Jump to content
  • 0

DEV ZHTHTAI gia C6 server


duracell

Question

L2 Athebaldt ekleise. O skopos einai loipon na anoiksei pali mono C6 PVP or oti allo. Protaseis perimenw ean exei kapios diathesi. Ta eksoda toy hosting ta kalyptw ola egw.

 

L2athebaldt@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

L2 Athebaldt ekleise.

 

 

Eklise xoriC kanena warning. Down to SiTe Down o serveR. etC sto akiro eno eixame piasei YSTERA apo toso kopo ta 100+ atoma.... kai gt? gia na ginei Inderlude? DlD den se katalaveno re oTi exaseC to reSpeCt olOn...pf.... kai na Ce po.... DlD OLA TA alla ATOMA p epezan ston server. kai DEN kseroun to MxC Forum. poC 8a enimero8oun? Gz FrOm Pho with love <3 ;)

 

 

TsP epidei akoma kaigOmai gia ton server p OLOI mazi ton sikosame { votes...ypostiriksi....}. simvoli~> http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?board=61.0 DeC poso yliko exei edo. tOsO yliko oste na psiseis 124124 atoma gia ton AtHe ;)

 

ToN server.... kanton oti 8es. { client enwo } . . . kalitera IL { etC pisteuo oti 8eloun oi perisoteroi... } alla InMyOpinion kalitera kanton HellBound.... poio diskola l2Phx kai tetia progs. OsO gia Gracia..... oxi kalitera. dn ftanei p dn exoume tosaaaaaa pragmata ston HB { attribute armors,kai alla polla } ama valeiC kai Gracia... new bugs 4 suRE ;)

 

Simvouli 2 ~~> MiN kanete pl to @!#$ SiSTiMa me t stars....... wtf dld Stars Wars. dn eixe PvP o server logon ton stars. ftaname sto simeio na pigainoume me JudiCaToR gia farm..... Dual_~_BoX...gia na farm dld.... i toulaxiston valte LOW stats sta mobs... { t misa apo prin }

 

Simvouli 3 ~~~> VaLte SaFe>15 MaX>25   OsTe etC dn 8a eXouN oi mage poli M.aTCk ;) poio normal.   75% ChanCe

 

Simvouli 4 ~~~~> Valte 2 FoRuM ModS kai 2 GmS p na PROSEXOUN ton server..... DlD atoma p diafimizoun allon server,pou spamaroun,pou zitane voithia apo touC GmS OXI OPOS TIN ALLIN FORA.... itane atoma OLYMPIAD kai eixan egkobisti apo DC KAI ZITOUSAN HelP apo gm..... 2 gm on....1 ora milousan.... touC egrafan NcC ;) ..... eprp na mpeno ego me ton SuMMoNeR na touC mazeuO... ValTE atoMA p einai apo palia ston server..... oXI AkirouC

 

Simvouli 5 ~~~~~> GiNe DoNaToR sto MxC forum.. na vlepeiC t meGAla exploiTS kai na t FiX ;)

 

O CaNDy efige? ..... einai p Ce OpIoN srv pigene.... 100+ atoma..... em afou ekane 15+ BAN tin imera... nCC ;)

 

Protaseis perimenw ean exei kapios diathesi.

 

OxI DN ksero apo DeV ;)

 

 

 

ElPizO na MpeiC sto ForuM Na deiC t repliEC..... kai OxI na gineiC ksana GhOsT...

 

Farewell

 

 

cu.

 

 

Ama thes eime egw pws mporoume na epikinonisoume?

 

Ox aMaN! OraIA aRXI kaname! ;)

 

L2athebaldt@gmail.com

 

Gt na to evala auto arage.... ::)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

me epitixia aposo evlepa 100+ppl kai itan ligo kairo kai eklise :-s!

 

 

gkouxou gkouxou gkouxou { vixo }  .... .... .... siga p itan ligo kairo. giro ston 1 xrono anixtos itan. me to zori ton kaname support {dld diname idees ston admin candy. report t bugs. kala min po gia t vote...} i mia vlakia ginotan meta tin alli. apo tin mia eixan xa8ei ola t opla sta kala ka8oumena { alla t epestrepsan. } apo tin alli eixan merika kala atoma 29+ ta skill touC { bug adena ftw :) }

 

 

 

kala min po...ton gm pou edose ton account tou s ena player ... xaxa kai mpike me ton gm char kai miraze Star Ornaments { t items p itheleC gia safe + }

 

vrm na thimi8o ti ginotan. aaaaa nai o Candy miraze 10 ban tin imera gia na kratietai se forma :D

 

As elpisoume na anoiksei :)

 

epezeC kai c athebaldt?

exw dwraki

 

8elo kai go! ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

epaiza kai ego Athebaldt apo to c6 pou itan  eixe posa bug mesa o server alla meta ena paidi ton eftia3e pou i3ere polu kala java  kai meta kati egine kai efigi alla  itan oraios server  kai  to 8ema einai oti  iperisoteri apo edomesa  otan anoigei enas server pou to paidi  den exei empiria kateftian  na tou kanoun <dwraki> opos eipe o Mafia_007 kai o XxRxX sorry ama prosbala  ta paidia alla apo oti blepo ayto  kanoun sorry kai pali.:P

Link to comment
Share on other sites

  • 0

epaiza kai ego Athebaldt apo to c6 pou itan  eixe posa bug mesa o server alla meta ena paidi ton eftia3e pou i3ere polu kala java  kai meta kati egine kai efigi alla  itan oraios server  kai  to 8ema einai oti  iperisoteri apo edomesa  otan anoigei enas server pou to paidi  den exei empiria kateftian  na tou kanoun <dwraki> opos eipe o Mafia_007 kai o XxRxX sorry ama prosbala  ta paidia alla apo oti blepo ayto  kanoun sorry kai pali.:P

 

panta kanoume dwrakia .. den afhnoume kanenan paraponemeno .. den kanei ... me katalabeneis

Link to comment
Share on other sites

  • 0

O server ekleise gt efyge to atomo p ton syntirouse. Egw logw family ypoxrewsewn dn mporousa na kanw tpt. Stenaxwrethika para poly gi ayto p egine alla dn itan apo to xeri mou guys. Eimai omws prothimos na kanw sponsor ton server ean yparxei kapios na to analavei. Ola ta eksoda einai dika mou. Ean tha einai C6, Hellbound, or Call of duty ;-)) dn exw provlima. Einai kathara thema tou developer.

 

Thanx anyway for the posts re boys.

Hope I C U around.

 

L2Athebaldt@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

gkouxou gkouxou gkouxou { vixo }  .... .... .... siga p itan ligo kairo. giro ston 1 xrono anixtos itan. me to zori ton kaname support {dld diname idees ston admin candy. report t bugs. kala min po gia t vote...} i mia vlakia ginotan meta tin alli. apo tin mia eixan xa8ei ola t opla sta kala ka8oumena { alla t epestrepsan. } apo tin alli eixan merika kala atoma 29+ ta skill touC { bug adena ftw :) }

 

 

 

kala min po...ton gm pou edose ton account tou s ena player ... xaxa kai mpike me ton gm char kai miraze Star Ornaments { t items p itheleC gia safe + }

 

vrm na thimi8o ti ginotan. aaaaa nai o Candy miraze 10 ban tin imera gia na kratietai se forma :D

 

epezeC kai c athebaldt?

8elo kai go! ;D

 

vsike file padou eiparxoun corrupt gm/s admins....eidika se servers p vriskis edw :) kai ta anevasi o kathe agnostos.....se aftous ginete o apolitos xamos! exo di pola :D sta matia m opos farmara......itan ena alo pedi :) erxete o gm tou to kani +30 opou itan kai to max! :)) gledia :))

 

se enan alon multiskill o alos xerotan p me exone se 2 sec.....ok SUPER HASTE Ftw leme! :) ala ti na kanis .....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

allo re paidia epeza k ego athebaldt apo tote pou htan C6 k stenoxori8ika para poly p ekleise gt ena 17 #@#$@$#@$ Candy psonistike me to 8ema tou server k ekane oti goustare...tcp..ego asxoloume me Developing k gia tin akribeia exo k diko m server...Psinomai agria na analabo ton athebaldt alla protimo na to skefto kala prota gt einai megalh eu8ini....Oso anafora gia kosmo mn anisixeite arxizo na to diadido apo TORA kiolas ;)....Oriste k to msn mou se periptosi p xreiasteite kati alexi16@windowslive.com ....athebaldt k pali athebaldt ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

areeeeeeeeeeeeeee duracell elpizo na me thimase ekleise etC sto akuro eixame ferei kosmo votes eixame mia xara ta phgainame katasrafhkan ola tspa twra na doume ti tha ginei elpizo na ginoun ola kl pali gt einai kai g....... ta server dld eixa porothei xD me legane ingame XxIIUnamedIIxX an me thimase kalos tspa guys as tn analavei kapios alexi dld telos xarhka pali, eixa stenaxwrethei otan ekleise gt eimastan mia xara +votes +community items :D ktlp tspa xarhka p s akousa na to les auto kai egw epishs tha elega kati gia interlude na ekanes kai meta vlepoume gia to mellon tou athebaldt

 

 

DURACELL FTWWWWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...