Jump to content

Πως Θα Ανοίξετε Έναν L2J Interlude Server


Recommended Posts

Καλησπερα και ευχαριστουμε για αυτο το αναλυτικοτατο οδηγο.

Βημα βημα εφτασα ως το να "τρεξω" "startGameServer" και "startLoginServer" και οπως βλεπετε στην εικονα νομιζω ειμαστε καλα , εκανα edit και το l2.exe αλλα το "τρεχω" και δεν μου ανοιγει το παραθυρο βεβαια ειναι στο task manager .

 

Καμια ιδεα ? 

 

Ευχαριστω 

Screenshot_1.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικα απλα κατεβασα αλλο system απο εδω και ολα καλα .

 

Για ακομα μια φορα ευχαριστω πολυ για αυτο τον οδηγο ! Μπραβο σου @InTheEndॐScreenshot_2.png.2941ea397c5194ca2e6eb19751c040cd.png 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχω κάνει όλα τα βήματα χωρίς κανένα πρόβλημα ! Και όταν πάω να ανοίξω το l2.exe δεν τρέχει ενώ αν βάλω κάποιο system από κάποιο server παίζει κανονικά ! Επίσης έκανα install ξανά το game μήπως κρατούσε κάποιο αρχείο ή κάτι !! αλλά πάλι το ίδιο δεν ανοίγει !

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pisod said:

Έχω κάνει όλα τα βήματα χωρίς κανένα πρόβλημα ! Και όταν πάω να ανοίξω το l2.exe δεν τρέχει ενώ αν βάλω κάποιο system από κάποιο server παίζει κανονικά ! Επίσης έκανα install ξανά το game μήπως κρατούσε κάποιο αρχείο ή κάτι !! αλλά πάλι το ίδιο δεν ανοίγει !

Το καθαρο client το system δεν ειναι patched. Χρειαζεσαι clean patched system. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pisod said:

Έχω κάνει όλα τα βήματα χωρίς κανένα πρόβλημα ! Και όταν πάω να ανοίξω το l2.exe δεν τρέχει ενώ αν βάλω κάποιο system από κάποιο server παίζει κανονικά ! Επίσης έκανα install ξανά το game μήπως κρατούσε κάποιο αρχείο ή κάτι !! αλλά πάλι το ίδιο δεν ανοίγει !

 

On 9/22/2020 at 11:34 PM, KouKou said:

Τελικα απλα κατεβασα αλλο system απο εδω και ολα καλα .

 

Για ακομα μια φορα ευχαριστω πολυ για αυτο τον οδηγο ! Μπραβο σου @InTheEndॐScreenshot_2.png.2941ea397c5194ca2e6eb19751c040cd.png 

 

Το system που εχω δωσει ειναι λαθος εχω κανει μαλακια,θα αλλαξω το link τωρα

Edited by InTheEndॐ
Link to comment
Share on other sites


 

5 minutes ago, L2-Evanthe said:

Το καθαρο client το system δεν ειναι patched. Χρειαζεσαι clean patched system. 

 

Κατέβασα ένα System και άνοιξε το game , τώρα όμως στην δημιουργία χαρακτήρα μου βγάζει αυτό 

 

Files are corrupted!!!! Please, full check.. [../SysTextures/LineageAccessoryTex.utx] 

 

πως να το κανω patched ?

 

2 minutes ago, InTheEndॐ said:

 

 

Αυτό έβαλα αλλά τώρα μου βγάζει αυτό αφού ανοίξει το game Στην δημιουργία χαρακτήρα

 

Files are corrupted!!!! Please, full check.. [../SysTextures/LineageAccessoryTex.utx] 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pisod said:


 

 

Κατέβασα ένα System και άνοιξε το game , τώρα όμως στην δημιουργία χαρακτήρα μου βγάζει αυτό 

 

Files are corrupted!!!! Please, full check.. [../SysTextures/LineageAccessoryTex.utx] 

 

πως να το κανω patched ?

 

Αυτό έβαλα αλλά τώρα μου βγάζει αυτό αφού ανοίξει το game Στην δημιουργία χαρακτήρα

 

Files are corrupted!!!! Please, full check.. [../SysTextures/LineageAccessoryTex.utx] 

Βάλε ενα clean client γιατι μαλλον τα εχεις παραμπερδεψει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, InTheEndॐ said:

Βάλε ενα clean client γιατι μαλλον τα εχεις παραμπερδεψει.

Μπορείς να μου προτείνεις κάποιο γιατί το τελευταίο που κατέβασα δεν ήταν clean ! Σε ευχαριστώ   

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pisod said:

Μπορείς να μου προτείνεις κάποιο γιατί το τελευταίο που κατέβασα δεν ήταν clean ! Σε ευχαριστώ   

https://gameborder.net/file/lineage-ii-interlude-client

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pisod said:


 

 

Κατέβασα ένα System και άνοιξε το game , τώρα όμως στην δημιουργία χαρακτήρα μου βγάζει αυτό 

 

Files are corrupted!!!! Please, full check.. [../SysTextures/LineageAccessoryTex.utx] 

 

πως να το κανω patched ?

 

Αυτό έβαλα αλλά τώρα μου βγάζει αυτό αφού ανοίξει το game Στην δημιουργία χαρακτήρα

 

Files are corrupted!!!! Please, full check.. [../SysTextures/LineageAccessoryTex.utx] 

Εγω λεω να αφησεις το Lineage 2 και να μπεις κανα Warcraft 3 Tower Defence map να παιξουμε

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...