Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

50 ατομα + λενε μαλακιες δηλαδη? Ελα σε παρακαλω... κανεις μπαμ απο τη φατσα τι σοι τσιρκο εισαι..

Γιαυτο οταν σε ειδα 1η φορα απλα σταματησα να μαλωνω μαζι σου και σε τρολλαρω. Και τι μπουνιες να παιξεις μωρη ολο λογια εισαι.

Μπηκες στο maxcheaters πριν 1.5 μηνα σαν "ρωσσος" και καλα χακερ και εγινες ρεζιλι και το γυρισες σε τρολλερ που σπαμμαρι 3 σελιδες μονος. Απο τοτε καθεσαι και λες οτι χακαρις fbi ποσταρις οτι μαλακιες προγραμματα βρισκεις απο ρωσσικα φορουμ χακινγ site οπως η παπαρια πανω που εδειξες.. μεχρι τωρα οτιε χεις δειξει εγω κ bravetobe στα εχουμε στειλει απο κατω οτι σαν λινκ (sources, programs, ) που λες οτι τα εκανες εσυ.

Εισαι απλα ρεζιλι απο μονος σου. Ψεματα ολα τα παντα κοροιδευεις τονε αυτο σου δεν εχεις ιδεα απο υπολογιστες, προγραμματισμο, δικτυα τιποτα.

Ενα χοντρο μπαζο τριχωτο και ανανδρο αγορακι που δεν εχει φιλους και χανει την ωρα του εδω μεσα.. και γιωργακι ασε τις μπουνιες γιατι τελευταια φορα

σε ειδαμε χωρις δοντια και με μαυρισμενο ματι.. δεν σε παιρνει. 

 

Επισης χωρις να λες μαλακιες αν ΟΝΤΩΣ θες να με δεις απο κοντα για να δεις οτι δεν λεω ψεματα και μαλακιες, στειλε μου ενα μυνημα private να βρεθουμε για πλακα 5 λεπτα να δεις και το υψος μου και το σωματυπο μου και οτι αλλο θες. απο εκει κ περα κατι αλλο δεν μπορων να κανω για σενα. αν εσυ εισαι no lifer θα συνεχισεις να χλευαζεις και με αυτο απλα μου δεινεις ++.. Ξερεις  πολυ καλα οτι οτι λεω ειναι πραγματικοτητα και ας πεις το αντιθετο. Δεν εχεις τπτ εναντιων μου παρα μονο τις φωτογραφιες μου. Κοροιδευεις το υψος μου και ακομη κ οταν σε ρωταω αν θες να μ δεις απο κοντα παλι κοροιδευεις που σημαινει οτι αποφευεις την ερωτηση μου.

 

Τελος παντνω σ ειπα ψευτης δεν ειμαι ουτε κρυβομαι.. δεν μιλαω για ξυλο κ μαλακιες.. μονο να μ δεις απο κοντα να δεις οτι δεν λεω παπαριες.. Οποτε θες private 

EGW NA SOU STEILW PM RE ANAPIRE ?? APO TIN STIGMI POU PHGES KAI RWTISES TON JUSTICE POU MENW EPREPE NA EISAI IDI EDW NA SE GLEDAW AFOU KSEREIS POU MENW GIATI DN ERXESE??PES MOU ESU POU MENEIS KALHTERA.

 

se 1 mhna tha eimai athina

Edited by Ƭhυɴdεгѕqυαd
Link to comment
Share on other sites

EGW NA SOU STEILW PM RE ANAPIRE ?? APO TIN STIGMI POU PHGES KAI RWTISES TON JUSTICE POU MENW EPREPE NA EISAI IDI EDW NA SE GLEDAW AFOU KSEREIS POU MENW GIATI DN ERXESE??PES MOU ESU POU MENEIS KALHTERA.

 

se 1 mhna tha eimai athina

Σου δινω 1 ωρα να ποσταρις επισημα quotee η φωτο που ζηταω απο το Justice η απο καποιον γενικα που μενεις

να δεις ποσο ψευτης εισαι

 

Justice <- σου ζητησα εγω ποτε τπτ για τον thunder ακα vorgin ?

Γινεσαι ρεζιλι απο μονος σου και λες ψεματα και για τον Justice LEL

δεν το περιμενα αυτο ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ κινηση .. εχασες ξανα.

 

η ωρα ειναι 23:21 μεχρι τις 24:21 να εχεις ποσταρι τη φαση που ζηταω απο τον Justice που μενεις. αλλιως θα σου ποσταρω αυτο το guote μεχρι να παρατησεις τη ζωη σου ψευτη χακερ

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα edited post.Πρεπει να τρελαινεσαι να μου απαντας οταν ουτε καν δεν αναφερομαι σε σενα αλλα πεταγεσαι σε πορδη αφρικανικης ακριδας.Δεν σε αποκαλεσα τσουρεκι. Τσουτσεκι σε ειπα. Στα @@ μου αν με ξερουν η οχι στο mxc.LOL. Μην παρουμε δοξα απ το domain σου.Ο λογος που απανταω σε μερικα ποστς ειναι διοτι δεν εχω τι να κανω αυτη τη χρονικη στιγμη που ειπα να γλεντησω καναν αναπηρο και εσυ εμφανιστηκες πρωτος. Βασικα εισαι ο μονος αναπηρος που θελω να γλεντησω.by the way η σειρα μου δεν την βλεπεις καν κωλοψαρο.Αν θες μπορω να φτιαξω ενα account τωρα να σε γλενταω με λογαριασμο του 2016 απλυτε χρυσαυγιτη

Με λιγα λογια εισαι ενας 27αρης που καθεσαι πισω απο μια οθονη με τρολλ face profil χωρις ζωη και γραφεις μαλακιες για τους αλλους.

Με ακομη λιγοτερα λογια εισαι ενας ελληνας του φραπε

Με ακομη λιγοτερα λογια καραγκιοζης

 

Also απλυτε χρυσαυγιτη? Θελω πολυ να μου αναλυσεις απο που εβγαλες αυτη την φραση για μενα.. ενας randomas εισαι που απλα γραφεις γραφεις γραφεις.

 

btw κανω επιτηδες edit για να το γραφεις σ καθε comment.

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Σου δινω 1 ωρα να ποσταρις επισημα quotee η φωτο που ζηταω απο το Justice η απο καποιον γενικα που μενεις

να δεις ποσο ψευτης εισαι

 

Justice <- σου ζητησα εγω ποτε τπτ για τον thunder ακα vorgin ?

Γινεσαι ρεζιλι απο μονος σου και λες ψεματα και για τον Justice LEL

δεν το περιμενα αυτο ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ κινηση .. εχασες ξανα.

 

η ωρα ειναι 23:21 μεχρι τις 24:21 να εχεις ποσταρι τη φαση που ζηταω απο τον Justice που μενεις. αλλιως θα σου ποσταρω αυτο το guote μεχρι να παρατησεις τη ζωη σου ψευτη χακερ

esu eipes oti rwtises ton justice den me noiazei kan poion rwthseis h poios sto eipe

Link to comment
Share on other sites

esu eipes oti rwtises ton justice den me noiazei kan poion rwthseis h poios sto eipe

βλεπεις? Δεν εχεις καν αποδειξεις απλα λες για να περασει η ωρα.. κανενα δεν ρωτησα.. δεν ηξερα καν που μενεις χωριο ελεγα και εσυ μου ειπες νησι.. παιρνεις ενα τηγανι και βαρας τη μουρη σου απο μονος..δεν κανω τπτ xD

 

Δεν αντεχεις το παιχνιδι μου :) ? οποτε θες σταματαμε

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

βλεπεις? Δεν εχεις καν αποδειξεις απλα λες για να περασει η ωρα.. κανενα δεν ρωτησα.. δεν ηξερα καν που μενεις χωριο ελεγα και εσυ μου ειπες νησι.. παιρνεις ενα τηγανι και βαρας τη μουρη σου απο μονος..δεν κανω τπτ xD

 

Δεν αντεχεις το παιχνιδι μου :) ? οποτε θες σταματαμε

den paizw kapoio pexnidi kai opote thes stamata na me prizeis

Link to comment
Share on other sites

den paizw kapoio pexnidi kai opote thes stamata na me prizeis

Παιζεις το παιχνιδι μου εδω και 1.5 μηνα :( 

Δεν θα σταματησει ποτε ειναι ενα endless game που θα παιζουμε εγω κ εσυ παρεα :)

Για παντα :) Για παντα :)Για παντα :) 

Link to comment
Share on other sites

Παιζεις το παιχνιδι μου εδω και 1.5 μηνα :(

Δεν θα σταματησει ποτε ειναι ενα endless game που θα παιζουμε εγω κ εσυ παρεα :)

Για παντα :) Για παντα :)Για παντα :)

Kai pio einai to 9ema autou tou pexnidiou thes na apodikseis kati ??Den prokeite na einai gia pada  :)

Link to comment
Share on other sites

Kai pio einai to 9ema autou tou pexnidiou thes na apodikseis kati ??Den prokeite na einai gia pada  :)

Τσου τσου τσου, δεν αποκαλυπτοντε τετοια μυστικα & φυσικα θα ειναι για παντα :) εγω και εσυ θα παιζουμε μαζι επ αοριστον.

Κανεις δεν θα σ σωσει απο το παιχνιδι μας :) Δεν νομιζεις οτι περναμε καλα τα δυο μας?

Link to comment
Share on other sites

Τσου τσου τσου, δεν αποκαλυπτοντε τετοια μυστικα & φυσικα θα ειναι για παντα :) εγω και εσυ θα παιζουμε μαζι επ αοριστον.

Κανεις δεν θα σ σωσει απο το παιχνιδι μας :) Δεν νομιζεις οτι περναμε καλα τα δυο μας?

3erw oti noiwtheis polu kseftila kai sugnwmi gia to troll kai ta psuxologika pou sou dimiourgisame alla prepei na katalaveis oti pezeis monos

Link to comment
Share on other sites

3erw oti noiwtheis polu kseftila kai sugnwmi gia to troll kai ta psuxologika pou sou dimiourgisame alla prepei na katalaveis oti pezeis monos

Παιζουμε μαζι, απλα εχεις χασει το νοημα και τρεχεις απο εδω κ απο εκει προσπαθοντας να καταλαβεις τι στο διαολο γινεται εδω.

Link to comment
Share on other sites

Παιζουμε μαζι, απλα εχεις χασει το νοημα και τρεχεις απο εδω κ απο εκει προσπαθοντας να καταλαβεις τι στο διαολο γινεται εδω.

poio einai to nohma ??

Link to comment
Share on other sites

Με λιγα λογια εισαι ενας 27αρης που καθεσαι πισω απο μια οθονη με τρολλ face profil χωρις ζωη και γραφεις μαλακιες για τους αλλους.

Με ακομη λιγοτερα λογια εισαι ενας ελληνας του φραπε

Με ακομη λιγοτερα λογια καραγκιοζης

 

Also απλυτε χρυσαυγιτη? Θελω πολυ να μου αναλυσεις απο που εβγαλες αυτη την φραση για μενα.. ενας randomas εισαι που απλα γραφεις γραφεις γραφεις.

 

btw κανω επιτηδες edit για να το γραφεις σ καθε comment.

Κυρα Κατινα εχω παρατησει το φορουμ 5 χρονια.Ηλικιακα με σενα το χα παρατησει ηδη στην ηλικια σου. Εχεις πλακα. Κουτσομπολα μου εσυ. Ελα πεταξου ξανα σαν γκομενιτσα εκει που δεν σε σπερνει! Χρυσαυγιτης εισαι Κατινακι μου επειδη τους αποκαλεις ανθελληνες αν δεν συμφωνουν. Ετσι κανουν αυτοι Κατερινακι μου.

 

ΥΓ: Ειναι το Bitch pls! ΟΧΙ το trollface 

ΥΓ2(edit): Μπαινω μονο κ μονο για να σε δω να πεταγεσαι να λες τις πιπες σου.

Edited by Noble®
Link to comment
Share on other sites

Κυρα Κατινα εχω παρατησει το φορουμ 5 χρονια.Ηλικιακα με σενα το χα παρατησει ηδη στην ηλικια σου. Εχεις πλακα. Κουτσομπολα μου εσυ. Ελα πεταξου ξανα σαν γκομενιτσα εκει που δεν σε σπερνει! Χρυσαυγιτης εισαι Κατινακι μου επειδη τους αποκαλεις ανθελληνες αν δεν συμφωνουν. Ετσι κανουν αυτοι Κατερινακι μου.

 

ΥΓ: Ειναι το Bitch pls! ΟΧΙ το trollface 

ΥΓ2(edit): Μπαινω μονο κ μονο για να σε δω να πεταγεσαι να λες τις πιπες σου.

pos se lene sto fb re se epsaxna na sou pw kati alla den se ebriska me ekanes block ??

vashka dwse skype

Edited by Ƭhυɴdεгѕqυαd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...