Jump to content
  • 0

L2 Freya: Custom Elendil's Armor


Seirios

Question

Καλησπερα σε ολους.Ψαχνω για τον σερβερ που κανω free custom  armor & weapon,gm shop,npc buffer(μακαρι να ειχα και να πλιρωνα), εψαξα το φορουμ υπαρχουν καπιοι συνδεσμοι αλα δεν λειτουργουν,μιπως ξερετε που μπορω να τα βρω free αυτες τις στολες για freya custom Elendil's Armor by Ave,αλα και για τα υπολιπα που θελω; Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

για τις armors μιλα με τον aVVe ο οποιος ειναι και αυτος που τις εφτιαξε (αν και δεν νομιζω οτι θα στις δωσει free) οσο για τα Npc's δεν ειναι δυσκολο να φτιαξεις οτι NPC θες το μονο σχετικα δυσκολο αν εισαι newbie ειναι η buffer αλλα μπορεις να βρεις εδω υπαρχουν αρκετα shares με buffers για Freya-H5 οπως και αλλα Npc's οπως π.χ. αυτο το topic..

ψαξε και θα βρεις υπαρχουν αρκετα!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

για τις armors μιλα με τον aVVe ο οποιος ειναι και αυτος που τις εφτιαξε (αν και δεν νομιζω οτι θα στις δωσει free) οσο για τα Npc's δεν ειναι δυσκολο να φτιαξεις οτι NPC θες το μονο σχετικα δυσκολο αν εισαι newbie ειναι η buffer αλλα μπορεις να βρεις εδω υπαρχουν αρκετα shares με buffers για Freya-H5 οπως και αλλα Npc's οπως π.χ. αυτο το topic..

ψαξε και θα βρεις υπαρχουν αρκετα!

Dinger  ειναι ακριβως οτι εψαχνα και χερομαι παρα πολυ για αυτο,ειμαι πολυ πολυ newbie αλα θα προσπαθησω με πολους οδυγους που εχει εδω να τα καταφερω.Δεν ξερω αν μπορω να σου κανω ενα rec δεν γνωριζω πως γινετε αυτο και αν γινετε :D
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dinger  ειναι ακριβως οτι εψαχνα και χερομαι παρα πολυ για αυτο,ειμαι πολυ πολυ newbie αλα θα προσπαθησω με πολους οδυγους που εχει εδω να τα καταφερω.Δεν ξερω αν μπορω να σου κανω ενα rec δεν γνωριζω πως γινετε αυτο και αν γινετε :D

αχαχαα δεν γινεται αλλα δεν πειραζει :) αμα χρειαστεις τιποτα αλλο ψαξε και εγω ετσι βρισκω οτι θελω ή google ή ερχομαι εδω και ψαχνω οτι θελω στο search

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ρε παιδια εχω φαει το κεφαλι μου με αυτην την buffer σαν npc εμφανιζετε κανονικα,απλα οταν παταω επανω σε ενα buff αυτο δεν κανει τιποτε,  στο cmd παραθυρο μου βγαζει αυτο   http://prntscr.com/3yu5ht

Edited by Seirios
Link to comment
Share on other sites

  • 0

an kai de deixneis olo to error miazei san na exeis provlima stin basi dedomenwn mipos den egatestises olokliri tin buffer giati an einai scheme pane paketo me sql arxeia

Link to comment
Share on other sites

  • 0

an kai de deixneis olo to error miazei san na exeis provlima stin basi dedomenwn mipos den egatestises olokliri tin buffer giati an einai scheme pane paketo me sql arxeia

συγγνωμη τωρα ειδα οτι γραφει και αλα,απλα δεν ειχα μεγαλοσει το παραθυρο  http://prntscr.com/3yu9jq

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock