Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Thunder περιμενω να μου χακαρις τον υπολογιστη, ολο λογια εισαι, εσυ ειπες οτι χακαρις το pc του αλλου οτι ωρα θες..

χακινγ δεν ειναι να παρακαλας τον αλλο να σου δωσει teamviewer για να του στειλεις κανενα keylogger. 

 

με τον xdem τι παιζει γιατι σε γλυφει τοσο σε ξερει απο κοντα?

ο xdem συνηθως οταν βλεπει αλλους να λενε μαλακιες μπαινει και σπαμμαρι τωρα γραφει για πουτανες και συγγρου κ βλακιες..

μαλλον γνωριζεστε απο κοντα και λετε "εε ας μην μαλωνουμε μιας τελη καλοκαιριου παλι στο ιδιο σχολειο θα ειμαστε"

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Thunder περιμενω να μου χακαρις τον υπολογιστη, ολο λογια εισαι, εσυ ειπες οτι χακαρις το pc του αλλου οτι ωρα θες..

χακινγ δεν ειναι να παρακαλας τον αλλο να σου δωσει teamviewer για να του στειλεις κανενα keylogger. 

 

με τον xdem τι παιζει γιατι σε γλυφει τοσο σε ξερει απο κοντα?

ο xdem συνηθως οταν βλεπει αλλους να λενε μαλακιες μπαινει και σπαμμαρι τωρα γραφει για πουτανες και συγγρου κ βλακιες..

μαλλον γνωριζεστε απο κοντα και λετε "εε ας μην μαλωνουμε μιας τελη καλοκαιριου παλι στο ιδιο σχολειο θα ειμαστε"

mallon esu prepei na ton glupseis na sou mathei java

Link to comment
Share on other sites

Hello I'm A Baby Jew Nigger Please Give Me Free Stuff Or I'll Knock Your IP Offline With LOIC Mate. Im Invincible My IP Changes Like Every 40 YactoSeconds Mate. Come At ME Rawr Bitch

Link to comment
Share on other sites

Accessdenied asxolise me l2 ?? To telnet ths ip sou einai anoixto kai kapoios einai connected me ip apo to marousi.... :poker face:

oh god.. δεν με κανεις καν να γελαω.. αποτυχια troll εισαι

ακομη πιο αποτυχια γιατι για 25η φορα απεδειξες οτι ψαχνεις απεγνωσμενα αφορμη να μου την πεις.

Συνηθως signature βαζουν guotes που εχουνε πει και ειναι τερμα βλακια... εσυ απλα πηρες μια φραση μου

που σ λεω χακαρε μου το pc (μιας και εσυ το λες ανα 2 comment οτι μπορεις να μας χακαρις τα pc)

και το εβαλες signature. 

 

Θα σε παρακαλεσω πολυ μεσα απο την καρδια μου ΟΤΙ εχεις κανει μεχρι τωρα να μην το σταματησεις.

Για καποιο λογο οσο προσπαθεις να μου την πεις ασχετος αν δεν γελαω γιατι εισαι αποτυχια τρολλ,  τοσο καλυτερα νιωθ

 

Σου θυμιζω κατι μικρουλη, πολεμας ενα καθρεφτη βαλε λιγο το "μυαλουδακι" (η οτι σαπιο εχεις εκει μεσα) σου να σκεφτεις και ισως καταλαβεις τι εννοω.

Οποτε συνεχισε, goodluck!

 

 

Ps. Δεν ξερεις καν το port του telnet, δεν ξερεις καν τι ειναι το telnet δεν ασχολουμε με l2 και δεν μπορεις να δεις καν αν καποιος ειναι συνδεδεμενος πανω μου.

Δεν ξερεις καν την IP μου δεν ξερεις καν οτι υπαρχεις, απλα εισαι ενα τετραπληγικο με συνδρομο στονκχολμης που καθεσαι σπιτι γιατι σε βαραγαν.

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Παντως thunder σε εχω ταπωσει τοσες φορες που μπορω να κανω διακοπες για 4 μηνες και να σε ταπωνω ενω λειπω. Τοσες ταπες εχεις φαει γλυκα μου.

 

Και φιλικη συμβουλη αμα θες να το παιξεις χακερι κλπ τουλαχιστον μπες σε κανενα Russian site να δεις τιποτα καλα code να μας εντυπωσιασεις..

τα ddos και θα σαςβρω IP και παπαριες τα λεει και ο ελφο που ξερει μονο C# .

 

Δεν γελαμε με αυτα... βρες κατι να με κανεις να γελασω......\

 

 

Ps. και το οτι καθεσαι και γραφεις 3 ωρες στον εαυτο σου (5-7 σχολια)... αυτο λεγεται αυτισμος σε συνδιασμο με δυσλεξια

ειδικα οταν ειναι στις 3 το πρωι.. δεν θα σου πω να πας να το κοιταεις. πηδα απο το 5ον να μην κανεις παιδια και πολλαπλαστιαστει το κακο

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

sthn port 6195 3ereis molis se ekana call eida tin ip sou apo wireshark
84.254.48.34 auth einai i ip tou,ton ekana ddos kai einai offline tora.
lol elfocrash l2mod gratz

Edited by Ƭhυɴdεгѕqυαd
Link to comment
Share on other sites

sthn port 6195 3ereis molis se ekana call eida tin ip sou apo wireshark

84.254.48.34 auth einai i ip tou,ton ekana ddos kai einai offline tora.

lol elfocrash l2mod gratz

Γελοιε και αχρηστε

 

η IP μου εδω και 11 μερες ειναι αυτη.. εχω ριξει κλαμα μαζι σου

 

Pr1bRY7.png

 

 

Επισης δεν μπορεις να κανεις call με το skype σε οτι πορτα θες.

 

Επισης Port 6195 is closed on 188.Χ.Χ.Χ αρα παλι μαλακιες λες.

 

Ακομη περιμενω ψοφιμι να μου κανεις κατι να μου αποδειξεις οτι ξερεις απο χακινγ. Μεχρι τωρα ερχεσαι στο official spam topic και ποσταρις ψευτικα τηλεφωνα

ψευτικες IP για να το δουν οι αλλοι να γελασουν μαζι σου. Εισαι το πιο ηλιθιο παιδι του κοσμου. Σε συγχαιρω χα0χα00χα

 

Πριν γραψεις fake IP τουλαχιστον κανε ενα lookup μην ποσταρις μαλακιες IP που δεν εχουνε σχεση με  αθηνα..

IP: 

84.254.48.34 Greece gr.gif Pella Giannitsa

 

Και θα σου πω και κατι αλλο μιας και εισαι αποτυχια και δεν εχεις ιδεα. Αυτο που κανεις γινεται και χωρις wireshark ασχετε 

Control alt delete -> network resources -> κανεις call τον αλλο (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ) και μολις απαντησει κοιτας τι IP λαμβανει τα περισσοτερα byte 

και αυτη ειναι η IP του.

 

Αλλα εισαι τοσο αχρηστος που δεν ξερεις καν αυτο οπως και οτι ο αλλος πρεπει να σου γραψει η να σ απαντησει οχι να κανεις τυχαια call σε οποιον βρισκεις και να ποσταρις μια fake IP.

 

Clown -> http://www.maxcheaters.com/topic/202230-capsaicin-botnet6-l4-attack-methodstelnet-scannerrouter-botnet/?do=findComment&comment=2552072

xD

 

Το μυριζεις αυτο? PWNED ΠΑΛΙ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΑ

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

eides pos trollaroume enan vlk?? :troll:

Πιστευεις τρολλαρις ετσι? Δεν πιανει το τρολλινγ σε εμενα τι δεν καταλαβαινεις?

Προσπαθησες να με τρολλαρις λεγονας wireshark (για να εισαι και λιγο πειστικος) και παλι σε ταπωσα.

Επισης αν θεωρεις τρολλινγ το οτι πηγα στο site για να κανω copy paste οτι το port ειναι κλειστο και να στο τριψω στη μαπα

τελικα οντως εχεις συνδρομο στονκχολμης και σε βαρανε σπιτι (ας μην ξεχναμε και αυτα τα δοντακια τα στραβα) xD

Link to comment
Share on other sites

Πιστευεις τρολλαρις ετσι? Δεν πιανει το τρολλινγ σε εμενα τι δεν καταλαβαινεις?

Προσπαθησες να με τρολλαρις λεγονας wireshark (για να εισαι και λιγο πειστικος) και παλι σε ταπωσα.

Επισης αν θεωρεις τρολλινγ το οτι πηγα στο site για να κανω copy paste οτι το port ειναι κλειστο και να στο τριψω στη μαπα

τελικα οντως εχεις συνδρομο στονκχολμης και σε βαρανε σπιτι (ας μην ξεχναμε και αυτα τα δοντακια τα στραβα) xD

den xreiazete na mou to tripseis stin mapa giati den tha me eniaze kai hackararismeno na se eixan shmasia exei oti phges na deis odos ama einai anoixth h porta 

Link to comment
Share on other sites

den xreiazete na mou to tripseis stin mapa giati den tha me eniaze kai hackararismeno na se eixan shmasia exei oti phges na deis odos ama einai anoixth h porta 

 

einai pio vlakas apo esena sigoura min anxonese

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...