedCreateDarkSeed.jpg-->Μεταμορφόνει μια ψυχή σε ένα σπόρο του σκοταδιού.Χρειάζεσαι 1 ψυχή.

Create Special BoltCreateSpecialBolt.jpg-->Φτιάχνεις ένα ξεχωριστό βέλος για μία ξεχωριστή κίνηση

Cure Dark SeedCureDarkSeed.jpg--->Καταστρέφει τις επιδράσεις που αφήνει ο σκοτεινός σπόρος.

Dark ArmorDarkArmor.jpg-->Αυξάνει την αντοχή στις σκοτεινές επιθέσεις.

Deadly RouletteDeadlyRoulette.jpg-->Μπορεί να χρησιμοποιηθει όταν έχεις κάτω από 10% HP.Μπορεί να προκαλέσει θανατηφόρο χτύπημα.Χρειάζεσαι βαλίστρα.Χρειάζεσαι 1 ξεχωριστό βέλος.

Death MarkDeathMark.jpg-->Στιγματίζει τον στόχο σου στο σκοτάδι.

DecoyDecoy.jpg-->Δημιουργεί ένα αντίγραφο του εαυτού σου με αποτέλεσμα να μπερδεύει τον εχθρό.

Detect TrapDetectTrap.jpg-->Εντοπίζει τις παγίδες.

Defuse TrapDefuseTrap.jpg-->Αφαιρεί τις παγίδες.

Erase MarkEraseMark.jpg-->Θεραπεύει το σημάδι του θανάτου [Death Mark]

Fast RecoveryFastRecovery.jpg-->Αυξάνει την θεραπία του HP/MP/CP.

Fast ShotFastShot.jpg-->Αυξάνει επιθετική ταχύτητα σου [Atck.Speed] όταν χρησιμοποιείς βαλέστρα.

Final FormFinalForm.jpg-->Μεταμορφόνεσαι στην τελική μορφή μάχης.Χρειάζεσαι 20 ψυχές.

Fire TrapFireTrap.jpg-->Εμφανίζεις μία παγίδα που κάνει ζημιά μόνο σε ένα στόχο.

Flash TrapFlashTrap.jpg-->Εμφανίζεις μια παγίδα που αυτόματα ζαλίζει [stun] τον κοντινό σου στόχο.

Focus Skill MasteryFocusSkillMastery.jpg-->Αυξάνει σημαντικά το ποσοστό επιτιχίας των κινίσεων σου.Καταναλώνει MP για κάθε στιγμή που περνά.

Hard MarchHardMarch.jpg-->Αυξάνει την ταχύτητα σου.Χρειάζεται μία ψυχή.Το MP σου πέφτει κάθε στιγμή που περνά.

Imbue Dark SeedImbueDarkSeed.jpg-->Φυτεύεις ένα σκοτεινό σπόρο μέσα στο σώμα του εχθρού σου τρώγοντας του λίγο,λίγο την ζωή και με αποτέλεσμα να πάθει παράλυση όταν ο σπόρος ολοκληροθεί.Χρειάζεσαι 1 σκοτεινό σπόρο.

Imbue Seed of DestructionImbueSeedofDestruction.jpg-->Φυτεύει ένα σπόρο της καταστροφής στο σώμα του εχθρού.Ο σπόρος μεγαλόνει στο σώμα του τρώγοντας το MP του έχθρου και μπλοκέρνοντας  τις κινήσεις του εχθρού όταν μεγαλώσει.Χρειάζεσαι 1 σκοτεινό σπόρο.

Life to SoulLifetoSoul.jpg-->Καταστρέφοντας ένα κομμάτι από την ζωή σου αυξάνεις τις ψυχές σου.

Oblivion TrapOblivionTrap.jpg-->Εμφανίζεις μία παγίδα που ο αντίπαλος έχει ελπίδα να χάσει τον στόχο του σε κάθε κίνηση του.

Penetrating ShotPenetratingShot.jpg-->Στέλνει ένα δυνατό βέλος στον εχθρό σου.Χρειάζεσαι 5 ψυχές.Χρειάζεσαι μία βαλέστρα.

Poison TrapPoisonTrap.jpg-->Εμφανίζει μία παγίδα που μπορεί να δηλητιριάσει τον εχθρό.

PrahnahPrahnah.jpg-->Αυξάνει συμαντικά την αμυντική δύναμη προς την μαγία για εσένα και τα μέλη της ομάδας σου.

Quiver of Bolts - Grade BQuiverofBolts-GradeB.jpg-->Εμφανίζει ασιμένια βέλη.Ελάχιστο ποσό βέλων 700 και μέγιστο ποσό 2800.Χρειάζεσαι 1 Κρύσταλλο B-Grade.

Quiver of Bolts - Grade SQuiverofBoltsS-Grade.jpg-->Εμφανίζει λαμπερά βέλη.Ελάχιστο ποσό βέλων 900 και μέγιστο ποσό 3600.Χρειάζεσαι 1 Κρύσταλλο S-Grade.

Real TargetRealTarget.jpg-->Μειώνει την αντοχή του στόχου σου σε επιθέσεις τόξων/βαλέστρων.

Rising ShotRisingShot.jpg-->Εκτοξεύεις ένα βέλος που ανεβένει από το έδαφος.Χρειάζεσαι βαλέστρα.

SharpshootingSharpshooting.jpg-->Συμαντικά αυξάνει την απόσταση,P.atck.Crt attack rate και την ακρίβεια του βέλους.Ακινητοποιείσε όσο είναι σε δράση αυτή η κίνηση.

Shift TargetShiftTarget.jpg-->Μεταφέρεις την επίθεση του εχθρου σου σε ένα συγκεκριμένο μέλος της ομάδας σου μόνο.Χρειάζεσαι βαλέστρα.

Slow TrapSlowTrap.jpg-->Εμφανίζεις μία παγίδα που μπορεί να επιβραδύνει την κίνηση του εχθρού σου.

Soul CleanseSoulCleanse.jpg-->Ακυρώνει μέχρι 3 de-buffs.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο στην ίδια φυλή.

Stunning ShotStunningShot.jpg-->Ένα χτύπημα που προκαλέι ζημιά και ζαλίζει τον εχθρό με ένα βέλος.Χρειάζεσαι τόξο.

Surrender to the UnholySurrendertotheUnholy.jpg-->Μειώνει την αντίσταση του εχθρού στις σκοτινές κινήσεις και αυξάνει την αντίσταση στις ιερές κινήσεις.

TemptationTemptation.jpg-->Ήσυχα δελεάζει τον εχθρό.

Twin ShotTwinShot.jpg-->Εκτοξεύεις 2 βέλη σε αστραπιαία βολή.

Ultimate EscapeUltimateEscape.jpg-->Ραγδαία αυξάνει την δικιά σου υπεκφυγη και την ταχύτητα σου.

Vicious StanceViciousStance.jpg-->Αυξάνει το Critical attack power.Για κάθε στιγμή που περνά χάνετε ένα ποσοστό MP.

Wild ShotWildShot.jpg-->Εκτοξεύει βέλοι τυχαία.Χρειάζεσαι 5 ψυχές.

 

Ποια ειναι τα καλύτερα μέρη για Exp σε εναν Mid rate ή High rate server?

 

[Προσωπική μου άποψη]

1-20--->Elven Ruins ή έξω άπο Gludio

20-30--->Ruins of Agony ή Ruins of Despair

30-45--->Death Pass,Cruma Tower

47-61 ---> Dragon valley cave

61-70 ---> Παραμείνετε μέσα στην σπηλιά αν ο server που παίζεται είναι σχετικά High Rate αλλιός πηγαίνεται Wall of argos

70-80 ---> Ketra orc , Varka silenos , Hot springs

80-85--->Primeval Island, Monastery of Silence ,Forge of gods

 

 

*Να προσέχεται πάντα το MP σας γιατί άμα φτάσει το 0 δεν θα μπορείτε να ρίχνετε βέλη!

*Άμα δείτε ότι δεν μπορείτε να αντιμετοπίσετε τα τέρατα στην καινούργια περιοχή που πήγατε πηγαίνεται πίσω στην παλιά και πάρτε κανά 2 lv ώστε να μπορείτε να σκοτώσετε τα τέρατα της καινούργιας περιοχής μετά!Άμα έχετε πρόβλημα στις περιοχές κάντε μου ένα pm!

*Μην βαράτε τα τέρατα που έχουν Bow Resist!

 

Ποια είναι η κατάλληλη στολή που πρέπει να φορέσω?

 

Ως Kamael μπορείς να φορέσεις μόνο Light Type armor λόγου του Guilted Body GuiltedBody.jpg

 

Ποια είναι η κατάλληλη Armor στα 20lv?

 

Mithril Banded Mail [light] D-grade  MithrilBandedMail.jpg

Στα 40lv?

Theca Leather Armor [light] C-grade ThecaLeatherArmor.jpg

Στα 52lv?

Zubei's Leather Shirt [light] B-grade ZubeisLeatherShirt.jpg

Στα 61lv?

Majestic Leather Armor [light] A-grade MajesticLeatherArmor.jpg

Στα 76lv?

Draconic Leather Armor [light] S-Grade DraconicLeatherArmor.jpg

Στα 80lv?

Dynasty Leather Armor [light] DynastyLeatherArmor.jpg

 

 

Τελικά ποια είναι η καλύτερη για εμένα στο μέγιστο επίπεδο μου?

 

Θα σου πρότεινα να βάλεις Dynasty Leather Armor ως και η ποιο καινούργια.

 

 

Ποιο όπλο να πάρω και σε ποια lv?

 

Στα 20lv πάρε το Arm Breaker ArmBreakerD.jpg

Στα 40lv πάρε το Arbalest με SA Quick Recovery ArbalestQuickRecoveryC.jpg

Στα 52lv πάρε το Hell Hound-Great Gale με SA Quick Recovery HellHound-GreatGaleQuickRecoveryB.jpg

Στα 61lv πάρε το Reaper-Clairvoyance με SA Quick Recovery Reaper-ClairvoyanceQuickRecoveryA.jpg

Στα 76lv πάρε το Sarnga με SA Focus Sarnga-PvPFocusS.jpg

Στα 80lv πάρε το Icarus Shooter-Concentration με SA Focus IcarusShooter-ConcentrationFocusS80.jpg

 

 

Ποια ειναι τα καλύτερα κοσμήματα (Jewels) που πρέπει να φοράει ένας Trickster?

 

Στα 20lv πάρε  Elven Necklace ElvenNecklace.jpg,Elven EarringElvenEarring.jpg,Elven RingElvenRing.jpg  [D-Grade]

Στα 40lv πάρε  Aquastone Necklace AquastoneNecklace.jpg,Earring of Binding EarringofBinding.jpg,Aquastone Ring AquastoneRing.jpg [C-Grade]

Στα 52lv πάρε  Necklace of Black Ore NecklaceofBlackOre.jpg,Earring of Black Ore EarringofBlackOre.jpg,Ring of Black Ore RingofBlackOre.jpg [b-Grade]

Στα 61v πάρε   Majestic Necklace MajesticNecklace.jpg,Majestic Earring MajesticEarring.jpg,Majestic Ring MajesticRing.jpg [A-Grade]

Στα 76lv πάρε   Tateossian Necklace TateossianNecklace.jpg,Tateossian Earring TateossianEarring.jpg,Tateossian Ring TateossianRing.jpg [s-Grade]

Στα 80lv πάρε Dynasty Necklace DynastyNecklace.jpg,Dynasty Earring DynastyEarring.jpg,Dynasty Ring DynastyRing-1.jpg [s80-Grade]

 

Ωραία... αυτά από τα απλά κοσμήματα.Από τα Epic [Raid Jewels]ποια να πάρω?

 

Necklace of Valakas-->NecklaceofValakas.jpg

Earring of Antharas-->EarringofAntharas.jpg

Zaken's Earring-->ZakensEarring.jpg

Ring of Baium-->RingofBaium.jpg

Ring of Queen Ant-->RingofQueenAnt.jpg

 

 

Ωραία όλα αυτά αλλά είμαι σε δίλημα... ποια Dyes να βάλω?

Dex4+ Con4-

Str4+ Con4-

 

 

Τώρα είμαι έτοιμος ! Αλλά...άμα βρω κάποιον που να θέλει να με σκοτώσει τι να κάνω?

 

[Πληροφορίες για PvP μόνο για High Rate-=-Mid Rate server με Full buffs και οι 2 παίχτες]

 

1)Trickster Vs Mages

Οι μάγοι γενικά είναι εύκολοι αντίπαλοι επειδή έμεις έχουμε Prahah και γενικά τα Kamael έχουν υψηλό M.Def Αλλά δεν παύει να είναι επικίνδινοι.

1α)Κάνετε Sharpshooting και βαράτε.

1β)Άμα ο μάγος που πολεμάτε είναι δυνατός κάνετε Ultimate Escape και τρέχετε μακριά.Επίσης κάνοντας Ultimate Escape εκτός από την ταχύτητα που αυξάνετε αυξάνετε και η υπεκφυγή σας που μετράει και για τα skills των μάγων.

1γ)Άμα ο μάγος που πολεμάτε είναι δυνατός κάντε του ένα Seed.Άμα πιάσει σύντομα θα πάθει Paralyse που κράταει αρκετή ώρα ώστε να τον σκοτώσετε.

1δ)Μόλις φτάσει η ζωή σας στο 10% ή λιγότερο κάντε Deadly Roulette.Έχετε πολλές πυθανότιτες να πιάσει.Μην ξεχνάτε ότι χρειάζεστε 1 Special Bolt.

 

2)Trickster Vs Tanks

Οι Tanks είναι σχετικά ισχυροί αντίπαλοι όχι μόνο για το υψηλό HP και P.Def τους αλλά γιατί έχουν Deflect Arrow,αντίσταση στα βέλη.

1α)Επιδή δεν θα αντέξετε να ρίχνετε βέλη ακόμα και να τρέχετε κάντε ένα Seed για να πάθει Paralyse ο εχθρός και τότε κάντε Sharpshooting.

1β)Μόλις φτάσει η ζωή σας στο 10% ή λιγότερο κάντε Deadly Roulette.Έχετε πολλές πυθανότιτες να πιάσει.Μην ξεχνάτε ότι χρειάζεστε 1 Special Bolt.

 

3)Trickster Vs Daggers

Δύσκολοι αντίπαλοι καθώς μόνο άμα κάνετε Ultimate Evasion είναι ποιο γρήγοροι από εσάς

3α)Κάντε του Seed και μόλις πάθει Paralyse σκοτώστετον.Σχετικά η άμυνα του είναι χαμηλή και δεν έχει Deflect Arrow.

3β)Κάντε Sharpshooting και βαράτε.Εδώ νικάει ο καλύτερος και ο...τυχερότερος.

3γ)Κάνετε Ultimate Evasion και ρίχνετε έναε βέλος και φεύγετε ένα βέλος και φεύγετε.

3δ)Μόλις φτάσει η ζωή σας στο 10% ή λιγότερο κάντε Deadly Roulette.Έχετε πολλές πυθανότιτες να πιάσει.Μην ξεχνάτε ότι χρειάζεστε 1 Special Bolt.

 

4)Trickster Vs Archers

Εδώ έχετε να αντιμετοπίσετε το όμιο σας class.

4α)Κάνετε Seed παθένει Paralyse,μετά Sharpshooting και βαράτε.

4β)Την δύσκολη στιγμή [όχι από την αρχή του αγώνα] κάνετε Ultimate Evasion ώστε να κάνουν τα βέλη miss.

4γ)Κάνετε sharpshooting και παίζετε κανονικά.Εδώ νικάει ο καλύτερος και ο...τυχερότερος.

4δ)Μόλις φτάσει η ζωή σας στο 10% ή λιγότερο κάντε Deadly Roulette.Έχετε πολλές πυθανότιτες να πιάσει.Μην ξεχνάτε ότι χρειάζεστε 1 Special Bolt.

 

*Όταν κάνετε Final Form μην φοράτε Bow ή CrossBow γιατί το Atck.Speed σας θα πέσει δραματικά.

*Πάντα πριν αρχίσετε για PvP να έχετε ανοιχτό το

Vicious Stance ViciousStance-1.jpg

Hard March HardMarch-1.jpg

Dark Armor DarkArmor-1.jpg

__________________________________________________________________________________

Εδώ τελειώνει ο Οδηγός μου.Παρακαλώ ΟΠΟΙΟΣ το κάνει Leach na δόσει

Credits:Phoenix και Source MaxCheaters.com

 

width=640 height=480http://i537.photobucket.com/albums/ff334/Angelos12/sVictory.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

wraios odigos..akoma mia kalh douleia apo sena ;)

 

Ty για τα καλά λόγια.

 

Pisteuw apo a3izeis +1 karma meta apo 2 guide ! :)

 

Ναι και άμα το πάρω θα σε φτάσω  ;D

Link to comment
Share on other sites

Sfalleis vathitata se ena shmeio

 

 

Ekei me ta crossbows min les pia crssbows na agorasoun....

 

Na les pio bow tha paroun k tha to kanoun convert se crossbow

Link to comment
Share on other sites

yy nmz oti exei diko o omgg..

 

TeCpa..Akoma ena poly wraio guide..Para poly wraio!!Gia kati typous san emena p dn kseroune tpt apo tous Kamael ine fovero..

 

+1 k apo mena 8a ixes.

Link to comment
Share on other sites

Para pollu kalo guide.

Epitelous kapoios edose simasia stous Kamaels :P

Alla exeis enan lathaki, OLOI oi fighters pou exoune light mastery forane PANTA plated leather, idika stous low rate

ta b grade einai axrista apo thn stigmh pou exeis light armor mastery.

 

Link to comment
Share on other sites

thanks gia to guide an kai den paizw proswpika kamael-exeis porw8ei me ta guides m fainetai opws o fakoukas me ta castles kai alla polla vevaia-Nomizw oti sto trito guide 8a pareis karma hehe

Link to comment
Share on other sites

Sfalleis vathitata se ena shmeio

Ekei me ta crossbows min les pia crssbows na agorasoun....

Na les pio bow tha paroun k tha to kanoun convert se crossbow

 

Εδώ έχεις δίκιο έκανα λάθος.Αλλά τόσο μεγάλος οδηγός δεν μπορούσα να μην κάνω λάθος...

 

 

 

yy nmz oti exei diko o omgg..

 

TeCpa..Akoma ena poly wraio guide..Para poly wraio!!Gia kati typous san emena p dn kseroune tpt apo tous Kamael ine fovero..

 

+1 k apo mena 8a ixes.

 

Ευχαριστώ για τα καλά τα λόγια.

 

Para pollu kalo guide.

Epitelous kapoios edose simasia stous Kamaels :P

 

Ευχαριστώ για τα καλά τα λόγια αλλά είχε κάνει Guide 1α ο JonathanRhyS για Judicator  :P

 

Alla exeis enan lathaki, OLOI oi fighters pou exoune light mastery forane PANTA plated leather, idika stous low rate

ta b grade einai axrista apo thn stigmh pou exeis light armor mastery.

 

Ε άκου ο οδηγός είναι για mid rate-high rate ε και τα B-Grade τα έβαλα γιατί.... να τα αφήσω παραπονεμένα?  :P

 

para ma para polli kalos odigos alla mia erotisi ke gia na eime ilikrinis diabasa to miso pos anebases tis foto toses poles ke tis ebales dipla apo kathe lexi

 

Να ανεβάσω τις φωτογραφίες 7 λεπτά μου πείρε αλλά 5 ώρες να κάνω τον οδηγό.Ε και τι πως έβαλα την φωτογραφία δίπλα στην λέξη? κανονικά έπιασα το link και το έβαλα δίπλα στην λέξη  ;)

 

thanks gia to guide an kai den paizw proswpika kamael-exeis porw8ei me ta guides m fainetai opws o fakoukas me ta castles kai alla polla vevaia-Nomizw oti sto trito guide 8a pareis karma hehe

 

Είμαι υποστιριχτής τον  Kamael  γιατί όλοι νομίζουν ότι είναι Gtp - και τα έχουν περάσει για Buffers μόνο.

Όμως 2ερο guide είναι ρε  :P

 

Ta pira!Mexri twra eixa apoklistikotita stous kamael!A kai na s pw kati...Kalitera o kamael na mn exei -con gt ama poiasei stun tn mamise...

 

Ναι σου έφαγα την αποκληστικότητα  ;D ναι για το stun συμφωνώ αλλά τι να βάλω - το Str? Τοξότης είναι θέλει μπόλικο P.atck και ειδικά το Class του που δεν έχει και τόσο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Isws ap ta kalitera guide p exw dei se perigrafi tropou "peksimatos" :p

 

Poly Kalo Guide..

 

Gratz..

 

 

@leontwo , ean aksizei karma i oxi ase na t kseroun aytoi p exoun dikaioma na valoun..

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα καινούργιος οδηγός.Θα δω για ποιο class θα γίνει. [ Πάντως να έχει λίγα skills γιατί με αυτό το class μου βγήκαν τα χέρια  :P ]

Link to comment
Share on other sites

Re paidia katheste k anevazete tis photos?

 

Megali mlkia

 

apla kanete click sti photo p thelete sto site t L2 k pate Antigrafi Topothesias Eikonas

 

Meta kanete paste vazete ta (IMG)(/IMG) kai eiste GG

 

 

Btw ksexasa na s pw phoenix poli oraio guide Gratz

Link to comment
Share on other sites

Re paidia katheste k anevazete tis photos?

Megali mlkia

apla kanete click sti photo p thelete sto site t L2 k pate Antigrafi Topothesias Eikonas

Meta kanete paste vazete ta (IMG)(/IMG) kai eiste GG

 

Νταξ ρε το ανέβασμα έμενα μου πείρε 7 λεπτά και έχω όλα τα links έτοιμα  :P το στίσιμο είναι δύσκολο.

 

Btw ksexasa na s pw phoenix poli oraio guide Gratz

 

Ευχαριστώ.

 

 

Επίσης η φωτογραφία για το S-Grade όπλο Sarnga προσθέθικε Sarnga-PvPFocusS.jpg (την είχα ξεχάσει)

 

 

Επίσης δεν έχω βάλει αυτά τα Crossbow από πια Bow βγένουν γιατί

 

1)Νομίζω ξέρω 1,2 αλλά δεν θέλω να σας πάρω στον λαιμό μου.

2)Υποτίθετε ότι σε PvP server έχει Gm Shop άρα θα τα πάρετε από εκεί έτοιμα τα όπλα.

 

Τώρα άμα έχουμε φτάσει στο Gracia Part II και στον server σας δεν τα έχουν βάλει στο Gm Shop έτοιμα τα Crossbow τι να κάνω...

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...