Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ζητάτε σεβασμό όταν εσείς οι ίδιοι δεν σέβεστε τίποτα. Βλέπεις ότι δεν μιλάω πάντα και κάποιοι συνεχίζουν. Ε δεν θα είναι πάντα έτσι.

Να σε ρωτησω κατι? Και ισως ειναι η 1η κ τελευταια φορα που μιλαω ετσι σε εσενα γιατι συνηθως σε πειραζε και σε τρολλαρω οπως τους αλλους ειδικα στα private :S

 

Σε σεβομαι και τον MeVsYou ? σας εβρισα? Οχι.. Εκανα κατι προσβλητικο? Οχι.. σας τρολλαρα? Ναι.. ηταν με μετρο? Ναι..  alright μεχρι εδω?

 

Ο κυριος sectone που κανεις απο σας δεν εχει κανει 1 warning σαυτο το παλικαρακι γιατι να γυρισει ελευθερος και να λεει βλακιες του τυπου: ο βλακας ο accessDenied, το ανεγκεφαλο παιδακι, βαλε rights και σκαστου μια ban ip 

και να μου σβηνει τα σχολια επειδη δεν του αρεσε η κρητικη (μην πιασουμε το κομματι της ειρωνιας το χανετε ολοι) για πες μου ... 

Εγω αμα πω τον sectone βλακα τωρα θα φαω 1 ωραιο chat ban η κ μονιμο ban αυτος γιατι να μ λεει βλακα ανεγκεφαλο παιδακι?

 

Βλεπεις σας μιλαω ολους σοβαρα τωρα δεν τρολλαρω δεν χλευαζω σας δινω ευκαιρια να μου μιλησετε σοβαρα και περιμενω απαντηση. 

Αν εσυ η καποιος εδω τωρα γυρισει ομως και μου πει "σκασε" η παρομοια κουβεντα μην περιμενεις εγω να παραμεινω serious Justice ολα ειναι σχετικα,..

 

Α και Justice επειδη αρκετοι μου εχουνε ζητησει βοηθεια και ειμαι υπερβολικα σοβαρος με το καθενα σε περιπτωση που αμφιβαλεις οτι ακομη και mods μου εχουν ζητησει help

και δεχτηκα ΔΩΡΕΑΝ κανε μου 1 pm σε προκαλω τωρα να δεις εικονες (γιατι δν εκθετο κοσμο) και αμα ειναι ψεματα ριξε μου επιτοπου ενα ban 3μηνο. 

αυτο μονο κ μονο για το σεβασμο. Για να δεις οτι σεβομαι το καθενα εδω μεσα αν δεν γραφει μαλακιες και δεν ειμαι κανενα 5χρονο που απλα τρολλαρω το καθενα γιατι βαριεμαι.

 

Στειλε pm τωρα αμα θες περιμενω.

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Κανεις 1 λαθακι εδω αλλα δεν θα κατσω να δωσω ονοματα κλπ αμα θελουν αυτοι που ξερουν και βλεπουν τωρα τι γραφω ας πουνε.. Ξερουν μεχρι και MODS εδω μεσα που μου εχουν ζητησει βοηθεια σε αρκετα θεματα

οτι βοηθαω κ οταν βοηθαω ειμαι 100% serious ουτε τρολλ ουτε μαλακιες τπτ (μιλαω για μενα τωρα ετσι δεν αναφερομαι σε αλλους).

 

Το τρολλ κομματι η αυτο που δειχνω σε εσενα ειναι 1 κομματι του εαυτου μου που δεν προκειται να σεβαστει ατομα εφοσον κανουν μαλακιες. Τι να κατσω να αναλυσω, εσενα που εκραζες ολο το κοσμο? Τις μαλακιες του ελφο? Το sectoneArt που μου σβηνει σχολια κ με βριζει σε αλλους? τον Thunder? τον ποιον? πες μου 1 ατομο εδω μεσα που πρεπει εγω να μην τρολλαρω και να σεβαστω και θα σου πω οκ ρε μαλακα xdem εχεις δικιο το βουλωνω.

 

Απο την αλλη και σοβαρος να εισαι παω στοιχημα xdem και μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο οτι θα εχεις παντα 1 λογο να βρισεις.. θες να ειμαι serious τις επομενες 10 μερες και αν δεις οτι παλι θα εχεις λογο να μου την πεις οτι και να κανω? Οποτε μην λες για τρολλερς κλπ, αν αυτα τα ατομα που τρολλαρουν οπως κ εγω ακομη και στα private και στη ζωη τους ειναι τρολλερ και αποτυχιες οκ τοτε εχεις δικιο αλλα το τρολλ κομματι για μενα θα παραμενει στο public εκει που βλεπω οτι υπαρχουν τα ζα.

 

Οκ αυτο το κομματι? Κανεμε add οτι ερωτηση εχεις για Unreal να δεις ποσο σοβαρα μπορω να κατσω να μιλησω σε ενα ατομο κ μετα ελα εδω κ γραψε μου μια παραρια να δεις ποση ωρα θα καθομαι να σε τρολλαρω

 

i malakia einai oti esy den exeis diksei simperifora troller pou einai mia simperifora pou apex9anome, esy exeis diksei simperifora ka9isterimenou diladi elaxistis simasias

Link to comment
Share on other sites

i malakia einai oti esy den exeis diksei simperifora troller pou einai mia simperifora pou apex9anome, esy exeis diksei simperifora ka9isterimenou diladi elaxistis simasias

οκ το δεχομαι αλλα οπως ειπα ορισμενοι εδω μεσα το ζητανε, εσυ εκατσες ποτε να μιλησεις σοβαρα μαζι μου? οχι αρα μην εχεις γενικη εικονα για σενα απο τις μαλακιες που λεω.

 

σου στελνω κατι σε pm να δεις ποσο "τρολλ" ειμαι σε ατομα που μιλανε οκ

Link to comment
Share on other sites

Ζητάτε σεβασμό όταν εσείς οι ίδιοι δεν σέβεστε τίποτα. Βλέπεις ότι δεν μιλάω πάντα και κάποιοι συνεχίζουν. Ε δεν θα είναι πάντα έτσι.

Και με το ban φίλε τι θα βγει? Θα ξανά μπει με άλλο username, και θα είναι ακόμη πιο εξαγριωμένος να βρίσει.. Και αυτό θα γίνεται συνέχεια.. 

Η λύση είναι να επαναξετάσετε αυτούς που έχετε σαν Mod, γιατί όταν λένε "πάρε ban permission για ένα μισάωρο", εξαγριώνει και εμένα ακόμη που δεν με ενδιαφέρει..

Έτσι, αυτό το θέμα θα γίνει θέμα στο spam section, άλλοι θα έχουν άλλες απόψεις, και κάποιοι θα βρίσουν τους άλλους κτλπ κτλπ.. (Ένα απλό παράδειγμα ήταν αυτό).

 

Δεν λέω ότι υπάρχουν πολλά πράγματα να κάνετε για να γίνει το forum καλύτερο, να υπάρχει περισσότερος σεβασμός ή κάτι, αλλά τουλάχιστον δείξτε ενδιαφέρον από πλευρά σας. 

Και δεν είναι πάντα σωστή κίνηση ένας προβιβασμός σε έναν πιο έμπειρο, όταν ο λιγότερο έμπειρος έχει χαρακτήρα που θα κάνει 5-10 άτομα περισσότερα να σεβαστούν που μπαίνουν εδώ μέσα ή σε κάποιο section.. 

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω κατι? Και ισως ειναι η 1η κ τελευταια φορα που μιλαω ετσι σε εσενα γιατι συνηθως σε πειραζε και σε τρολλαρω οπως τους αλλους ειδικα στα private :S

 

Σε σεβομαι και τον MeVsYou ? σας εβρισα? Οχι.. Εκανα κατι προσβλητικο? Οχι.. σας τρολλαρα? Ναι.. ηταν με μετρο? Ναι..  alright μεχρι εδω?

 

Ο κυριος sectone που κανεις απο σας δεν εχει κανει 1 warning σαυτο το παλικαρακι γιατι να γυρισει ελευθερος και να λεει βλακιες του τυπου: ο βλακας ο accessDenied, το ανεγκεφαλο παιδακι, βαλε rights και σκαστου μια ban ip 

και να μου σβηνει τα σχολια επειδη δεν του αρεσε η κρητικη (μην πιασουμε το κομματι της ειρωνιας το χανετε ολοι) για πες μου ... 

Εγω αμα πω τον sectone βλακα τωρα θα φαω 1 ωραιο chat ban η κ μονιμο ban αυτος γιατι να μ λεει βλακα ανεγκεφαλο παιδακι?

 

Βλεπεις σας μιλαω ολους σοβαρα τωρα δεν τρολλαρω δεν χλευαζω σας δινω ευκαιρια να μου μιλησετε σοβαρα και περιμενω απαντηση. 

Αν εσυ η καποιος εδω τωρα γυρισει ομως και μου πει "σκασε" η παρομοια κουβεντα μην περιμενεις εγω να παραμεινω serious Justice ολα ειναι σχετικα,..

 

Α και Justice επειδη αρκετοι μου εχουνε ζητησει βοηθεια και ειμαι υπερβολικα σοβαρος με το καθενα σε περιπτωση που αμφιβαλεις οτι ακομη και mods μου εχουν ζητησει help

και δεχτηκα ΔΩΡΕΑΝ κανε μου 1 pm σε προκαλω τωρα να δεις εικονες (γιατι δν εκθετο κοσμο) και αμα ειναι ψεματα ριξε μου επιτοπου ενα ban 3μηνο. 

αυτο μονο κ μονο για το σεβασμο. Για να δεις οτι σεβομαι το καθενα εδω μεσα αν δεν γραφει μαλακιες και δεν ειμαι κανενα 5χρονο που απλα τρολλαρω το καθενα γιατι βαριεμαι.

 

Στειλε pm τωρα αμα θες περιμενω.

 

1: Δεν είπα πως με έβρισες.

2: 2 post που είχαν διαγραφεί και τα είδα ήταν τύπου να δείξεις ότι εσύ είσαι καλύτερος από αυτόν δεν είδα κάποια κριτική.

3: Στείλε link να δω που σε έβρισε και έφυγε.

4: Φαίνεται ο καθένας πότε είναι σοβαρός και πότε όχι . 

Link to comment
Share on other sites

1: Δεν είπα πως με έβρισες.

2: 2 post που είχαν διαγραφεί και τα είδα ήταν τύπου να δείξεις ότι εσύ είσαι καλύτερος από αυτόν δεν είδα κάποια κριτική.

3: Στείλε link να δω που σε έβρισε και έφυγε.

4: Φαίνεται ο καθένας πότε είναι σοβαρός και πότε όχι . 

1. Ουτε εγω ειπα οτι με εβρισες λελ..

2. Πηγαινε στο spam session εκανα topic γιαυτο θα το δεις sectone σκληροπυρηνικος λεγεται. 1 απο τις μαλακιες που λεει για μενα απο τοτε που του εγραψα τα σχολια 

3. I know αλλα στο public ολοι λενε μαλακιες... δεν μπορω να δειξω σοβαροτης

Link to comment
Share on other sites

ka9ese kai asxolise me ton Universe sovara twra?

Δεν ασχολουμε με τον Universe ουτε ζητησα εγω να φαει demote η τιποτα, μου τ σπαει ο τροπος του και το γεγονος οτι ειναι ανωτερος απο μενα και εχει δικαιωμα να λεει οτι θελει που αν πω εγω θα φαω απλα 1 Σεξυ ban.

Ητααν απλα μια απαντηση στο "σεβασμο".

Link to comment
Share on other sites

Και με το ban φίλε τι θα βγει? Θα ξανά μπει με άλλο username, και θα είναι ακόμη πιο εξαγριωμένος να βρίσει.. Και αυτό θα γίνεται συνέχεια.. 

Η λύση είναι να επαναξετάσετε αυτούς που έχετε σαν Mod, γιατί όταν λένε "πάρε ban permission για ένα μισάωρο", εξαγριώνει και εμένα ακόμη που δεν με ενδιαφέρει..

Έτσι, αυτό το θέμα θα γίνει θέμα στο spam section, άλλοι θα έχουν άλλες απόψεις, και κάποιοι θα βρίσουν τους άλλους κτλπ κτλπ.. (Ένα απλό παράδειγμα ήταν αυτό).

 

Δεν λέω ότι υπάρχουν πολλά πράγματα να κάνετε για να γίνει το forum καλύτερο, να υπάρχει περισσότερος σεβασμός ή κάτι, αλλά τουλάχιστον δείξτε ενδιαφέρον από πλευρά σας. 

Και δεν είναι πάντα σωστή κίνηση ένας προβιβασμός σε έναν πιο έμπειρο, όταν ο λιγότερο έμπειρος έχει χαρακτήρα που θα κάνει 5-10 άτομα περισσότερα να σεβαστούν που μπαίνουν εδώ μέσα ή σε κάποιο section.. 

Κάνεις δεν έχει δικαιώματα για ban εκτός από εμάς του 3. Οι υπόλοιποι έχουν ένα απλό mark as spammer . Δεν έχω κάνει τίποτα που να προσβάλλει κανέναν . Αλλά όταν σου έρχεται εδώ ο κάθε άσχετος και πάει να σου την πει δεν δίνεις σημασία . Μετά σε καβαλάει από πάνω . Ας κάνουν άλλο account λοιπόν. Ban δεν ρίχνω αλλά όταν τρώγεται και παίζει με την υπομονή μου ο άλλος δεν θα κάτσω να τον ανεχτώ ούτε θα του σβήσω post και καλά δεν έγινε τίποτα. Είμαι χρόνια στο κουρμπέτι και ξέρω πως πάνε αυτά . Και από πιο υψηλή θέση.

Link to comment
Share on other sites

Justice σου εστειλα μια εικονα σε private για να δεις ποσο helparw κ ποσο σοβαρος μπορω να γινω σε ατομα που μ μιλανε σοβαρα.. 

δεν δειχνω private κλπ σε public για να μην εκθεσω αλλα κτλβες νμζ.. σκεψου οτι αυτο το κανω 30 ατομα καθε μερα.. 

 

ακομη πιστευεις οτι ειμαι ενας που απλα περναει την ωρα του να τρολλαρι μονο? 

Link to comment
Share on other sites

ela kane ban ton access to exei gamisei me tis ek8eseis.

... whatever ας μου ριξει ban.. αν ειναι λογος να φαω ban επειδη γραφω πολυ οκ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολουμε με τον Universe ουτε ζητησα εγω να φαει demote η τιποτα, μου τ σπαει ο τροπος του και το γεγονος οτι ειναι ανωτερος απο μενα και εχει δικαιωμα να λεει οτι θελει που αν πω εγω θα φαω απλα 1 Σεξυ ban.

Ητααν απλα μια απαντηση στο "σεβασμο".

 

 

Μην θεωρείς ότι κάποιος είναι ανώτερος από κάποιον άλλον. Ο "ανώτερος" κάποιες φορές κρίνεται περισσότερο από τους άλλους.

Link to comment
Share on other sites

to na brisis ti katalabeneis ???  piso ap tin o8oni eisai magkas na brisis piso ap tin o8oni tou pc ??? alla mikros einai den to pare3igo ... an eixe ta @@ 8a m ta elege apo mprosta ... 

 

10i5gms.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Posts

    • DISCORD : utchiha_market telegram : https://t.me/utchiha_market SELLIX STORE : https://utchihamkt.mysellix.io/ Join our server for more products : https://discord.gg/hood-services https://campsite.bio/utchihaamkt  
    • Server Rates: » Xp 500x. » Sp 500x. » Aden 500x. » Drop 1x. » PartyXp 2x. » PartySp 2x. » Starting character level -61. Enchant rates: » Safe enchant +4. » Blessed and simple scrolls max enchant (+16). » Crystal scrolls max enchant (+20). » Simple enchant scrolls chance – 65%. » Blessed enchant scrolls chance – 100%. » Crystal enchant scrolls chance – 50% Augmentations: » Mid life stone skill chance – 5%. » High life stone skill chance – 10%. » Top life stone skill chance – 20%. » Augments 1+1 Unique features: » Main town – Giran » Automatic-Manual Potions. » Working 2 castle sieges. (Giran-Aden) » SPS cancel lasts 10 seconds and than buffs come back. » Stackable scrolls, lifestones, book of giants. » Unique pvp zone » More then 11 active raid bosses. » Wedding system. » Unique farming areas. » Npc skill enchanter. » Full npc buffer with auto buff. » Max count of buffs – 55. » Max subclasses – 4. » Free and no quest class change. » Free and no quest sub class. » Raid boss drop nobless item. » No weight limit. » Unique protection anti-hwy armor for archers/daggers etc. » Ingame password change. » Top pvp/pk/online ranks NPC. » Unique monsters & NPC. » Interlude retail skills. » Server up-time [24/7] [99]%. » Perfect class balance (all class can kill all class depending on players skill and setup knowledge,gear,augmentations). » Announcements on double kills triple kills etc. » Announcements on Grand Boss death , with the name of the killer as well as clan name of the player. » Information Npc in game with all servers infromations. Custom server gear : 1). Titanium Armor Lv.1 2). Epic Armor Lv.2 3). Epic Weapons-Kamikaze-Black S grade (Same Stats) 4). Demonic-Angelic Wings-Baium Hair-Custom Accessories (SameStats) 5). Custom Fighter/Mage tattoo Lv1-Lv2-Lv3 6). Shirt (STR,CON,INT +1) 7). Custom Shields Server Commands: .tvtjoin .tvtleave – Join or leave tvt event. .ctfjoin .ctfleave – Join or leave ctf event. .dmjoin .dmleave – Join of leave dm event. .online – current online players count. .repair – repairs stuck character in world. .menu – opens online menu panel. .exit – PVP zone exit in case you are bullied. .changepassword - Opens online menu then u can change ur password in game. .farm - Enable/disable autofarm Event system: » TVT event » CTF event » DM event » Tournament Event » Party Zone » Unique event shop. Olympiad game: » Retail olympiad game. » Competition period [1] week. » Olympiad start time [18:00] end [00:00] GMT+2. » New Heroes every Sunday.
    • Tomorrow grand opening lests go 🙂 
    • New season of Warfire X150 has been postponed to September 28th.
  • Topics

×
×
  • Create New...