Jump to content

Δεν Μπορω Να Κανω Delete!


NaThymasaiMikrhMou

Recommended Posts

Παιδια δεν μπορω να κανω διαγραφη ενα φακελο..μου λεει οτι μπορει να ειναι ανοιχτο καπου αλου..αλλα οχι δεν το εχω καπου αλλου ανοιχτο.

 

2dke43t.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μπορω να κανω διαγραφη ενα φακελο..μου λεει οτι μπορει να ειναι ανοιχτο καπου αλου..αλλα οχι δεν το εχω καπου αλλου ανοιχτο.

 

2dke43t.png

ksekina na svineis ena ena ta arxia mesa apo ton fakelo system logika to arxio me ta fonts tha s vgazei pos ine anoixto kane auto pou s leo na deis pio arxio den mporei na s svisei kai meta termatise tin diergasia pou xrisimopiei auto to arxio kai svisto kai auto

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε task manager πήγαινε tab διεργασίες και δες καλά.

 

Αυτό εννοεί σε περίπτωση που αναρωτιέσαι...

Το βρίσκεις, και πατάς "Τέλος διεργασίας".

eXBXUuw.png

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

ksekina na svineis ena ena ta arxia mesa apo ton fakelo system logika to arxio me ta fonts tha s vgazei pos ine anoixto kane auto pou s leo na deis pio arxio den mporei na s svisei kai meta termatise tin diergasia pou xrisimopiei auto to arxio kai svisto kai auto

Το εκανα ετσι,οπως μου ειπες και μου εμεινε αυτο το αρχειο..αλλα δεν μπορω να το βρω στις διεργασιες.. :/

 

35015iu.png

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα ετσι,οπως μου ειπες και μου εμεινε αυτο το αρχειο..αλλα δεν μπορω να το βρω στις διεργασιες.. :/

Αν κάνεις ρεσταρτ το pc? Μένει ακόμη ανοιχτό?

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

Εάν υπάρχει ακόμα το πρόβλημα μπορείς να κατεβάσεις αυτήν την δωρεάν εφαρμογή http://www.filehippo.com/download_unlocker. Εάν δεν ξέρεις πως να την χειρίζεσαι τότε απλά δες το βίντεο και θα καταλάβεις.

Edited by Cy-Dreamer*
Link to comment
Share on other sites

Το εκανα ετσι,οπως μου ειπες και μου εμεινε αυτο το αρχειο..αλλα δεν μπορω να το βρω στις διεργασιες.. :/

 

35015iu.png

kanto apokopi kai epikolisi kapou allou kai des ama svinei meta o fakelos

Meta mpes sto system 32 mesa sto fakelo tou Windows Fonts kai svise tin gramatosira autin logika tin exei egatastisei mesa san sintomeusi

Link to comment
Share on other sites

Μην λέτε ασυναρτησίες ρε. Τα πράγματα είναι απλά.

 

Computer Panel > Appearance and Personalization > Fonts > Preview, delete κλπ

 

Μπες το αρχείο του system, στα υπόλοιπα fonts. Και διέγραψε το. 

Αφού το κάνεις, θα χρειαστεί να κάνεις και μια επανακίννηση.

 

Τόσο απλό.

 

Edit: Και να μην το διαγράψεις, δεν υπάρχει πρόβλημα.

Μπορείς στην επικόλληση του system από άλλο server να σου βγάζει ένα warning, το οποίο δεν χρειάζεται να του δώσεις σημασία.

Θα μπορείς να συνδεθείς κανονικά και χωρίς την τροποποίηση αυτού.

Edited by SirLionheart
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

to pathenw sinexeia... apla mpes mes sto fakelo, kanta ola delete. tha sou minei to font file. valto sto desktop, meta diegrapse to system kai vale alo. sto epomeno restart pou tha kaneis tha mporeseis na diagrapseis to font file ap to destop sou...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...