Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ε ρε GriSoM που σας χρειάζεται αφού παραπονιέστε για τα τωρινά ban.

einai wannabe grisom olloi tous h monh diafora oti dn kseroun na diaxirizode ena forum

Edited by iSquid
Link to comment
Share on other sites

einai wannabe grisom olloi tous h monh diafora oti dn kseroun na diaxirizode ena forum

Πάντως δε θα το ξεχάσω ότι το perma που μου χε ρίξει μου το χε βγάλει αυτός ο ίδιος αφού με έκανε add msn και με ενημέρωσε.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δε θα το ξεχάσω ότι το perma που μου χε ρίξει μου το χε βγάλει αυτός ο ίδιος αφού με έκανε add msn και με ενημέρωσε.

egw akoma banned eimai  :poker face:

Link to comment
Share on other sites

glutosame apo ton grisom kai pesame ston MeVsYou , auta einai.

 

Μην γκρινιάζεις μώρε.... Δεν κουράστηκες;;;

 

Έχεις ένα κάρο accounts, εκ των οποίων αν όχι όλα, τα περισσότερα από αυτά είναι banned ή chat banned.

Πρόσφατο παράδειγμα το ๖ۣۜYoung ๖ۣۜthug και τώρα θυμήθηκες το account Cray-z.

 

Δεν αναρωτιέσαι αν κάνεις εσύ κάτι λάθος από τα να κάθεσαι και να γκρινιάζεις. Λες τα δικά σου, βρίζεις και κάποια στιγμή θα φας ban. Και μετά θα μου λες πάλι ότι με έκανες ban/chat ban χωρίς warning.

Link to comment
Share on other sites

Μην γκρινιάζεις μώρε.... Δεν κουράστηκες;;;

 

Έχεις ένα κάρο accounts, εκ των οποίων αν όχι όλα, τα περισσότερα από αυτά είναι banned ή chat banned.

Πρόσφατο παράδειγμα το ๖ۣۜYoung ๖ۣۜthug και τώρα θυμήθηκες το account Cray-z.

 

Δεν αναρωτιέσαι αν κάνεις εσύ κάτι λάθος από τα να κάθεσαι και να γκρινιάζεις. Λες τα δικά σου, βρίζεις και κάποια στιγμή θα φας ban. Και μετά θα μου λες πάλι ότι με έκανες ban/chat ban χωρίς warning.

Ksana akuri apadisi , apofeugeis na mou apadiseis an sebese tous kanones..Logiko afou eisai moderator mono gia na to pezeis eksousia.

To young thug to ekane report o romeo oti einai klemeno , vlepeis dn uparxoun ligoi blakes sto mxc.

Phgene tora na kaneis kanena middleman service,to mono pragma pou boreis na kaneis gia to mxc pou kai auto fail einai.

Edited by iSquid
Link to comment
Share on other sites

Ksana akuri apadisi , apofeugeis na mou apadiseis an sebese tous kanones..Logiko afou eisai moderator mono gia na to pezeis eksousia.

To young thug to ekane report o romeo oti einai klemeno , vlepeis dn uparxoun ligoi blakes sto mxc.

Phgene tora na kaneis kanena middleman service,to mono pragma pou boreis na kaneis gia to mxc pou kai auto fail einai.

 

Απορώ γιατί μπαίνω στην διαδικασία να σου απαντήσω αφού γνωρίζω εκ των προτέρων ότι οι απαντήσεις που θα λάβω δεν θα είναι ανάλογες.

 

Μπορείς να πεις ότι θέλεις μιας και αποχωρώ από την συζήτηση (μην ξεφύγεις όμως...γιατί ξέρεις τι ακολουθεί). Άντε, καλό μεσημέρι.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ γιατί μπαίνω στην διαδικασία να σου απαντήσω αφού γνωρίζω εκ των προτέρων ότι οι απαντήσεις που θα λάβω δεν θα είναι ανάλογες.

 

Μπορείς να πεις ότι θέλεις μιας και αποχωρώ από την συζήτηση (μην ξεφύγεις όμως...γιατί ξέρεις τι ακολουθεί). Άντε, καλό μεσημέρι.

Pigene krupsou stin spoilia sou na min fas allo kraksimo etsi bravo.

Link to comment
Share on other sites

Ksana akuri apadisi , apofeugeis na mou apadiseis an sebese tous kanones..Logiko afou eisai moderator mono gia na to pezeis eksousia.

To young thug to ekane report o romeo oti einai klemeno , vlepeis dn uparxoun ligoi blakes sto mxc.

Phgene tora na kaneis kanena middleman service,to mono pragma pou boreis na kaneis gia to mxc pou kai auto fail einai.

Θέλω να απαντήσω εδώ, γιατί έχω γνώμη απέναντι στον MeVsYou.. 

Πέρσι κάτι είχε γίνει, δεν χρειάζεται να μπω σε λεπτομέρειες, και έφαγα Chat Ban. Έστειλα ήρεμα στον MeVsYou, και λύσαμε το θέμα.. Ακόμη και ας έφταιγα και το ξέραμε και οι δύο.

Δεν μου φάνηκε ποτέ για άτομο που είναι στα @@ του εντελώς και το παίζει εξουσία.

Δεν βγάζεις κάτι απαντώντας κατά αυτόν τον τρόπο. Το μόνο που καταφέρνεις είναι η διαφορά ανάμεσά σας να αυξηθεί κι'άλλο και να μην βρεις ποτέ έναν τρόπο να συζητήσετε για το ban/chat ban.

Λίγοι Mods είναι αυτοί που αξίζουν στο forum. Άλλοι έχουν φύγει, και αυτοί που έχουν παραμείνει από αυτούς που αξίζουν είναι μετρημένοι στα δάκτυλα ενός χεριού. 

Δεν έχω κάποιον λόγο να γλείψω τον MeVsYou ή κάποιον άλλον, αλλά τα πράγματα πρέπει να λέγονται όπως είναι.

 

Εγώ το μόνο παράπονο που έχω, είναι ότι κάποιοι δεν εκτίμησαν τα χρόνια που είμαι εδώ και δεν προκάλεσα ποτέ. Δεν έχει σημασία σε τι αναφέρομαι.

Αυτά ήθελα να γράψω. Χωρίς να σου δίνω δίκιο ή άδικο! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...