Jump to content

Μετα απο 14 χρονια ....


skaraz

Recommended Posts

Κάνω αυτό το topic για απαντήσω σε κάτι παλιά φιλαράκια που επιμένουν ότι το l2 πέθανε, λοιπόν μάγκες το έχετε πει τόσες φόρες που παραλίγο να σας πιστέψω και εγώ μέχρι που την περασμένη βδομάδα συνεβη κάτι που δεν το περίμενα ποτέ κάτι που για εσάς που έχετε αλλάξει 500 server τα τελευταία 10 χρονιά ίσως να μια ζει σαν θαύμα

έπαιξα PVP με τον char μου που είχα φτιάξει πριν 14 χρόνια ....πόσο πιθανό είναι αυτο σήμερα που ολοι κλείνουν σε 3 μηνες max?και ομως έγινε και ομόλογο πως διασκέδασα τρελλα και ένιωσα σαν μικρο παιδάκι αφού είχα ξεχαση τελείως την υπάρξει τουserver και είχα πολύ καιρό να ασχοληθώ.....και δεν θα διστάσω να δώσω και μερικά credits στον server για τον οποίο μιλάω που δεν είναι άλλος από τον l2elite που στέκει εκεί χωρίς wipe από το 2004 ....ναι ναι θα μου πούνε τώρα ότι έχει μέσα άτομα που είναι τέρμα και δύσκολα τούς ρίχνεις μπλα μπλα μπλα 

πήγα με dagger στο νησί και δεν έχω ξαναδεί τέτοιο pvp πραγματικά και με πολύ μετρια items έκανα τρελό κεφι αφού με είχαν καθοδήγηση καπια καμένα παιδάκια από το diskord αυτά παίδες ..............

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, skaraz said:

Κάνω αυτό το topic για απαντήσω σε κάτι παλιά φιλαράκια που επιμένουν ότι το l2 πέθανε, λοιπόν μάγκες το έχετε πει τόσες φόρες που παραλίγο να σας πιστέψω και εγώ μέχρι που την περασμένη βδομάδα συνεβη κάτι που δεν το περίμενα ποτέ κάτι που για εσάς που έχετε αλλάξει 500 server τα τελευταία 10 χρονιά ίσως να μια ζει σαν θαύμα

έπαιξα PVP με τον char μου που είχα φτιάξει πριν 14 χρόνια ....πόσο πιθανό είναι αυτο σήμερα που ολοι κλείνουν σε 3 μηνες max?και ομως έγινε και ομόλογο πως διασκέδασα τρελλα και ένιωσα σαν μικρο παιδάκι αφού είχα ξεχαση τελείως την υπάρξει τουserver και είχα πολύ καιρό να ασχοληθώ.....και δεν θα διστάσω να δώσω και μερικά credits στον server για τον οποίο μιλάω που δεν είναι άλλος από τον l2elite που στέκει εκεί χωρίς wipe από το 2004 ....ναι ναι θα μου πούνε τώρα ότι έχει μέσα άτομα που είναι τέρμα και δύσκολα τούς ρίχνεις μπλα μπλα μπλα 

πήγα με dagger στο νησί και δεν έχω ξαναδεί τέτοιο pvp πραγματικά και με πολύ μετρια items έκανα τρελό κεφι αφού με είχαν καθοδήγηση καπια καμένα παιδάκια από το diskord αυτά παίδες ..............

 

Μα τι παναγια ΣΑΓΑΠΩ. Τι θες παναθεμασε σχεση? Οκ δεχομαι. Απο εδω κ περα θα ειμαστε σε σχεση, τοσο πολυ σ'αγαπησα.

 

Αναθεμα το καθε βλακα εδω μεσα που μπαινει και λεει οτι το L2 πεθανε ενω 2 χρονια πριν καθοταν και εκανε 2.000ευρω donate. Επειδη δεν βρισκουν τι σερβερ να παιξουν και επειδη δουλευουν 24 ωρες τη μερα και δεν εχουνε χρονο "πεθανε το l2" σου λενε.

 

Εγω μαζι σου, το lineage 2 ουτε πεθανε κ ουτε προκειτε ειναι σαν την dota. περασε η εποχη του δηλαδη αλλα μεινανε παιχτες πισω που ειναι υπερ-αρκετοι. Μπορεις να πεις πχ οτι η dota πεθανε και δεν εχει κοσμο? Αν ναι κατεβασε το gameranger, 10 games καθε 5 δευτερολεπτα hosting και μετα RGC που εχει 20.000 ατομα καθε μερα.

 

Μπραβο παιδι μου ΕΥΓΕ και για τον elite καταπληκτικος σερβερ.

Link to comment
Share on other sites

όντος φίλε το l2 και η DOTA είναι τα μόνα games που όταν τα αφήσεις και ξαναεπιστρεψεις νιώθεις σαν να επιστρέφεις σπίτι σου μετά από καιρό και άμα βρεις και παλιά φιλαράκια ακόμα καλύτερα +1 σε αυτά που λες.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Elfocrash said:

Να ξέρεις μπήκα πριν μια εβδομάδα και όλα εκεί. 2 Elite full, τα RB, το AM Acu +23, DB +25 όλα.

skeftese na ta aksiopoihshs ta items ?????:) h pezeis? xaxaxaxa

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2018 at 10:08 AM, Elfocrash said:

Hahaha είδα σε ένα γκρουπ οτι ακόμα πουλάνε. Μάλλον θα παίξω λίγο και μετα θα τα δώσω για χαρτζιλίκι.

k

Edited by skaraz
Link to comment
Share on other sites

Το πιο εύκολο πράγμα να κλείνεις έναν server και να κάνεις wipe - cashout ώστε μετά οι ίδιιο ηλίθιοι να κάνουν "donate" τα ίδια items.Το L2 δεν έχει "πεθάνει" αλλά απλά έχει γεμίσει με άχρηστους και ηλίθιους admins που τους στηρίζει ένα ηλίθιο κομμάτι του community.

 

Edited by bravetobe
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bravetobe said:

Το πιο εύκολο πράγμα να κλείνεις έναν server και να κάνεις wipe - cashout ώστε μετά οι ίδιιο ηλίθιοι να κάνουν "donate" τα ίδια items.Το L2 δεν έχει "πεθάνει" αλλά απλά έχει γεμίσει με άχρηστους και ηλίθιους admins που τους στηρίζει ένα ηλίθιο κομμάτι του community.

 

Ψοφος στους admin του 2018 και στην ιδεα που εχεις να ανοιξεις gold server :'(

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kara` said:

Ψοφος στους admin του 2018 και στην ιδεα που εχεις να ανοιξεις gold server :'(

Ναι

ποτέ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Akribos giafto kao o l2elite exei stathero kosmo 14 xronia kai den milame gia psofia pragmata prin mia evdomada to ally mou gemise ton krystalo tou valaka kai den mporouse na mpei kaneis allos dld milame gia 22 party toulaxiston... mia xara eimaste pedes na exei kala ton elite o kalos theoulis tou l2

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στον Elite τον Σεπτέμβρη μετά από 10 χρόνια και όντως δεν έχει χαθεί τίποτα! Βρήκα τα accounts που είχα, τα Items, την Clan, τα φιλαράκια ..Όλα εκεί! Έχει πολύ PvP και γενικά αρκετό κόσμο.
Μεγάλο και active community στο Discord, Clans, Alliances, RBs, Sieges.. Όλα αυτά μου θύμισαν πραγματικά το πως ήταν να παίζεις Lineage. Kάντε ένα share αυτό το Post για να το δει κι άλλος κόσμος!

Ο Server αξίζει!
aesthetic 流くー

Edited by DaMaN
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

File exo ksexasi ti katara pou legete wipe ekei alla 14 xronia liosimo kai liga einai ....tora exei balei  gm lesser weapons ta agorazeis me liga AA kai einai san +23sa se 1 - 2 meres eise etoimos gia drasi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...