Jump to content

Στημμενα Ματς ?


HardCoreIV

Recommended Posts

Εχει κανεις καμια εμπειρια με στημενα ματς? απο που αγοραζετε και ποσο εμπιστοι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Μια λέξη θα σου πω.

 

Παπατζιλίκια!

 

Μην εμπιστευτείς κανέναν ότι και να σου πει.

Και να ίσχυε κάτι τέτοιο (που δεν ισχύει), θα περίμενες να κάθεται να τα λέει από εδώ και από εκεί.....

Link to comment
Share on other sites

Μια λέξη θα σου πω.

 

Παπατζιλίκια!

 

Μην εμπιστευτείς κανέναν ότι και να σου πει.

Και να ίσχυε κάτι τέτοιο (που δεν ισχύει), θα περίμενες να κάθεται να τα λέει από εδώ και από εκεί.....

oute egw ta pisteua auta mexri mia fora pou lew " as to dokimasoume na doume " ena exw pw.. dn 3anadokimasa !!! xxaxaaxaxax

Link to comment
Share on other sites

sigoura mages? gt psaxnomai

 

Βάλε την λογική και θα καταλάβεις ότι είναι όλα αυτά είναι μια ωραία ιστορία ώστε οι αρμόδιοι να δέχονται ωραίες Paysafecards για το επόμενο στοίχημα τους.

 

oute egw ta pisteua auta mexri mia fora pou lew " as to dokimasoume na doume " ena exw pw.. dn 3anadokimasa !!! xxaxaaxaxax

 

:happyforever:  :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

έχω χάσει αρκετά από στημένο, και αυτό γιατί αρχικά μου έδωσε ένα δωρεάν και βγήκε. 

τι κάνουν?

 

έχουν ας πούμε μια σελίδα με 1000 μαλάκες και ένα ματς, όπου λένε ότι είναι στημένο...

στο δίνουν δωρεάν, αλλά πως? κάνουν 1000 συνδυασμούς , σε εσένα θα πει 3-1 , στον άλλον 4-0 κτλπ, λογικό είναι ένα από αυτά να βγει, εαν η απόδοση είναι μεγάλη , 

σε αυτόν που  θα κάτσει, την γάμησε.

 

γιατί? γιατί εσύ το πρώτο που θα σου δώσει θα το παίξεις με λίγα χρήματα για να "δοκιμάσεις" , το επόμενο όμως που θα πληρώσεις κιόλας , θα το παίξεις με πολλά , όπως έκανα εγώ. Και είχα πάρει στο κεφάλι μου άλλους πόσους φίλους.

 

Και στην τελική, εάν κάποιος είχε στημένο γιατί να στο δώσει εσένα για 50 και 100 ευρώ? ποντάροντας μπορεί να βγάλει τα 20σαπλάσια 

 

 

Γνώμη μου? ΜΗΝ δοκιμάσεις ποτέ, ειδικά από δήθεν σελίδες στο facebook

Link to comment
Share on other sites

επίσης ας μην ξεχνάμε οι παλιοί το μεροκάματο που είχε μαζέψει ο φαρνκ από το mxc με τα δήθεν στημένα, με απόδοση 2 και 3

Link to comment
Share on other sites

εγω ακολουθω αυτον τον τυπο https://www.facebook.com/%CE%92%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%BB%CE%B7%CF%82-%CE%93%CE%B5%CF%8E%CF%81%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B7%CF%82-100-918718744865466/?fref=ts ειναι πραγματικα επαγγελματιας παιχτης.Παρακολουθει καθημερινα τις αποδοσεις κ βρισκει ματσ για πονταρισματα.Επισης δν ζηταει λεφτα εχει την σελιδα για την πλακα του.

Link to comment
Share on other sites

εγω ακολουθω αυτον τον τυπο https://www.facebook.com/%CE%92%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%BB%CE%B7%CF%82-%CE%93%CE%B5%CF%8E%CF%81%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B7%CF%82-100-918718744865466/?fref=ts ειναι πραγματικα επαγγελματιας παιχτης.Παρακολουθει καθημερινα τις αποδοσεις κ βρισκει ματσ για πονταρισματα.Επισης δν ζηταει λεφτα εχει την σελιδα για την πλακα του.

 

Άλλο αυτό.....

Αυτό που κάνεις είναι κάτι το λογικό, σε σχέση με το να πληρώσεις κάποιον για "τάχα μου" στημένα ματς. Αυτά δεν υπάρχουν......

 

Link to comment
Share on other sites

Σου σκάει ο τυπάς και σου λέει δώσε μου 100€ και ξεκινάμε.

Όποιος τα ξαναείδε τηλεφώνα μου.

Σχετικά με στημένα εαν σε ενδιαφέρει να μάθεις και έχεις καμία ομάδα α-β εθνικής στον τόπο σου πιάσε πάρε-δώσε με κάνα παίκτη , σίγουρα θα έχει να σου πει.

1 χρονιά εγώ την είχα βγάλει πένα!

Link to comment
Share on other sites

Στο live αν παίζεις, βλέπεις πως πάει το match και κρίνεις.. Κανείς δεν γνωρίζει να σου πει πως το τάδε match είναι στημένο/πληροφορία. 
Αυτά υπάρχουν για να παίρνουν τα λεφτά απ'τον κόσμο. 
Υπάρχουν βέβαια άτομα που παρακολουθούν συνέχεια διάφορα match, γνωρίζουν τις επιδόσεις της κάθε ομάδας, και παίζουν. Άλλοι τα δίνουν free άλλοι ζητάνε λεφτά, όμως ποτέ δεν είναι 100% σίγουρο. 
Γιατί πολύ απλά, κρίνει ο ίδιος και παίζει. 

Παίζω που και που live, και άλλες θα βγάλω καλό μεροκάματο, άλλες θα χάσω την 5αρα Paysafecard. 

 

Δεν είναι δύσκολο να παρακολουθήσεις 2 match την ώρα που παίζουν και να κρίνεις. Υπάρχουν διάφορες επιλογές πονταρίσματος. Χρειάζεται υπομονή..

Link to comment
Share on other sites

έχω χάσει αρκετά από στημένο, και αυτό γιατί αρχικά μου έδωσε ένα δωρεάν και βγήκε. 

τι κάνουν?

 

έχουν ας πούμε μια σελίδα με 1000 μαλάκες και ένα ματς, όπου λένε ότι είναι στημένο...

στο δίνουν δωρεάν, αλλά πως? κάνουν 1000 συνδυασμούς , σε εσένα θα πει 3-1 , στον άλλον 4-0 κτλπ, λογικό είναι ένα από αυτά να βγει, εαν η απόδοση είναι μεγάλη , 

σε αυτόν που  θα κάτσει, την γάμησε.

 

γιατί? γιατί εσύ το πρώτο που θα σου δώσει θα το παίξεις με λίγα χρήματα για να "δοκιμάσεις" , το επόμενο όμως που θα πληρώσεις κιόλας , θα το παίξεις με πολλά , όπως έκανα εγώ. Και είχα πάρει στο κεφάλι μου άλλους πόσους φίλους.

 

Και στην τελική, εάν κάποιος είχε στημένο γιατί να στο δώσει εσένα για 50 και 100 ευρώ? ποντάροντας μπορεί να βγάλει τα 20σαπλάσια 

 

 

Γνώμη μου? ΜΗΝ δοκιμάσεις ποτέ, ειδικά από δήθεν σελίδες στο facebook

 

Νομιζω τα ειπες ολα, ευχαριστω, οντος αυτο ετυχε και σε εμενα, πληρωσα 50 ευρω και μου εδωσε ενα ματς 1/2 εβαλα εκει αλλα 30 ευρω και πηρα 700. μετα καυλωσα και στο επομενο ματς μου ζητησε 250 ευρω και αλλα 250 για οταν νικησω το ματς, του τα εδωσα μεσα στην καυλα μου γιατι μου μιλησε για πολυ καλες αποδοσεις και ειπε πως θα μου δωσει δυο ματς και πως θα βγαλω πολλα λεφτα, αλλα οταν του εδωσα τα λεφτα μετα μου ζητησε και αλλα... και... τωρα ειμαι μιον. δεν ξανα ασχολουμε!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει προγραμματάκι με τα 10 μεγαλύτερα πρωταθλήματα στην Ευρώπη (βάση κατάταξης της ΟΥΕΦΑ) που προσεγγίζει με την απόλυτη στατιστική το πιθανό αποτελέσμα (50% η πιθανότητα καθώς υπάρχει και ο παράγοντας τύχη) το ακολούθησα και είχε τρομερά υψηλά ποσοστά επιτυχίας.

Υπάρχει η BETA version και h full...

 

ΥΓ. Παίρνει σε συνάρτηση θέση στον πίνακα, παράδοση, τραυματισμούς κλπ και σου δίνει τα πιθανά tips 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock