Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

1.93 0xa0xa0ax0a0xa0xa0xaxa0xa0x

o yao ming einai fadasou se 4-5 xronia pou tha klisei ta 21 tha einai 2,29

Edited by Ƭhυɴdεгѕqυαd
Link to comment
Share on other sites

vasika isws se fovithw den einai sigouro borei na arxisw na gelaw me tin fatsa sou

oso gia to nisioths ama sou ferw kamia 10aria krhtikous tha doume ama to ksanapeis

Edited by Ƭhυɴdεгѕqυαd
Link to comment
Share on other sites

o yao ming einai fadasou se 4-5 xronia pou tha klisei ta 21 tha einai 2,29

βασικα ειμαι 22.5 ετων και ειμαι οντως 1.93... το 1.93 ειναι απιαστο ονειρο για σενα και τον xdem κανει μπαμ παντως

xdem μπροστα σε ολους σε προκαλω να δεις το υψος μου πλατεια βικτωριας που ειναι και στους 2 κοντα οποτε θες ;) κ να βγαλουμε και φωτο μαζι να δει ο thunder το 1.5 κεφαλι που ριχνω

 

Κανετε λες και δεν υπαρχουν 1.93 - 1,95 - 1,98 - 2.05 ανθρωποι λελ... αλλα τι να περιμενει κανεις απο κοντους παντως για να δεις οτι δεν λεω ψεματα και δεν κρυβω τπτ xdem αυτο που σ ειπα ισχυει

μονο για μια φωτο να βγαλουμε μαζι η να με δεις απο κοντα και φευγεις.. τπτ παραπανω αλλα προφανος εισαι τοσο καθυστερημενος που θα βρεις μια δικαιολογια να πεις του τυπου: δεν συνανταω καθυστερημενα κλπ

 

απο τη μια κλαιτε και δεν πιστευετε κ απο την αλλη οταν παει καποιος να σας αποδειξει κατι δεν εχετε τι να πειτε και λετε μαλακιες. αυτοι ειστε κ οι 2 

GG

 

Btw thunder σε ειδα σε φωτο προσφατη μια κοπελα ηταν πιο ψηλη απο σενα.. ΝΤΡΟΠΗ απλα ΝΤΡΟΠΗ.

Να στειλω την τεχνολογια στο διαολο αν ειναι μετα απο τοσα χρονια να καταληξαμε να το παιζουν γαμιαδες 1.65 ατομα με σπυρακια, τριχες στο προσωπο μαυρα ματια απο το pc με swag ρουχα που ζουν σε νησι σαν χωριατες να χαρω εγω τα facebook και τα social media πφφφ

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

βασικα ειμαι 22.5 ετων και ειμαι οντως 1.93... το 1.93 ειναι απιαστο ονειρο για σενα και τον xdem κανει μπαμ παντως

xdem μπροστα σε ολους σε προκαλω να δεις το υψος μου πλατεια βικτωριας που ειναι και στους 2 κοντα οποτε θες ;) κ να βγαλουμε και φωτο μαζι να δει ο thunder το 1.5 κεφαλι που ριχνω

egw se rixnw 2 kefalia sto katw meros kai auto episis einai apiasto oneiro gia sena

Link to comment
Share on other sites

egw se rixnw 2 kefalia sto katw meros kai auto episis einai apiasto oneiro gia sena

βλεπεις τι διαφορα μας μικρε? Εγω θα σου μιλαω σοβαρα και εσυ θα κοροιδευεις γιατι δεν εχεις επιχειρηματα.

 

Οταν καποιος σου μιλαει σοβαρα και εσυ απλα λες βλακιες σημαινει απλα οτι δεν εχεις κατι να του την πεις. Παπαριες που λες δεν πιανουν σε εμενα.

 

Σε ειδα σε φωτο και αυτο μου αρκει. Μονο φατσικα καταλαβαινεις τι ατομο εισαι.. Εχεις δειξει το προσωπο σου στο φορουμ? Βαλε μια φωτο σου να δουνε τα παιδια τι σοι παιδαρελι εισαι 

τολμας? δεν σε κοβω..

Link to comment
Share on other sites

 

Btw thunder σε ειδα σε φωτο προσφατη μια κοπελα ηταν πιο ψηλη απο σενα.. ΝΤΡΟΠΗ απλα ΝΤΡΟΠΗ.

Να στειλω την τεχνολογια στο διαολο αν ειναι μετα απο τοσα χρονια να καταληξαμε να το παιζουν γαμιαδες 1.65 ατομα με σπυρακια, τριχες στο προσωπο μαυρα ματια απο το pc με swag ρουχα που ζουν σε νησι σαν χωριατες να χαρω εγω τα facebook και τα social media πφφφ

XAXAXAKER

Link to comment
Share on other sites

ante gamis re vlaka traba pekse basket kai parata mas ginese kourastikos kai pousths gia na parakalas ton xdem na vretheite gia selfie

Πες μου να ανεβασω μια φωτο σου μ επιτρεπεις για να δουνε ολοι τι γκουρμας εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Πες μου να ανεβασω μια φωτο σου μ επιτρεπεις για να δουνε ολοι τι γκουρμας εισαι?

rwta ton justice

Link to comment
Share on other sites

rwta ton justice

Ρωταω εσενα γιατι δεν θελω να γινω ζωο οπως εσυ, μπορω να ανεβασω μια φωτο σου? Ναι η οχι απλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρωταω εσενα γιατι δεν θελω να γινω ζωο οπως εσυ, μπορω να ανεβασω μια φωτο σου? Ναι η οχι απλα.

Egw rompa ?? esu arxises na anebazeis fotos mou kai na me apileis oti tha me kaneis rezili ... lol san kati 10xrona pou nomizoun oti doxaroun

 

Epidei anebase fotos sou o elfo dn simenei kai tis phra dn simenei oti eimai zwo  :P

Edited by Ƭhυɴdεгѕqυαd
Link to comment
Share on other sites

Egw rompa ?? esu arxises na anebazeis fotos mou kai na me apileis oti tha me kaneis rezili ... lol san kati 10xrona pou nomizoun oti doxaroun

 

Epidei anebase fotos sou o elfo dn simenei kai tis phra dn simenei oti eimai zwo  :P

Μαλλον ντρεπεσαι για το πως εισαι και δεν θες να γελασει κανεις μαζι σου, αυτο ηταν το σχεδιο απο την αρχη ευχαριστω

φοβομουν οτι δεν θα πεσεις στη παγιδα και θα πεις "δεν με νοιαζει ανεβασε" αλλα βλεπω οτι σε τσουζει οποτε

 

Thanks για την νικη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...