Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

xaxa0a0xa0xa0xa το ειδαμε κ αυτο.

 

1n9c78u.png

Πρόσεξε πως του μιλάς τώρα ειναι mod και εχει δικαιώματα για chat ban .
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε πως του μιλάς τώρα ειναι mod και εχει δικαιώματα για chat ban .

Ποιος ο ελφο? χαχαχα Και ο λογος ποιος θα ειναι? Με εθιξε ο access στο Spam topic? 

Ελα τωρα με τον ελφο μην κατσω και ποσταρω 1 προς 1 ολες τις μαλακιες που λεει.

Να κατσεις εσυ να μου κανεις chat ban οκ αλλα ο Elfo? Πλακα μου κανεις τωρα? αυτος σπαμμαρι περισσοτερο απο μενα, εδω ειχε βαλει retired 1 μηνα και ξαναγυρισε.. ηταν trial retired φαινεται.

Επισης αυτος δουλευει σε ΜΕΓΑΛΗ εταιρια με ιστοσελιδες τι εγινε ξαφνικα εχει χρονο να ειναι ολη μερα στο maxc? σαν να μ λες οτι αν γινω εγω moderator θα γραψω "do not spam please" -.-

 

Liar και θεατρο δεν προκειτε να παιξω για κανενα ουτε να αλλαξω το πως ειμαι, serious θα υπαρχει εκει που πρεπει και σε ατομα που πρεπει. 

Οχι σε ατομα που πουλανε shared template ph και που παντα κοροιδευαν τους αλλους και θεωρουσαν τον εαυτο τους ενα μεγαλο θεουλη. (βλεπε xdem)

 

Τουλαχιστον κανεις δεν προκειτε να βρει γραμμη δικη μου που να λεει "ειμαι ο καλυτερος".. αν ψαξεις λιγο στο προφιλ του Elfo ανα 2 topic θα δεις να διορθωνει τους αλλους και να τους

λεει ποσο καλος ειναι και οτι η .net ftw, ειναι τοσο περιφανος με τον εαυτο του που ανοιξε 200 project και τα εκλεισε ολα γιατι απλα κανενα δεν ηταν αρκετα καλο γιαυτον λελ.. xD

 

και στο ξαναλεω για 3η φορα, ουτε ο Elfo ουτε εσυ ουτε ο sweet ουτε ολο το φορουμ μαζι δεν εχει βοηθησει free ατομα που εχω βοηθησει εγω στο skype (απο εδω που με κανουν add γιατι απλα εχετε κανει lock το topic μου), 1000+ ατομα (θες teamviewer? ) οποτε μην μ λες για chat ban. Αλλος βοηθαει αλλος το παιζει Clone του bill gates..

 

So δεν πιανουν αυτα..

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο ελφο? χαχαχα Και ο λογος ποιος θα ειναι? Με εθιξε ο access στο Spam topic? 

Ελα τωρα με τον ελφο μην κατσω και ποσταρω 1 προς 1 ολες τις μαλακιες που λεει.

Να κατσεις εσυ να μου κανεις chat ban οκ αλλα ο Elfo? Πλακα μου κανεις τωρα? αυτος σπαμμαρι περισσοτερο απο μενα, εδω ειχε βαλει retired 1 μηνα και ξαναγυρισε.. ηταν trial retired φαινεται.

Επισης αυτος δουλευει σε ΜΕΓΑΛΗ εταιρια με ιστοσελιδες τι εγινε ξαφνικα εχει χρονο να ειναι ολη μερα στο maxc? σαν να μ λες οτι αν γινω εγω moderator θα γραψω "do not spam please" -.-

 

Liar και θεατρο δεν προκειτε να παιξω για κανενα ουτε να αλλαξω το πως ειμαι, serious θα υπαρχει εκει που πρεπει και σε ατομα που πρεπει. 

Οχι σε ατομα που πουλανε shared template ph και που παντα κοροιδευαν τους αλλους και θεωρουσαν τον εαυτο τους ενα μεγαλο θεουλη. (βλεπε xdem)

 

Τουλαχιστον κανεις δεν προκειτε να βρει γραμμη δικη μου που να λεει "ειμαι ο καλυτερος".. αν ψαξεις λιγο στο προφιλ του Elfo ανα 2 topic θα δεις να διορθωνει τους αλλους και να τους

λεει ποσο καλος ειναι και οτι η .net ftw, ειναι τοσο περιφανος με τον εαυτο του που ανοιξε 200 project και τα εκλεισε ολα γιατι απλα κανενα δεν ηταν αρκετα καλο γιαυτον λελ.. xD

 

και στο ξαναλεω για 3η φορα, ουτε ο Elfo ουτε εσυ ουτε ο sweet ουτε ολο το φορουμ μαζι δεν εχει βοηθησει free ατομα που εχω βοηθησει εγω στο skype (απο εδω που με κανουν add γιατι απλα εχετε κανει lock το topic μου), 1000+ ατομα (θες teamviewer? ) οποτε μην μ λες για chat ban. Αλλος βοηθαει αλλος το παιζει Clone του bill gates..

 

So δεν πιανουν αυτα..

kala twra sas tapose entelos alania ... den exete milia na peite tpt .... AccessDenied  mn 3exasis na m stilis to 100 euro pou m iposxe8ikes na se iperaspisto xD :P :)

Link to comment
Share on other sites

 

και στο ξαναλεω για 3η φορα, ουτε ο Elfo ουτε εσυ ουτε ο sweet ουτε ολο το φορουμ μαζι δεν εχει βοηθησει free ατομα που εχω βοηθησει εγω στο skype (απο εδω που με κανουν add γιατι απλα εχετε 

esu kai h greenpeace

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο ελφο? χαχαχα Και ο λογος ποιος θα ειναι? Με εθιξε ο access στο Spam topic? 

Ελα τωρα με τον ελφο μην κατσω και ποσταρω 1 προς 1 ολες τις μαλακιες που λεει.

Να κατσεις εσυ να μου κανεις chat ban οκ αλλα ο Elfo? Πλακα μου κανεις τωρα? αυτος σπαμμαρι περισσοτερο απο μενα, εδω ειχε βαλει retired 1 μηνα και ξαναγυρισε.. ηταν trial retired φαινεται.

Επισης αυτος δουλευει σε ΜΕΓΑΛΗ εταιρια με ιστοσελιδες τι εγινε ξαφνικα εχει χρονο να ειναι ολη μερα στο maxc? σαν να μ λες οτι αν γινω εγω moderator θα γραψω "do not spam please" -.-

 

Liar και θεατρο δεν προκειτε να παιξω για κανενα ουτε να αλλαξω το πως ειμαι, serious θα υπαρχει εκει που πρεπει και σε ατομα που πρεπει. 

Οχι σε ατομα που πουλανε shared template ph και που παντα κοροιδευαν τους αλλους και θεωρουσαν τον εαυτο τους ενα μεγαλο θεουλη. (βλεπε xdem)

 

Τουλαχιστον κανεις δεν προκειτε να βρει γραμμη δικη μου που να λεει "ειμαι ο καλυτερος".. αν ψαξεις λιγο στο προφιλ του Elfo ανα 2 topic θα δεις να διορθωνει τους αλλους και να τους

λεει ποσο καλος ειναι και οτι η .net ftw, ειναι τοσο περιφανος με τον εαυτο του που ανοιξε 200 project και τα εκλεισε ολα γιατι απλα κανενα δεν ηταν αρκετα καλο γιαυτον λελ.. xD

 

και στο ξαναλεω για 3η φορα, ουτε ο Elfo ουτε εσυ ουτε ο sweet ουτε ολο το φορουμ μαζι δεν εχει βοηθησει free ατομα που εχω βοηθησει εγω στο skype (απο εδω που με κανουν add γιατι απλα εχετε κανει lock το topic μου), 1000+ ατομα (θες teamviewer? ) οποτε μην μ λες για chat ban. Αλλος βοηθαει αλλος το παιζει Clone του bill gates..

 

So δεν πιανουν αυτα..

 

voulosto

Link to comment
Share on other sites

voulosto

giati na to voulosi ?? eleu8eria tou logou file an den saresi kati mn asxolise !!! alla mallon kati se tsouzi ...

Edited by ☂ ๖ۣۜYin ๖ۣۜYang ☂
Link to comment
Share on other sites

 

Ποιος ο ελφο? χαχαχα Και ο λογος ποιος θα ειναι? Με εθιξε ο access στο Spam topic? 

Ελα τωρα με τον ελφο μην κατσω και ποσταρω 1 προς 1 ολες τις μαλακιες που λεει.

Να κατσεις εσυ να μου κανεις chat ban οκ αλλα ο Elfo? Πλακα μου κανεις τωρα? αυτος σπαμμαρι περισσοτερο απο μενα, εδω ειχε βαλει retired 1 μηνα και ξαναγυρισε.. ηταν trial retired φαινεται.

Επισης αυτος δουλευει σε ΜΕΓΑΛΗ εταιρια με ιστοσελιδες τι εγινε ξαφνικα εχει χρονο να ειναι ολη μερα στο maxc? σαν να μ λες οτι αν γινω εγω moderator θα γραψω "do not spam please" -.-

 

Liar και θεατρο δεν προκειτε να παιξω για κανενα ουτε να αλλαξω το πως ειμαι, serious θα υπαρχει εκει που πρεπει και σε ατομα που πρεπει. 

Οχι σε ατομα που πουλανε shared template ph και που παντα κοροιδευαν τους αλλους και θεωρουσαν τον εαυτο τους ενα μεγαλο θεουλη. (βλεπε xdem)

 

Τουλαχιστον κανεις δεν προκειτε να βρει γραμμη δικη μου που να λεει "ειμαι ο καλυτερος".. αν ψαξεις λιγο στο προφιλ του Elfo ανα 2 topic θα δεις να διορθωνει τους αλλους και να τους

λεει ποσο καλος ειναι και οτι η .net ftw, ειναι τοσο περιφανος με τον εαυτο του που ανοιξε 200 project και τα εκλεισε ολα γιατι απλα κανενα δεν ηταν αρκετα καλο γιαυτον λελ.. xD

 

και στο ξαναλεω για 3η φορα, ουτε ο Elfo ουτε εσυ ουτε ο sweet ουτε ολο το φορουμ μαζι δεν εχει βοηθησει free ατομα που εχω βοηθησει εγω στο skype (απο εδω που με κανουν add γιατι απλα εχετε κανει lock το topic μου), 1000+ ατομα (θες teamviewer? ) οποτε μην μ λες για chat ban. Αλλος βοηθαει αλλος το παιζει Clone του bill gates..

 

So δεν πιανουν αυτα..

 

 

Πόσα χρόνια σε αυτό το φόρουμ και ακόμα τα ίδια άτομα να το παίζουν <είμαι κάτι παραπάνω>.

Άτομα που συναντάς στο δρόμο και ντρέπονται να σε κοιτάξουν, εδώ μέσα <<γαμάνε μάνες>>.

Προσβάλλουν συνεχώς άλλα άτομα την στιγμή που ζητάνε βοήθεια για κάτι..

 

Αλλά καλά κάνουν.. Αφού οι Staffers μαλακίζονται..

 

 

Ελφο μια χάρη ρε ψηλέ.. Διάβασα κάπου να γράφεις πως άτομα σαν εσένα κάνανε το φορουμ αυτό που είναι σήμερα..

Μην το γαμάς έτσι ρε φίλε..Μόλις σε βγάλανε από το προηγούμενο "πόστο" που είχες, παράτησες το φόρουμ. (παλιά).

Γύρισες, είδες πως δεν σου βγάζουν το ban από το παλιό σου account, άρχισες να λες πως δουλεύεις σε "μεγάλη" εταιρία και δεν έχεις χρόνο. Και την έκανες..

Έμπαινες που και που, δεν μιλούσες..

Βλέπεις να ζητάνε L2 Mod, και ξαφνικά έγινες το άτομο που έκανες το φορουμ αυτό που είναι.. 

Ξέρεις πως λες μαλακίες σε αυτό το θέμα.. 

Δεν έχω κάτι μαζί σου.. Αλλά μην λες πράγματα που θέλεις να σε κάνουν να φανείς "μεγάλος" στα μάτια κάποιον που κοιτάνε απλά την οθόνη μέσα σε μία ηλεκτρονική σελίδα..

 

Peace..

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

kala twra sas tapose entelos alania ... den exete milia na peite tpt .... AccessDenied  mn 3exasis na m stilis to 100 euro pou m iposxe8ikes na se iperaspisto xD :P :)

Δεν σου δινω μια ειμαι φτωχο παιδακι >.> δεν βγαζω τα 7000 το μηνα του xdem απο 10 ατομα σερβερ που κανουν donate 500 ευρω τη μερα για να σκοτωνουν τα monsters πιο easy

ετσι ωστε ο xdem να παρει αλλη μια οθονη των 1000 ευρω

 

Εν τω μεταξύ γράφω 8 λέξεις γράφει ολόκληρη έκθεση .

Θα κλεψω λιγο Vedeta, πισω απο Access κρυβεται μια ιδεα και η ιδεες Justice αγορι μου ειναι αλεξισφαιρες. Οσο για την εκθεση ναι ξερω.. που και που με πιανει :D

ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ -.- ο tryskell κανει ddos attack σε καθε post που γραφει.. 3000 γραμμες κειμενο -.- αλλη μια κουβεντα να πεις και θα κανω gif στη Λοπεζ :OOOOO τι εγινε τσουζει τσουζει? -.-

 

esu kai h greenpeace

 

Εχω κανει καλυτερη δουλεια απο ολους εδω μεσα και δεν παιρνει κανενα να μιλησει. Σαυτο το κομματι μουγκο ολοι και mods και members.

Αμα δεν μου ειχαν κανει lock τοπικ θα ειχε φτασει 550 σελιδες με thanks.  Αλλα τι καθομαι και μιλαω σε ενα κολλητικο καρκινο ε? Το μονο που σε νοιαζει ειναι να φορεσεις swag ρουχα που γραφει πανω hacked 

και να πας στη πλατεια του χωριου σου να πουλησεις μουρη στις ξανθιες που αμα πεσει το facebook για 1 λεπτο θα κανουν χαρακιρι.

 

voulosto

Σταυρο παρε την οθονη σου και καταπιε τη βρε τετραπληγικε του δημοσιου. αναρωτιεμαι τι στο διαολο κανεις εδω μεσα. μετα απο 25 προσπαθιες σερβερ βγαζεις επιτελους 90000000 ευρω το μηνα... τραβα λοιπον στο κωλο σερβερ σου και παραταμας.. εγω παντως αμα εβγαζα και καλα τα λεφτα σου δεν θα εμπαινα καν maxcheaters οποτε κατι βρωμαει με εσενα αγρια.. οσα print screen κ να κανεις υποκειμενο - ρημα - αντικειμενο θα εισαι παντα.

Αν το επιασες το επιασες οι αλλοι δεν θα καταλαβουν τπτ.

 

 

 
 

 

Πόσα χρόνια σε αυτό το φόρουμ και ακόμα τα ίδια άτομα να το παίζουν <είμαι κάτι παραπάνω>.

Άτομα που συναντάς στο δρόμο και ντρέπονται να σε κοιτάξουν, εδώ μέσα <<γαμάνε μάνες>>.

Προσβάλλουν συνεχώς άλλα άτομα την στιγμή που ζητάνε βοήθεια για κάτι..

 

Αλλά καλά κάνουν.. Αφού οι Staffers μαλακίζονται..

 

 

Ελφο μια χάρη ρε ψηλέ.. Διάβασα κάπου να γράφεις πως άτομα σαν εσένα κάνανε το φορουμ αυτό που είναι σήμερα..

Μην το γαμάς έτσι ρε φίλε..Μόλις σε βγάλανε από το προηγούμενο "πόστο" που είχες, παράτησες το φόρουμ. (παλιά).

Γύρισες, είδες πως δεν σου βγάζουν το ban από το παλιό σου account, άρχισες να λες πως δουλεύεις σε "μεγάλη" εταιρία και δεν έχεις χρόνο. Και την έκανες..

Έμπαινες που και που, δεν μιλούσες..

Βλέπεις να ζητάνε L2 Mod, και ξαφνικά έγινες το άτομο που έκανες το φορουμ αυτό που είναι.. 

Ξέρεις πως λες μαλακίες σε αυτό το θέμα.. 

Δεν έχω κάτι μαζί σου.. Αλλά μην λες πράγματα που θέλεις να σε κάνουν να φανείς "μεγάλος" στα μάτια κάποιον που κοιτάνε απλά την οθόνη μέσα σε μία ηλεκτρονική σελίδα..

 

Peace..

 

Αυτο ακριβως εννοω.. κ μονο αυτο εγραψε? ... καθε post του διαβαζω κ μια μαλακια... σε λιγο θα γραψει οτι αυτος δημιουργησε τη c#

 

Ειναι η εξουσια :P (και καλα), αμα του βγαλεις το πρασινο ναμε παλι ενας projectas θα ειναι. Ο μονος που αξιζει εδω μεσα ειναι ο Justice και δεν το λεω γιατι τον συμπαθω, ισα ισα τρωει περισσοτερο κραξιμο απο ολους (ειδικα στο private). αλλα οταν βλεπω moderator σαν τον αλλο τον gfx moderator η ελφο να λενε "do not spam please" μου ερχεται να παρω τηλεφωνο την Katherine να παει σπιτι τους με αλλα 10 vampire απο το diaries να τους πιει μεχρι και την ρανιδος του αιματος του.

 

Ξερεις ποιο ειναι το προβλημα? Οτι ατομα σαν τον xdem και τον thunder κλπ το παιζουν οι γαμιαδες εδω μεσα στη πραγματικοτητα ειναι 1.65 παιδακια που βγαινουν στα ιντερνετ καφε με τους φιλους τους.

Αμα δεις τον xdem στο δρομο θα ειναι σε φαση ελα ρεεε.. στο φορουμ ειναι "σου πηδαω τη μανα".. τελος παντων τι να ασχοληθεις με υποκειμενα σαν του λογου τους.

 

Ειδα μια φωτογραφια του thunder που σε αντιθεση με αυτον δεν καθομαι να ποσταρω δικες του φωτο εδω, το παιδι ειναι σαν αυτα τα χοντρα παιδακια με σπυρακια και swag ρουχα και μουσια (τριχες) εφηβιας

που ζει σε 1 χωριο και τα ματια του ειναι καταμαυρα απο το pc. Αυτο το παιδακι τωρα μπαινει εδω μεσα γιατι προφανος δεν εχει ζωη και εχει φτιαξει την δικη του εικονα, ο χακερ του internet αυτο θελει να πιστευει και το σεβομαι αλλα δεν μπορω να σεβαστω βλακιες που λενε "σου πηδαω τη μανα κλπ". Ποιος το κοντο παιδακι με τα ρουχα swag που αν παω διπλα του ειμαι 2 κεφαλια πιο πανω. Δεν εχει γυρισει ατομο μεχρι τωρα να μου πει 1 βρισια στο real life και ολοι καθονται και πηδανε μανες στο διαδικτυο. Anyway fuck it... προφανος θα το διαβασει κανενας xdem και θα γραψει παπαριες παλι η κανενας thunder και θα πει "εσενα θα σε χακαρω η θα πει οποτε θες τωρα ξυλο χα0χα0 που βρισκεται σε χωριο που δεν το ξερει καν η μανα του" κλαιω... πραγματικα κλαιω. Το μισο maxcheaters που εχω στο skype γελανε με 

Xdem, elfo, thunder κ pirama. Ακομη και ξενοι λενε καθονται κανουν translation και ψοφανε στα γελια. Μου ελεγε χτες ενας στο skype που μιλαγα (δινω και ονομα αμα ειναι no problem) μου λεει καθομαι και βλεπω αυτο το γιωργακι aka vorfin και εχω ψοφησει στα γελια το παιδι το ξερω 4 χρονια μπαινει σε φορουμ και γραφει οτι ειναι χακερ και δεν ξερει τη τυφλα του απο υπολογιστες. Και αμα δεν πιστευεις σου ποσταρω και εικονα απο skype. Κλαιω πραγματικα κλαιω.. Και να πω οτι τρολλαρουν? παει στο διαολο εγω τρολλαρω δεν βριζω μανες ουτε το παιζω god.. αυτοι δεν ξερουν καν να τρολλαρουν οποτε αυτο το ενδεχομενο το ακυρωνουμε

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

giati na to voulosi ?? eleu8eria tou logou file an den saresi kati mn asxolise !!! alla mallon kati se tsouzi ...

Φυσικα και τον τσουζει, βαλε λιγο το μυαλο σου να σκεφτει.. βγαζει 6.000 το μηνα αλλα καθεται 24/24ωρο maxcheaters ? βρωμαει περισσοτερο απο το γιατι η Diana εγινε gold member με 2 post.(που νταξει ολοι ξερουμε οτι ειναι η Katherine και αμα τον ρωτησεις η απαντηση θα ηταν η καθε απαντηση καποιου, μπαινω για να την λεω σε καθυστερημενα σαν και εσενα (μονο αυτο εχει να πει), στην πραγματικοτητα εβγαλε 200 ευρω απο το l2 , το παρατησε και τωρα απλα συνεχιζει εδω και ευχετε να μην αναφερθουμε στον σερβερ του που μετα απο 50 fail προσπαθιες παλι απετυχε ο ΘΕΟΣ DEVELOPER που κανει τα παντα στη java..

 

Το μονο πραγμα που μπορει ο xdem να μου την πει ειναι κατι φωτογραφιες μου που κλεβει απο το facebook . τπτ παραπανω, δεν μπορει να μιλησει για προγραμματισμο γιατι ποτε δεν ειπα πουθενα οτι ειμαι θεος στη java, δεν μπορει να πει τπτ πραγματικα τον εχω κολλησει στη γωνια κ απλα βριζει κ κανει απελπισμενες κινησεις που τον προδιδουν

 

αλλα παω στοιχημα ειναι σπυριαρης και αυτος σαν τον thunder οποτε και σαυτο χανει :D

 

o δε γιωργακης απο την αλλη ξευτιλιστηκε τοσο απο μενα και τον bravetobe που το γυρισε σε τρολλερ. Μπηκε στο φορουμ σαν σοβαρος "προγραμματιστης"  και ξαφνικα εγινε trolleri - spammer.

Απο τοτε που του εκανα αυτο: http://www.maxcheaters.com/topic/202230-capsaicin-botnet6-l4-attack-methodstelnet-scannerrouter-botnet/?do=findComment&comment=2552072

και απο τοτε που εφαγε κε δω κραξιμο http://www.maxcheaters.com/topic/202256-spamming-threads-access-denied/?do=findComment&comment=2552289

 

το σοβαρο του εφυγε για παντα εγινε τρολλερι.

 

1 more pwned http://www.maxcheaters.com/topic/203487-moddified-h5-pack/?do=findComment&comment=2567602 for our FAVORITE VORFIN!

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και τον τσουζει, βαλε λιγο το μυαλο σου να σκεφτει.. βγαζει 6.000 το μηνα αλλα καθεται 24/24ωρο maxcheaters ? βρωμαει περισσοτερο απο το γιατι η Diana εγινε gold member με 2 post.

 

και αμα τον ρωτησεις η απαντηση θα ηταν η καθε απαντηση καποιου, μπαινω για να την λεω σε καθυστερημενα σαν και εσενα (μονο αυτο εχει να πει), στην πραγματικοτητα εβγαλε 200 ευρω απο το l2 

 

το παρατησε και τωρα απλα συνεχιζει εδω και ευχετε να μην αναφερθουμε στον σερβερ του που μετα απο 50 fail προσπαθιες παλι απετυχε ο ΘΕΟΣ DEVELOPER που κανει τα παντα στη java..

 

Το μονο πραγμα που μπορει ο xdem να μου την πει ειναι κατι φωτογραφιες μου που κλεβει απο το facebook . τπτ παραπανω, δεν μπορει να μιλησει για προγραμματισμο γιατι ποτε δεν ειπα πουθενα οτι ειμαι θεος στη java, δεν μπορει να πει τπτ πραγματικα τον εχω κολλησει στη γωνια κ απλα βριζει κ κανει απελπησμενες κινησεις που τον προδιδουν

6.000 - 000 = 6 ευρο το μηνα απ τν μανα του βγαζεις αυτος ... και δεν πιστευω  σε fail  server να κανουν ακομα donate και γενικα  ο ενας σερβερ πεφτη μετα τον αλλον οποτε θα ηταν μαλακας καποιος να κανει donate σε xxdem  και σε καθε xxdem ....  που τα βρισκει ολα ετοιμα απ την μαμα και τον μπαμπα και αραζει στο ΜCX  ολη μερα και τσαμπουνα ενα βουλωστο σε οτι δεν τον περνει !!! τα περαστηκα μου xxdem!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...