Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Είναι ηχοσύστημα, σε παρακαλώ. Και να μη ξέρω τι κάνεις, ξέρω τι θα μπορούσε να κάνει κάποιος με ηχοσύστημα 50.000 ευρώ.

και σου ξαναλεω εχεις δικιο αλλα ειναι θεμα ποιοτητας μουσικης, εσυ αμα δεν ακους κλασικη μουσικη κλπ μπορει να μην το αντιλαμβανεσαι αλλος ομως που ακουει bocelli, ill divo, sarah brightman κλπ καταλαβαινει την διαφορα..

αν ειχες δικιο εδω δεν θα υπηρχε και το high fidelity

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Όλοι τραβέλια και πούστηδες έχετε γίνει;

Αλλοι γλειφουν την Katherine για gold member ομως( βλεπε JaharakaL) 

Link to comment
Share on other sites

Αλλοι γλειφουν την Katherine για gold member ομως( βλεπε JaharakaL) 

Όταν ήμουν mod εδώ η Katherine ανέβαζε τσόντες στο VIP section και έγραφε for JaharakaL

Link to comment
Share on other sites

Όλοι τραβέλια και πούστηδες έχετε γίνει;

mpa malon kana 2 einai aytoi pou den exoyn gini ... ( den eisai se aytoys toys 2 )

Link to comment
Share on other sites

και σου ξαναλεω εχεις δικιο αλλα ειναι θεμα ποιοτητας μουσικης, εσυ αμα δεν ακους κλασικη μουσικη κλπ μπορει να μην το αντιλαμβανεσαι αλλος ομως που ακουει bocelli, ill divo, sarah brightman κλπ καταλαβαινει την διαφορα..

αν ειχες δικιο εδω δεν θα υπηρχε και το high fidelity

Το ότι κάποιος είναι ολομαστούρωτος και φτιάχνει ένα καλώδιο που αποφασίζει να το πουλήσει 2.500ε δε σημαίνει πως αυτομάτως τον κάνει να έχει δίκιο ή είναι σωστό.

Σαν να μου λες πως δεν υπάρχει η έννοια του υπερκαταναλωτισμού και των overpriced προϊόντων.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι κάποιος είναι ολομαστούρωτος και φτιάχνει ένα καλώδιο που αποφασίζει να το πουλήσει 2.500ε δε σημαίνει πως αυτομάτως τον κάνει να έχει δίκιο ή είναι σωστό.

Σαν να μου λες πως δεν υπάρχει η έννοια του υπερκαταναλωτισμού και των overpriced προϊόντων.

Ισχυει αλλα εδω δεν μιλαμε για apple η για υπολογιστες μιλανε για ποιοτητα βαση υλικου και κατασκευης. Φυσικα οταν πας να αγορασεις ενα τετοιο πραγμα

καθεσαι σε ενα studio που εχουνε οργανωση και ακους με τις ωρες κομματια μαζι με αλλους 10-15 καιμετα απο κανενα 2μηνο αποφασιζεις που χανει το καθε καλωδιο κλπ

 

αν πιστευεις οτι μπαινεις σε καταστημα δινεις λεφτα για 1 τετοιο καλωδιο πας σπιτι και ακους μουσικη οκ παω πασο αλλα δεν ειναι ετσι οπως τα εχεις στο μυαλο σου. Αμα θες να δεχτεις αυτο που σ λεω

καλως αλλιως οκ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...