Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Autos prepi na ginei epitimo mellos....kati telos panton

Χμμ, θέλει δουλειά ακόμα. L22expert, Devon κι αυτούς που τους πας.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν ο τρόπος μου δείχνει ότι spamάρω. Δε το έκανα στα 5 χρόνια, ούτε θα το κάνω σήμερα.

Τον αριθμό τον πρόσεξα μόλις είδα την φώτο. Εγώ με πιστεύω. Αλλά θα με καταλάβεις στην πορεία, και θα δεις ότι δεν έχω τέτοιες τάσεις του "spam".

Φιλικά πασάμ. ;)

Okay, χαβαλές να γίνεται. Αλλά εκεί που πρέπει.

Όμως, εξ αρχής δεν υπήρχε λόγος να γίνει όλη αυτή η συζήτηση.

Ούτε ο πρώτος ούτε και ο τελευταίος είναι που σκέφτεται να ανοίξει ένα server κατά αυτό το τρόπο. Ας κάτσει να στρώσει τον κώλο του και να μάθει πως λειτουργούν αυτά.

Edited by SirLionheart
Link to comment
Share on other sites

 

O Devon re si den ixe fasi...den se ekane na xamogellas isa isa to antitheto min melletas auto to onoma...

 

 

 

tha epistrepsei sintoma

 

HNvXhw0.jpg

Edited by Stacy Doll
Link to comment
Share on other sites

Ο Devon ρε συ δεν είχε φάση. Δεν σε έκανε να χαμογελάς, ίσα ίσα το αντίθετο. Μην μελετάς αυτό το όνομα.

Actually το αστείο, τουλάχιστον εγώ, το έβρισκα σε συζητήσεις του με άλλους κυρίως.

Link to comment
Share on other sites

Okay, χαβαλές να γίνεται. Αλλά εκεί που πρέπει.

Όμως, εξ αρχής δεν υπήρχε λόγος να γίνει όλη αυτή η συζήτηση.

Ούτε ο πρώτος ούτε και ο τελευταίος είναι που σκέφτεται να ανοίξει ένα server κατά αυτό το τρόπο. Ας κάτσει να στρώσει τον κώλο του και να μάθει πως λειτουργούν αυτά.

Ναι όλα good...

Απλλα συζήτηση να γίνεται.. τι άλλο έχουμε να κάνουμε στο φόρουμ αυτή την ώρα? Κάπου, κάπως βαριέσαι και χαβαλεβιάζεις..

Λείπει και ο L22expert.. Τουλάχιστον άνοιγε 1 θέμα, και έκανες ένα τέταρτο να καταλάβεις τι λέει και έβγαινες.. Τώρα, δεν έχουμε ουσία.. χαχα

 

oxii ps eg bgrafo kaliter auto p thlew, ala autos epsase ola ta kontr..

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

tha epistrepsei sintoma

 

HNvXhw0.jpg

Αυτο να μου πεις...εδω ηρθε αριστερα στην ελλαδα...ολα μπορει να τα περιμενει καποιος... Edited by Dante44®
Link to comment
Share on other sites

Actually το αστείο, τουλάχιστον εγώ, το έβρισκα σε συζητήσεις του με άλλους κυρίως.

Κακης ποιοτητας αστειο ρε θανο ομως...το αστειο ποιο οταν τον εβριζαν οι αλλοι?τι ελεγε παντως ο τυπος ρε συ

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα good.  Απλά συζήτηση να γίνεται. Τι άλλο έχουμε να κάνουμε στο forum αυτή την ώρα; Κάπου, κάπως βαριέσαι και χαβαλεβιάζεις..

Λείπει και ο L22expert.. Τουλάχιστον άνοιγε 1 θέμα, και έκανες ένα τέταρτο να καταλάβεις τι λέει και έβγαινες.. Τώρα, δεν έχουμε ουσία.. χαχα

Συμφωνώ, αλλά σκέψου να είσαι στην θέση του. Πόσο μάλλον όταν αυτό το θέμα αφορά και άλλο κόσμο.

 

Αυτο να μου πεις...εδω ηρθε αριστερα στην ελλαδα...ολα μπορει να τα περιμενει καποιος...

Indeed. 

 

Κακης ποιοτητας αστειο ρε θανο ομως...το αστειο ποιο οταν τον εβριζαν οι αλλοι?τι ελεγε παντως ο τυπος ρε συ

Να σου πω την αλήθεια, atm δεν μπορώ να θυμήθω τι είχε εκείνη η εποχή ( αν βρεθεί κάποιος να μας "διαφωτίσει", να μην το κάνει! :lel: ) που ο Devon είχε αναστατώσει το forum, αλλά μια λογική είχαν κάποια από τα επιχειρήματα του, όσο αναφορά τους κανόνες του posting στο forum και του forum. Όσο για τις ιστοριούλες που έλεγε, σίγουρα δεν είναι από εκείνες που ευχαριστιέται κάποιος σε γενικές γραμμές. Αλλά τι να κάνουμε, θα 'χει κι από αυτά η ζωή.

Link to comment
Share on other sites

btw exete dei to donate list tou l2 redemption? kai thn mana tou thn idia poulaei o tupos xaxaxa

Άμα βγάζει χρήμα, στα @@ του ότι και να'χει τρελέ... ;)

Link to comment
Share on other sites

btw exete dei to donate list tou l2 redemption? kai thn mana tou thn idia poulaei o tupos xaxaxa

Για κανε μια περίληψη επειδη ειμαι απο κινητο τι εχει το μενου

Link to comment
Share on other sites

Για κανε μια περίληψη επειδη ειμαι απο κινητο τι εχει το μενου

 

 

Καπνιστός σολομός και μπαλίκ, φρεσκοψημένα ‘blinis’, μπρικ και αυγό ορτυκιού€ 28
Ταρτάρ τόνου* ‘yellow fin’ με σόγια, τζίντζερ και μοσχολέμονο€ 25
Ψητά χτένια* με πουρέ από ψητό κουνουπίδι, σταφίδες και αμύγδαλα€ 28
Τριλογία σεβίτσε με λαυράκι, σολομό και τόνο*, σορμπέ ‘yuzu’ και θυμαρίσιο μέλι€ 24
Μικρόφυλλα σαλατικά με ψητό κατσικίσιο τυρί, κυδώνι, φιστίκια Αιγίνης και πετιμέζι€ 22
Χειροποίητα νιόκι πατάτας με παρμεζάνα, μανιτάρια και ‘jamon blanco’€ 18
Πράσινη σαλάτα με μοτσαρέλλα ‘di bufala’, λιαστή ντομάτα και κουκουνάρι€ 18
Ελληνική σαλάτα με φέτα, κρίθινα παξιμάδια, κάππαρη και ρίγανη€ 15
Ποικιλία Ιταλικών αλλαντικών€ 19
Ποικιλία διεθνών τυριών€ 19
ΖΥΜΑΡΙΚΑ & ΡΙΖΟΤΟ
Πέννες με ντομάτα, βασιλικό και μοτσαρέλλα ‘buratta’€ 18
Νουντλς με γαρίδες, γάλα καρύδας, τζίντζερ και κάρυ€ 24
Λιγκουίνι με γκοργκοντζόλα, προσούτο και μανιτάρια€ 21
‘Fussili’ ολικής αλέσεως με φρέσκο σολομό και μυρωδικά€ 23
Ριζότο με χειμωνιάτικη κολοκύθα και μασκαρπόνε€ 24
Φρέσκος αστακός με λιγκουίνι ή κριθαράκι€ 52
ΨΑΡΙΑ
Ψητός σολομός με παντζάρια κονφί, αγριοράπανο και σάλτσα μανταρίνι€ 32
Λαυράκι με σιγομαγειρεμένα πράσα, πατάτα και χειμωνιάτικη τρούφα€ 39
ΚΡΕΑΤΑ - ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ
Ψητό κοτόπουλο με ραγού λαχανικών και πατάτες αρωματισμένες με θυμάρι € 26
Σιγομαγειρεμένο μπούτι και κοτολέτα από αρνάκι, πατάτες φούρνου με δεντρολίβανο και πιπεριά Φλωρίνης με μελιτζάνα € 32
ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΡΙΛ
Ψητό καρέ από μοσχαράκι γάλακτος € 43
250 γρ.
Black Angus rib-eye steak€ 45
250 γρ.
Φιλέτο μόσχου € 43
250 γρ.
Επιλογή από γαρνιτούρες 
Εποχιακά λαχανικά και πατάτες ψητές, πουρέ ή τηγανητές
Επιλογή από σάλτσες 
Μπεαρνέζ, μπάρμπεκιου, κόκκινου κρασιού και μουστάρδας
ΠΙΑΤΑ ΗΜΕΡΑΣ
Σούπα ημέρας€ 15
Πίτσα ημέρας€ 18
Ψάρι ημέρας€ 39
Πιάτο ημέρας€ 29
Ανάλογα με την εποχή και την διαθεσιμότητα της αγοράς
Link to comment
Share on other sites

Για κανε μια περίληψη επειδη ειμαι απο κινητο τι εχει το μενου

Oti uparxei sto H5 Client ta panta ola otidipote mexri kai dika tou custom skills exei ftiaxnei na poulaei,vesper exchanger skill oste opote thes na allazeis thn vesper sou gia allo set vesper ... to mono pou den exei einai Leveling :D .. apo alla soul crystal,ls,bogs kai oti allo mporeis na fantaseis 3 selides donate list exei :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...