Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

mpa..mallon esu exeis egkefaliko provlima kai sou fenete etsi. :happyforever:

egw exw 100% egkefaliko provlima exw 10 xartia pou to apodiknioun.

Edited by Napster321ॐ
Link to comment
Share on other sites

re malaka mevsyou afou etsi kai allios dn exeis ti na kaneis giati den matheneis na millas mpas kai suzitisoume ?? se rwtaw giati me ekanes ban kai mou les ama exw provlima na milisw ston justice diladi o justice ti einai h poutana sou ?? tha me kaneis ban tora gia auto pou eipa h tha mou kaneis warning prwta??

posa xronia se vlepw mod oute millas oute tipota mono mpeneis sto forum kai bannareis kosmo xwris na tous ksereis san vlamenos
sas peiran xampari olloi poso varemeno staff exei to forum kai san phran stin plaka

Edited by iSquid
Link to comment
Share on other sites

Ίσως επειδή εγώ σε έκανα ban και όχι ο mevsyou . Άμα μιλάμε για το Ƭhυɴdεгѕqυαd.

 

Καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Ίσως επειδή εγώ σε έκανα ban και όχι ο mevsyou . Άμα μιλάμε για το Ƭhυɴdεгѕqυαd.

 

Καλημέρα

Autos me ekane kai den milame gia auto kai tou eksigisa oti ta rules lene oti ama briseis prepei na pareis warning kai meta warning me pm kai meta ban kai mou leei ta dika tou.

http://www.maxcheaters.com/user/139654-cray-z/

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λες διάφορα που δεν ισχύουν και δεν νομίζω να σου μιλάω με παρόμοιο τρόπο, σου αναφέρω και πάλι τι σου έχω ήδη απαντήσει.

 

"Με ρωτάς 1-2 πράγματα και αν δεν πάρεις  την απάντηση που θέλεις τότε κράζεις σε άλλα topics.
Οι κανόνες που αναφέρεις είναι σωστοί και ισχύουν για όλους.
Το perma chat ban δεν αφαιρείται και για αυτό σου εξήγησα πως λέγεται perma chat ban.
 
Εκείνη την περίοδο έκανες και πολλά άλλα αντίστοιχα για αυτό και το perma.
Και αν θυμάσαι εν συνεχεία δημιούργησες και άλλα accounts και σπάμαρες άσχημα.
 
Ξαναλέω πως δεν θυμάμαι εάν έκανα εγώ το chat ban γιατί δεν ήμουν ο μόνος staffer στο forum.
Αλλά σε κάθε περίπτωση, εάν το έκανα εγώ και πιστεύεις ότι σε αδίκησα μπορείς να απευθυνθείς στους άλλους 2x Global Mods ή στον Maxtor."
 
Έχεις φτιάξει ήδη άλλο topic, μου έχεις στείλεις αρκετά pm και αρχίζεις και βρίζεις εδώ.
Νομίζω το θέμα θεωρείται λήξαν.
Link to comment
Share on other sites

Μπα μπα κλαιει στα private το καλαμαρι? Δεν μας τα ειπαν αυτα.. ισχυει καλαμαρακι? Κλαις στα pm για το ban?

Οπου ναναι δηλαδη να περιμενω να σε ακουσω απ'εξω να φωναζεις καρπουζια, πεπονια ολα με το μαχαιρι?

 

καλα εσυ δεν ελεγες οτι το maxcheaters ειναι χαβαλε για σενα? Γιατι δεν τους το χακαρις?

Ρε καμαλαρι αρχιζω και πιστευω οτι δεν ξερεις απο υπολογιστες :'( ακομη και ο napster που ειναι μια μαζικη καρκινικη οντοτητα 

σε ξεπερναει σε ατακες και σχολια.

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή λες διάφορα που δεν ισχύουν και δεν νομίζω να σου μιλάω με παρόμοιο τρόπο, σου αναφέρω και πάλι τι σου έχω ήδη απαντήσει.

 

"Με ρωτάς 1-2 πράγματα και αν δεν πάρεις  την απάντηση που θέλεις τότε κράζεις σε άλλα topics.
Οι κανόνες που αναφέρεις είναι σωστοί και ισχύουν για όλους.
Το perma chat ban δεν αφαιρείται και για αυτό σου εξήγησα πως λέγεται perma chat ban.
 
Εκείνη την περίοδο έκανες και πολλά άλλα αντίστοιχα για αυτό και το perma.
Και αν θυμάσαι εν συνεχεία δημιούργησες και άλλα accounts και σπάμαρες άσχημα.
 
Ξαναλέω πως δεν θυμάμαι εάν έκανα εγώ το chat ban γιατί δεν ήμουν ο μόνος staffer στο forum.
Αλλά σε κάθε περίπτωση, εάν το έκανα εγώ και πιστεύεις ότι σε αδίκησα μπορείς να απευθυνθείς στους άλλους 2x Global Mods ή στον Maxtor."
 
Έχεις φτιάξει ήδη άλλο topic, μου έχεις στείλεις αρκετά pm και αρχίζεις και βρίζεις εδώ.
Νομίζω το θέμα θεωρείται λήξαν.

 

Autes tis dikiologies ekei pou pernane,ginete na deis poios me ekane ban nomizw kai ektos autou ama deis ta post mou dn spamara giati eimoun inactive kai mpika mia mera kai malwsa me ton ninjastyle kai egrapses oti me ekanes ban...akoma na mou apadiseis ama exeis diabasei ta rules.

Link to comment
Share on other sites

Μπα μπα κλαιει στα private το καλαμαρι? Δεν μας τα ειπαν αυτα.. ισχυει καλαμαρακι? Κλαις στα pm για το ban?

Οπου ναναι δηλαδη να περιμενω να σε ακουσω απ'εξω να φωναζεις καρπουζια, πεπονια ολα με το μαχαιρι?

 

καλα εσυ δεν ελεγες οτι το maxcheaters ειναι χαβαλε για σενα? Γιατι δεν τους το χακαρις?

Ρε καμαλαρι αρχιζω και πιστευω οτι δεν ξερεις απο υπολογιστες :'( ακομη και ο napster που ειναι μια μαζικη καρκινικη οντοτητα 

σε ξεπερναει σε ατακες και σχολια.

den klew apla prospathw na tou eksigiw oti alla lene ta rules kai alla kanei kai autos mou leei ta idia.

Link to comment
Share on other sites

den klew apla prospathw na tou eksigiw oti alla lene ta rules kai alla kanei kai autos mou leei ta idia.

βρε καλο μου, βρε γλυκο μου, εσυ ακομη να μου απαντησεις... εισαι hacker/προγραμματιστης η δεν εισαι? Δωσε μου μια απαντηση σ'αυτο και θα τους κανω εδω μεσα να τρωνε παγωτο ξυλακι απο το πιατο.

Περιμενεις απαντηση απο mevsyou οταν εσυ δεν απαντας στις δικες μου ερωτησεις.

Link to comment
Share on other sites

 

Περιμενεις απαντηση απο mevsyou οταν εσυ δεν απαντας στις δικες μου ερωτησεις.

eimai anagasmenos na sou apadisw ee??

Link to comment
Share on other sites

eimai anagasmenos na sou apadisw ee??

Εεε αναγκαστικα ρε αγαπη... μα ειναι πραγματα τωρα αυτα... να τσακωνεσαι με το μπλε MeVsYou? Εσυ πρεπει να εισαι καλο παιδακι μην κοιτας τον xdem που εχει γινει

κωλοπαιδι. Οι χυμοι που πινει φταινε.

Link to comment
Share on other sites

o mevsyou otan malwnei leei egw eimai global moderator sto maxcheaters kai kanw ban xwris warning kai den dinw simasia ti lene ta rules kai xezode olloi tous , a re kati mpetovlakes pou tin eidan eksousia se forum uparxoun.

Link to comment
Share on other sites

Εεε αναγκαστικα ρε αγαπη... μα ειναι πραγματα τωρα αυτα... να τσακωνεσαι με το μπλε MeVsYou? Εσυ πρεπει να εισαι καλο παιδακι μην κοιτας τον xdem που εχει γινει

κωλοπαιδι. Οι χυμοι που πινει φταινε.

χαχαχαχα αυτοι οι χυμοι φταινε οντως. -.-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...