Jump to content

New Npcs [Interlude]


Recommended Posts

 

Καλησπέρα παιδιά όπως πολύ έχετε δει στα Share πάνω κάτω ασχολούμαι πολύ με το design τον Npcs....

 

Έχω ξεκινήσει ένα Νέο πακέτο από Npc's και αμέσως τώρα θα σας δείξω ένα δείγμα από τη δουλειά μου...

(Δεν είναι κάτι δύσκολο άπλα το δημοσιεύω για να μου πείτε τη δίκη σας γνώμη)

 

Gm Shop [beta]

 

image.png   134.png

 

Gatekeeper [beta]

 

test.png

 

Ελπίζω να σας αρέσει.....

 

*Παρατήρηση : Είναι για PvP Server's γι αυτό το λόγο έχει μόνο A grade k S Grade  

 

Credits : Cronia

 

polu wraio aderfe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

An 8eleis sou poulaw egw (Cheep Profesional HTML Design).

An 8es Skype : StinkyMadness11

Με ένα απλό Search στο ίντερνετ θα βρει κάτι.. Σταματήστε να πουλάτε τέτοιων ειδών πράγματα, είναι κρίμα να κοροϊδεύεις αρχάριους!

Link to comment
Share on other sites

HAHAHA! O karagkiozis tis geitonias?

 

Σου φαίνεται "καραγιοζιά"?
 
Ο καθένας πουλάει ότι θέλει από εκεί και πέρα οποιος νομίζει ότι είναι "Προ" και μπορεί να τα κάνει μονος του ας τα κάνει.
Επιπλέον αν θες μπορείς να βρείς ότι θέλεις στο "Google" οποιος βαριετέ αγοράζει.
Αυτός είναι ο κόσμος
Link to comment
Share on other sites

 

Σου φαίνεται "καραγιοζιά"?
 
Ο καθένας πουλάει ότι θέλει από εκεί και πέρα οποιος νομίζει ότι είναι "Προ" και μπορεί να τα κάνει μονος του ας τα κάνει.
Επιπλέον αν θες μπορείς να βρείς ότι θέλεις στο "Google" οποιος βαριετέ αγοράζει.
Αυτός είναι ο κόσμος

 

 

Λύσε μου μια απορία, γιατί ποστάρεις κάθε μέρα με άλλο account αντί για το main σου?

Link to comment
Share on other sites

Λύσε μου μια απορία, γιατί ποστάρεις κάθε μέρα με άλλο account αντί για το main σου?

[Off Topic]

Θα φάει και εμάς η Katerina Petrova, εκτός την Bonnie.. :P

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

Λύσε μου μια απορία, γιατί ποστάρεις κάθε μέρα με άλλο account αντί για το main σου?

 

Bas kai diksoume ligo activity sto forum giati exei nekrosei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...