Jump to content

interlude [L2J]L2Ramon


PAC

Recommended Posts

Από τα Topic σου  Post σου κατάλαβα  τι πας να κάνης....

Πρώτα απ όλα τον server τον αγόρασες έτυμο χωρίς να έχεις καμία γνώση σε θέμα προγραμματισμού

δεύτερον δεν έχει ούτε ένα protection, αυτός που στον πούλησε δεν στα είπε όλα...ένα απλό pack σου έδωσε...

Τρίτον φαίνετε από τα Replay/post ότι δεν περνάς την ηλικία των 18 άρα ανώριμος... εγώ σαν παίχτης με πια προοπτικές να μπω?? Για να δω τους φίλους  σου Full Item και εμείς να φαρμάρουμε?  

Link to comment
Share on other sites

Από τα Topic σου  Post σου κατάλαβα  τι πας να κάνης....

Πρώτα απ όλα τον server τον αγόρασες έτυμο χωρίς να έχεις καμία γνώση σε θέμα προγραμματισμού

δεύτερον δεν έχει ούτε ένα protection, αυτός που στον πούλησε δεν στα είπε όλα...ένα απλό pack σου έδωσε...

Τρίτον φαίνετε από τα Replay/post ότι δεν περνάς την ηλικία των 18 άρα ανώριμος... εγώ σαν παίχτης με πια προοπτικές να μπω?? Για να δω τους φίλους  σου Full Item και εμείς να φαρμάρουμε?  

εγώ λέω να πας σχολείο και να αλλάξεις το nickname σου, εσύ τι λες;

Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να πας σχολείο και να αλλάξεις το nickname σου, εσύ τι λες;

Χωρίς να το θέλω να κάνω spam και τελειώνω εδώ θα ήθελα από την δεσποινίς που μου απάντησε ενώ είναι εκτός τόπου και χρόνου, γιατί να πάω σχολειό και γιατί να αλλάξω το όνομα μου.? φαντάζομαι είσαι κάποιος φίλος του διαχειριστή?  η απλά έχεις ψυχολογικά με το όνομα μου?

Edited by Kouloxeris
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να το θέλω να κάνω spam και τελειώνω εδο θα ήθελα από την δεσποινίς που μου απάντησε ενώ είναι εκτός τόπου και χρόνου, γιατί να πάω σχολειό και γιατί να αλλάξω το όνομα μου.? φαντάζομαι είσαι κάποιος φίλος του διαχειριστή?  η απλά έχεις ψυχολογικά με το όνομα μου?

Απλά δεν ξέρεις να γράφεις βασικές λέξεις σωστά και πως είναι έτσι το όνομα σου.. Και δεν έχω καμία σχέση με αυτόν, απλά μου την δίνει όταν κρίνεται ενώ δεν είστε καν καλύτεροι.

Link to comment
Share on other sites

Hello, first of all i will reply to all of you in english 
I  was playing with this nickname DOTA  many years and this is how  my old mates can find me again.
This is not my server, i'm a paid advertiser and the owner is paying for advertising + developing so i don't think that you'll find any corruptions or lack of protection since he  spends money  for his project
I can't understand why you did attack me , cause of my "nickname" and also why did you consider me as a  kid?
 

Edited by Tml.Viastis.Gr
Link to comment
Share on other sites

Από τα Topic σου  Post σου κατάλαβα  τι πας να κάνης....

Πρώτα απ όλα τον server τον αγόρασες έτυμο χωρίς να έχεις καμία γνώση σε θέμα προγραμματισμού

δεύτερον δεν έχει ούτε ένα protection, αυτός που στον πούλησε δεν στα είπε όλα...ένα απλό pack σου έδωσε...

Τρίτον φαίνετε από τα Replay/post ότι δεν περνάς την ηλικία των 18 άρα ανώριμος... εγώ σαν παίχτης με πια προοπτικές να μπω?? Για να δω τους φίλους  σου Full Item και εμείς να φαρμάρουμε?  

Tragic....

Link to comment
Share on other sites

2015

still using l2jfrozen

still unable to edit anything as simple as startup messsages

still trying to be 2007 server

still contributing to what i call the 'greek pandemic' 

still trying to rip morons off by selling clean l2jfrozen packs for 10+ euros hoping so you can use that money and buy a fucking mcdonalds or something

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock